quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 10:17 schreef BrauN het volgende:
Mijn moeder moet me altijd vasthouden als ik ga pissen. Zó hevig kunnen mijn pisrillingen zijn. Ik herken het zeker ja.
Van wie was 'Moeder, ik lust een frikandel' ookalweer?quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 10:17 schreef BrauN het volgende:
Mijn moeder moet me altijd vasthouden als ik ga pissen. Zó hevig kunnen mijn pisrillingen zijn. Ik herken het zeker ja.
Sjef Hoelenpapers.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 19:49 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Van wie was 'Moeder, ik lust een frikandel' ookalweer?
Mijn dank is grootquote:
Iemand een werkende link? Die op de site van Sjef is stuk. Mag ook op de mail naar mailrio [AT] gmail [PUNT] comquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 19:49 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Van wie was 'Moeder, ik lust een frikandel' ookalweer?
Hee. *licht gaat aan*quote:Op woensdag 12 oktober 2005 01:12 schreef stiff_meister het volgende:
als je heeeel nodig moet en je houdt het op.. dan heb je dat ook af en toe
Ik kan me er werkelijk waar niks bij voorstellen...quote:Op maandag 10 oktober 2005 12:20 schreef alsem het volgende:
Pisrillingen, kennen jullie dat?
Als je staat te pissen en dan ineens: rrrrrr , en er gaat zo'n rilling door je rug heen, dat heet pisrilling ben ik gister achter gekomen.
Een maat van me zei dat zo: ja dat heet een pisrilling, en iedereen had zo van: "hee, dat ken ik!"
het is best lekker, alleen ik kan er weinig over vinden (google geeft 2 resultaten over pisrillingen).
vertel hier je ervaringen over pisrillingen.
hebben alleen mannen dat of ook vrouwen?
waarom staat het niet in het woordenboek? het is toch een doodnormaal iets? (ik schaam me er ook niet voor, en volgensmij heeft iedereen het weleens meegemaakt)
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |