ik dacht: het heeft iets met je leuter te maken en het is lekker; dit was voor mij het meest voor de hand liggende..quote:Op maandag 10 oktober 2005 12:22 schreef GoLLeM het volgende:
Wat doet dit in Sex?
quote:Op maandag 10 oktober 2005 12:25 schreef alsem het volgende:
[..]
ik dacht: het heeft iets met je leuter te maken en het is lekker; dit was voor mij het meest voor de hand liggende..
als een mod een beter idee heeft dan vind ik dat ook goed
heb ik ook, maar dit is iets totaal andersquote:Op maandag 10 oktober 2005 12:26 schreef addie84 het volgende:
[..]zoek een vriendin joh, is veel lekkerder
![]()
quote:Op maandag 10 oktober 2005 12:27 schreef alsem het volgende:
[..]
heb ik ook, maar dit is iets totaal anders![]()
durfen durven jullie er niet over te praten ofzo?
quote:Op maandag 10 oktober 2005 13:11 schreef Sjekkedelik het volgende:
Sorry, kheb geen pisfetish
quote:Op maandag 10 oktober 2005 17:49 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Kut man, zo'n topic had IK moeten verzinnen, gezien mijn reputatie.
leuk scrabblewoordquote:
"kom, gaan we ff lekker pissen, misschien krijgen we wel samen zo'n pisrillingquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 09:52 schreef ForumGek het volgende:
Ik weet niet wat het is, maar heb het vaak tijdens uitgaan als je tegen zo'n lange muur staat te zeiken. Lekker is het zeker..laatst had een vriend van me, die naast me stond het ook.
Pisrillingen zijn oké !
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |