quote:Op zondag 9 oktober 2005 21:23 schreef flugeltje het volgende:
Ze kunnen natuurlijk ook iedere keer als er een sigaret opgestoken wordt Chantal een knal voor d'r harses geven... Krijgt ze ook een andere asociatie...
van alle servers die ik heb meegemaakt is deze wel het kutste. deze server is nog te goedkoop voor de hoeren!quote:Op zondag 9 oktober 2005 21:33 schreef regenworm het volgende:
fok is weer eens traag het is echt een hoerenserver![]()
Zoals het er nu naar uitziet wel jaquote:
quote:Op zondag 9 oktober 2005 21:34 schreef versabommie het volgende:
[..]
van alle servers die ik heb meegemaakt is deze wel het kutste. deze server is nog te goedkoop voor de hoeren!
Ik vind het niet zo gek dat hij dat vindt.quote:Op zondag 9 oktober 2005 21:35 schreef avonne het volgende:
Saai, saaier, saaist.
En toch presteert roel het alweer om iets geks te zeggen. Hij vindt het maf dat er mensen zijn die U zeggen tegen hun ouders.
Roel begrijpt niets van normale mensen. Opgeschoten kutbpuber is het!quote:Op zondag 9 oktober 2005 21:35 schreef avonne het volgende:
Saai, saaier, saaist.
En toch presteert roel het alweer om iets geks te zeggen. Hij vindt het maf dat er mensen zijn die U zeggen tegen hun ouders.
De lijst met dingen die mensen doen of vinden wat hij "niet bij kan" wordt steeds langer.
ja en jij weet waar je het over hebt, want jij zit in de serversquote:Op zondag 9 oktober 2005 21:34 schreef versabommie het volgende:
[..]
van alle servers die ik heb meegemaakt is deze wel het kutste. deze server is nog te goedkoop voor de hoeren!
Idd, net zo tragisch als deze avond. Boring.quote:Op zondag 9 oktober 2005 21:36 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik vind het niet zo gek dat hij dat vindt.
'U' zeggen tegen je ouders is behoorlijk tragisch.
Wat doet die Kalende nietsnut tegenwoordig?quote:Op zondag 9 oktober 2005 21:23 schreef Mleentje het volgende:
Ik heb vandaag Big Brother-Bart gezien!!!
(Sorry, moest ik even kwijt.)
Toch wel de leukste opmerking van de avond... Maar goed.quote:Op zondag 9 oktober 2005 21:34 schreef scanman01 het volgende:
Dido heeft geen idee wat tutoyeren is
Lieske: "Dus als iemand wil tutoyeren buigt Dido meteen voorover en zegt 'kom maar'
Das dan een verschil van opvoeding. Ik vind het niet meer dan normaal en een kwestie van respect naar oudere mensen, dus ook je ouders.quote:Op zondag 9 oktober 2005 21:36 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik vind het niet zo gek dat hij dat vindt.
'U' zeggen tegen je ouders is behoorlijk tragisch.
Die heeft toch het 'blauwe meer' gekocht ofzo???quote:Op zondag 9 oktober 2005 21:38 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Wat doet die Kalende nietsnut tegenwoordig?
Vind je dat een teken van respectquote:Op zondag 9 oktober 2005 21:38 schreef Snaptnix het volgende:
[..]
Das dan een verschil van opvoeding. Ik vind het niet meer dan normaal en een kwestie van respect naar oudere mensen, dus ook je ouders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |