quote:Op vrijdag 4 november 2005 18:59 schreef m021 het volgende:
Ik had de sollicitatie toen ook flink verneukt trouwens.
Ik had me voorbereid op 'vak'-inhoudelijke vragen, zoals "waarom wil je dit", "in welke opzichten heb je ervaring", etc.quote:
Dequote:Op maandag 7 november 2005 20:08 schreef m021 het volgende:
Grr, deed 'ie het weer even, denk ik "mooi, hij doet het weer". Dus ik eerst uitgebreid met een van mijn huisgenoten avondeten gegeten.
Kom ik terug, doet de video het weer niet.![]()
Opslaan Als kan niet bij streaming video, daarvoor heb je speciale programma's nodig zoals NetTransport.quote:Op maandag 7 november 2005 20:48 schreef SuperWeber het volgende:
De
"Opslaan als"...
functie maar eens gebruiken of niet??
Ow owkee...quote:Op maandag 7 november 2005 20:53 schreef m021 het volgende:
[..]
Opslaan Als kan niet bij streaming video, daarvoor heb je speciale programma's nodig zoals NetTransport.
Die heb ik nu dan ook aangezet, ik hoop dat hij het vanavond nog even gaat doen en dat NetTransport dan snel alle filmpjes even voor me download.
Maar dat had ik natuurlijk moeten doen vóór het eten, dan had ik ze nu gehad.![]()
Bevalt prima, hoewel de eerste 1,5 jaar wel erg algemeen en breed is. Weinig Accountancy gerichte vakken, waardoor het soms wat moeilijk is motivatie te vinden.quote:Op donderdag 3 november 2005 16:43 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik ben tegelijk met jou begonnen aan de studie bij economie. Bevalt het wat bij accountancy?
quote:Op zaterdag 12 november 2005 19:25 schreef CybPraetorian het volgende:
YYYYESSS mn weekend toch een beetje weer goed...
misschien wel bekend in de wandelgangen: Wiskundig Modelleren voor Bedrijfskunde, best lastig voor sommigen onder ons
laat ik daar nu net een 6 op gehaald hebben en ben ik daar gewoon vanaf...![]()
![]()
![]()
maar daar tegenover staat dat ik Org. Kunde en RM niet gehaald heb... 3 en 4...
die maar ff weer overnieuw...
Was ooit een basisvak in het tweede jaar.quote:Op zaterdag 12 november 2005 20:13 schreef CybPraetorian het volgende:
dat vak heb ik (en krijg ik ook niet dit jaar ook) niet: tenminste dat is wat mn studiewijzer aangeeft..
Dan moet dat al terug komen in het master jaar maar dat denk ik niet...
ha mooi, ik stroom namelijk in in het 3e jaar (als het ware) sla dat vak (en veel vakken van eerste 2 jaar) gewoon overquote:Op zaterdag 12 november 2005 20:19 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Was ooit een basisvak in het tweede jaar.
Het laatste vak dat ik heb gehaald![]()
Daar gaf een studiegenoot van me werkcollege in, die had laatst moeten uitleggen hoe je moet integreren enzoquote:Op zaterdag 12 november 2005 19:25 schreef CybPraetorian het volgende:
YYYYESSS mn weekend toch een beetje weer goed...
misschien wel bekend in de wandelgangen: Wiskundig Modelleren voor Bedrijfskunde, best lastig voor sommigen onder ons
Dat doe ik ookquote:Op vrijdag 4 november 2005 21:19 schreef Mighty_Mouse het volgende:
*meldt*
Eerstejaars Economie & Management
Alleen nu is t ff minder met die tentamens![]()
Bij ons 10quote:Op zondag 13 november 2005 17:05 schreef CybPraetorian het volgende:
15 werkdagen is de officieel ingestelde tijd tussen tentamen en uitslag...
Mwah, ik kan er wel om lachenquote:Op maandag 14 november 2005 19:32 schreef 1603 het volgende:
1603 hiero. eerstejaars Geschiedenis. En ik erger me kapot aan al die socialistenpropaganda aan de RuG. Rita wordt gedemoniseerd. maar ach.... geschiedenis dus![]()
Zwaar k*t, ik heb volgens mij alleen maar management gehaald...quote:Op zondag 13 november 2005 17:33 schreef S-Two het volgende:
[..]
Dat doe ik ookHoe zijn de tentamens gegaan?
Het tentamen management is volgens mij het meest klote tentamen dat er in het eerste jaar tussen zit. Ik heb er zelf enkele keren over gedaan om het te halen. Je denk dat je het goed gemaakt hebt, maar uiteindelijk haal je het dan weer niet. Het wordt namelijk streng nagekeken. Maar hopen dat je het toch gehaald hebt.quote:Op woensdag 16 november 2005 23:46 schreef Mighty_Mouse het volgende:
[..]
Zwaar k*t, ik heb volgens mij alleen maar management gehaald...
Studeer jij nog? Of ben je al heeeeeeeeeeeel lang klaar met economie?quote:Op donderdag 17 november 2005 12:40 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Het tentamen management is volgens mij het meest klote tentamen dat er in het eerste jaar tussen zit. Ik heb er zelf enkele keren over gedaan om het te halen. Je denk dat je het goed gemaakt hebt, maar uiteindelijk haal je het dan weer niet. Het wordt namelijk streng nagekeken. Maar hopen dat je het toch gehaald hebt.
Wiskunde was idd echt zwaar ruk, niet gehaald, weet ik vrijwel zeker. Managementcijfers staan net op nestor, had een 5,8. Heb alleen dat verslag nog niet ingeleverd dus als ik die nog ff inlever heb ik die gehaald. Micro vond ik eigenlijk best goed te doen, maar ff afwachten wat dat wordt.quote:Op woensdag 16 november 2005 23:46 schreef Mighty_Mouse het volgende:
[..]
Zwaar k*t, ik heb volgens mij alleen maar management gehaald...
Wiskunde spreekt voor zich, maar microeconomie dacht ik goed te kennen (wat op het tentamen totaal anders uitpakte)
Bij jou dan?
(offtopic): Zit jij heel toevallig bij marketing in groep 8?
Ik ben 3e jaars economie en management. Ik lig nog min of meer op schema. Ik heb zelfs deze zomer nog dat management tentamen gedaan. Het vak lag me niet, maar ik ben er nu vanaf. Jij bent nu bijna klaar met de studie lees ik. Ben je alweer wat verder met je scriptie?quote:Op donderdag 17 november 2005 14:01 schreef RubberenRobbie het volgende:
[..]
Studeer jij nog? Of ben je al heeeeeeeeeeeel lang klaar met economie?
Bedankt voor de tip, ik ben er via nestor net achter gekomen dat ik een 7 heb en dat ik dit vak dus gehaald heb...quote:Op donderdag 17 november 2005 17:15 schreef S-Two het volgende:
[..]
Wiskunde was idd echt zwaar ruk, niet gehaald, weet ik vrijwel zeker. Managementcijfers staan net op nestor, had een 5,8. Heb alleen dat verslag nog niet ingeleverd dus als ik die nog ff inlever heb ik die gehaald. Micro vond ik eigenlijk best goed te doen, maar ff afwachten wat dat wordt.
Ik zit volgens mij idd in groep 8jij ook
Wat Fok! wel niet allemaal kan verraden hequote:Op donderdag 17 november 2005 20:01 schreef Mighty_Mouse het volgende:
[..]
Bedankt voor de tip, ik ben er via nestor net achter gekomen dat ik een 7 heb en dat ik dit vak dus gehaald heb...![]()
Ik zit idd ook in groep 8; dankzij jouw topic over een blauw oog bij voetbal heb ik volgens mij wel een aardig idee wie jij bent.
Maar goed, tot morgen bij wiskunde practicum dan maar...![]()
Dat vind ik nou weer minder....quote:Op donderdag 17 november 2005 22:01 schreef Mighty_Mouse het volgende:
Mooi om te zien dat je voor Ajax bent, trouwens![]()
I think soquote:Op donderdag 17 november 2005 22:01 schreef Mighty_Mouse het volgende:
Als ik je vertel dat je goed bent in stoelen op tijd opvangen, weet je het dan misschien?![]()
Mooi om te zien dat je voor Ajax bent, trouwens![]()
Och, het gaat zijn gang. Ik moet gewoon stug doorwerken aan mijn scriptie en dan ligt er over een x-aantal weken een scriptie bij mijn begeleiderquote:Op donderdag 17 november 2005 19:56 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Ik ben 3e jaars economie en management. Ik lig nog min of meer op schema. Ik heb zelfs deze zomer nog dat management tentamen gedaan. Het vak lag me niet, maar ik ben er nu vanaf. Jij bent nu bijna klaar met de studie lees ik. Ben je alweer wat verder met je scriptie?
ik vond Management echt heel simpel; gewoon de plaatjes goed leren! En micro; dat zuigde echt. Net niet gehaald; en het hertentamen van januari werd in juli pas afgekeurd door examencommissie. Van 200 herkansers over alle opleidingsvarianten verspreidt waren maar 15 voldoendes. zat stof in die niet in boeken stond etc. herkansing in augustus met een 8 gehaald. Wiskunde gewoon goed herhalen; dan heb je wel een 7 in januari!quote:Op donderdag 17 november 2005 12:40 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Het tentamen management is volgens mij het meest klote tentamen dat er in het eerste jaar tussen zit. Ik heb er zelf enkele keren over gedaan om het te halen. Je denk dat je het goed gemaakt hebt, maar uiteindelijk haal je het dan weer niet. Het wordt namelijk streng nagekeken. Maar hopen dat je het toch gehaald hebt.
Het tentamen bestond uit 2 delen, 1 deel gegeven door docent 1 en het tweede deel gegeven door docent 2.quote:Op vrijdag 18 november 2005 19:32 schreef Mighty_Mouse het volgende:
Superweber, hoe ging je tentamen?
Ik feliciteer u met deze voortreffelijke studiekeuze.quote:Op zondag 20 november 2005 17:18 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
Dinsdag zit ik (6VWO'er) in jullie Zernikecomplex een dagje mee te draaien bij natuurkunde.
Stuk betere oriëntatie dan al die voorlichtingsevenementen lijkt me.
Heb er zin in!
Oh, misschien is het ook wel "Een Dag Student".quote:Op zondag 20 november 2005 20:48 schreef Maethor het volgende:
[..]
Ik feliciteer u met deze voortreffelijke studiekeuze.![]()
Een open dag blijft inderdaad vaak vrij algemeen en oppervlakkig, al is Een Dag Student ook wel aan te raden. Maar niets kan tegen een dagje meelopen op, inderdaad. Probeer zoveel mogelijk mensen te spreken!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | 10:15 11:00 bijwonen college mechanica zaal 5111.0080 11.00 11.15 koffiepauze kantine 11.15 12.30 practicum; versnelde bewegingen zaal 5113.0315 12.30 13.15 lunchpauze VIP-room 13.30 14.15 werkcollege zaal 5116.0136 14.15 15.15 computer simulaties; versnelde bewegingen zaal 5113.0315 15.15 15.30 theepauze kantine 15.30 16.15 tentamen zaal 5116.0136 16.15 17.00 nabespreking / borrel zaal 5116.0136 |
Oh ja, dat zal dan wel een soort Dag Student zijn, aangezien er blijkbaar wat speciale dingen geregeld zijn. Misschien is die kreet inmiddels niet meer in gebruik. Ik kan het erg aanraden, heb het ooit ook gedaan.quote:Op zondag 20 november 2005 20:57 schreef Oscar_de_Grouch het volgende:
[..]
Oh, misschien is het ook wel "Een Dag Student".
Elke universiteit heeft zijn eigen triviale namen, ik heb het nog niet helemaal door.
Wat ik (theoretisch gezien dan) dinsdag ga doen:
[ code verwijderd ]
Ah, je bent me voor.quote:Op zondag 20 november 2005 21:40 schreef teigan het volgende:
Edit, ff gezocht, en het staat nog steeds als een dag student
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |