twe dingen aan robquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:33 schreef Kimske het volgende:
Het stukje op de BB site:
20:54Rob is kwaad
Rob kan het maar niet verkroppen dat hij genomineerd is en Menno niet. In de Tuin lucht hij zijn hart bij Chantal. ”Eerst krijgen Ingrid en Menno zo’n makkelijk opdracht met eieren, daarna met de 'berenopdracht' stoot hij Ingrid aan en besluiten ze niet mee te doen. En ze liggen de hele dag klef te doen in bed”, blaast Rob stoom af. “Het is bij Menno allemaal ikke, ikke, ikke, en daar kan ik niet tegen. Daar heb ik een pleurishekel aan.”
Ik HAAT Rob echt zo intens he..... wat een baggerlul is het toch...
Hier http://bb5.florisd.nl/ eens kijken, werkt bij mij perfectquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:31 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Bij jouw streams dezelfde problemen als bij alle andere streams die ik geprobeerd heb...
[afbeelding]
zulke beelden dus....
Sinds wanneer heb je hier last van? Ik neem aan dat je XP draait dus probeer eens Systeemherstel en kies dan een herstelpunt VOORDAT de problemen begonnenquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:37 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Hij doet eigenlijk weinig rare dingen...
Heb vanaaf spyware-progje gedraaid en daarna de virusscan. Vervolgens schijfopruiming en defragmentatie... Nog steeds problemen helaas.
Dat progje moet ik ff uitvoeren neem ik aan?quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:38 schreef regenworm het volgende:
[..]
of een codec probleem.
http://j1.edskes.com/klcodec254f.exe
Raak ik dan niet al m'n programma's kwijt?quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:38 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Sinds wanneer heb je hier last van? Ik neem aan dat je XP draait dus probeer eens Systeemherstel en kies dan een herstelpunt VOORDAT de problemen begonnen
Alleen dingen die je NA het gekozen herstelpunt hebt geinstalleerd, maar alle data in je map Mijn Documenten blijven hoe dan ook intactquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:39 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Raak ik dan niet al m'n programma's kwijt?
quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:38 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Dat progje moet ik ff uitvoeren neem ik aan?
Het is SCquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:40 schreef amaranta het volgende:
Sorry hoor maar doe dat offtopic ff via msn ofzo
ja is niet om naar te luisteren met al die ruisquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:36 schreef CartWOman het volgende:
Die bubbels in dat roddelbad moeten ze ook verbieden.![]()
Tis hier slowchat... Alles wat met BB te maken heeft mag hier besproken worden... Dus ook trubbles with the streams.. Is hier overigens inmiddels een veelvuldig terugkerend onderwerp geworden met die baggerstreamsquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:40 schreef amaranta het volgende:
Sorry hoor maar doe dat offtopic ff via msn ofzo
Ze is de 24ste uitgerekend, en meestal zitten ze daar dan ook heel dicht bij.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:40 schreef wickie het volgende:
Goedenavond, ik moet alweer toegeven dat ik tanja goed te doen vind de laatste week en dat ik liever Rob zie vertrekken dan Tanja.
het lijkt me ook wel komisch om rustig streams te zitten kijken en dat ze dan ineens weeen krijgt dat lijkt me echt bizar..
Oja, ff ter aanvulling: Mocht het herstellen niet helpen, kan je het altijd nog ongedaan makenquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:41 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Tis hier slowchat... Alles wat met BB te maken heeft mag hier besproken worden... Dus ook trubbles with the streams.. Is hier overigens inmiddels een veelvuldig terugkerend onderwerp geworden met die baggerstreams![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |