Nog makkelijker ja.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:55 schreef mordradead het volgende:
ik noemde peristillus altijd peri maarja het maakt mij niet uit, vanaf nu boycot ik hem gewoon
quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 19:01 schreef Tomasso het volgende:
Postopkriktopic.
Slotje.
Zo zijn de regels
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bernie en ik zijn tof.
van de vorige moderators mochten we niet meer baggeren in de slowchat, onder het nieuwe bewind is er zelfs een nintendo slowchatquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 19:02 schreef PeRi het volgende:
Ey ik mocht baggeren van Peer.
En daar is het toch een SC voor, voor al het gepietlut wat nergens thuishoort.
lolquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 19:13 schreef mordradead het volgende:
ik heb een goed oog voor anti-nintendo personen, die pure haat... die straalt gewoon van het scherm af
hele grote tv kopen en er allemaal achter zettenquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 19:13 schreef Cutie het volgende:
Nu we toch allemaal vaag aan het kletsen zijn...ik zit met een probleem.
Wie weet er een goede manier om al je consoles netjes op te bergen, vlak bij je tv, maar wel zodat ze toch speelbaar blijven?
officieel geen V&A hier in GAM, maar omdat ik dat maar een vervelende policy vind, wil ik dat gaan veranderen in de FAQ. Iig het magquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 21:42 schreef Thomper het volgende:
Goedendag, ik zie in totaal vier verschillende avatars in de slowchat. Dat gaat al weer goed hier.
Ik heb een ps2quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 23:55 schreef rockstah het volgende:
Who cares, battle.net
Koop een console ofzo.
watskebizzibizzieburt?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 00:55 schreef capibar het volgende:
whe......
Heb je meegedaan dan? :xquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 11:34 schreef Cutie het volgende:
Thomper....
Ikke ikke ikke!
En ik beloof dat ik 'm aan m'n kleine nichtje van net 1 jaar geef. Foto's post ik ook!
Zit je weer te spammenquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 11:51 schreef Thomper het volgende:
Bedankt voor het complimentje, leuk om te horen.
Binnenkort waarschijnlijk een Fifa 06 prijsvraag.
Ach, FOK!games heeft genoeg bezoekers, dus ik hoef niet apart te spammenquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 11:57 schreef Cutie het volgende:
Spannend!
Roy, je mag best meespammen hoor!
die hebben allemaal een kater van de vochtachtige substantie bestaande uit onder andere hop en alcohol.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 14:52 schreef mordradead het volgende:
inderdaad en waar is het kliekje gebleven
quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 15:06 schreef MMaRsu het volgende:
http://www.fat-pie.com/spoilsminus1.html
1 2 | Forbidden You don't have permission to access /spoilsminus1.html on this server. |
ik gebruik die van mij om er [een vochtige substantie van onder andere alcohol en hop] in op te bergen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 17:40 schreef peristilius het volgende:
Ikea meubelen zijn perfect om consoles in op te bergen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |