Ik denk dat niemand interesse meer heeft in de plannetjes van Rob, en dat er van Linda gehoopt wordt dat ze zich nog eens dronken aan Roel vergrijpt.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 13:51 schreef frizti het volgende:
talpa moest en zou een zwangere vrouw in het huis hebben, dus zullen echt wel met de stemming cheaten a.s. donderdag. Zeker nu de bevalling heel dicht bij is. Het gaat echt tussen Rob en Linda en ik denk dat Linda wel eens aan het korte eind zou kunnen trekken. Heel veel mensen zijn benieuwd wat voor plannetjes Rob nog meer in petto heeft.
Eensch is. BB is allemaal doorgestoken kaart. Maar dat zal 99% van alle fans worst wezen, zolang ze maar kunnen kijkenquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 13:51 schreef frizti het volgende:
talpa moest en zou een zwangere vrouw in het huis hebben, dus zullen echt wel met de stemming cheaten a.s. donderdag. Zeker nu de bevalling heel dicht bij is. Het gaat echt tussen Rob en Linda en ik denk dat Linda wel eens aan het korte eind zou kunnen trekken. Heel veel mensen zijn benieuwd wat voor plannetjes Rob nog meer in petto heeft.
Daar zorgt Talpa wel voorquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 14:39 schreef Christine het volgende:
Ze gaat toch niet één week voor de bevalling naar huis... lijkt me ook te veel stress voor haar... bovendien slecht voor het programma. Ze blijft echt wel hoor.
quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 13:13 schreef HenriOsewoudt het volgende:
[..]
erg suggestief gesteld, voorlopig heeft Talpa haar gewoon op de bank gezet in tegenstelling tot wat velen dachten die beweerden dat ze dat nooooit zouden doen, ik word een beetje moe van al die complot-theorieën, daar hebben we TRU toch al voor ?!?
hier is pas een theorie die jullie verstand volledig te boven zal gaan : Talpa doet alles eerlijk !!!
Er zijn inderdaad weinig zelfstandige onafhankelijke mannen die kunnen afwassen, koken, strijken, stofzuigen, opruimen en schoonmaken.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 16:40 schreef phileine het volgende:
Ik denk dat Rob de lul is omdat er gewoon weinig aan hem is waar mensen zich mee kunnen identificeren.
hahahaha dat kun je wel shaken, al zou het eigenlijk zou zijn laat hummie van de heksekreek wel weer een andere stand zien. Tanja gaat er never nooit niet uit, niet voor ze dat koter uit d'r kut heeft laten schieten.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:19 schreef silosil het volgende:
tanja is genomineerd zou ze het huis verlaten of worden we weer voor de gek gehouden door talpa
Ze bedoelde toch gewoon dat ze dan thuis mag bevallen ipv in het ziekenhuis?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:58 schreef Wokkel het volgende:
Ik heb Tanja vorige week horen zeggen dat ze het huis niet uithoeft, omdat ze twee weken voor de bevalling zou zitten. Hierdoor viel een hoop spanning van haar af. Daarna kwamen deze nominaties, maar op de manier van hoe zij het zei klonk het gewoon als een afspraak van haar met Big Brother.
She stays.
Misschien heb ik het verkeerd opgevat? Zijn er nog andere mensen die dit hebben gehoord?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 13:24 schreef Tania18 het volgende:
[..]
Ze bedoelde toch gewoon dat ze dan thuis mag bevallen ipv in het ziekenhuis?![]()
Klopt!quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 13:24 schreef Tania18 het volgende:
[..]
Ze bedoelde toch gewoon dat ze dan thuis mag bevallen ipv in het ziekenhuis?![]()
Als dat waar is mag ze daarna ook nog minstens drie weken blijven, desnoods in het tuinhuis.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:58 schreef Wokkel het volgende:
Ik heb Tanja vorige week horen zeggen dat ze het huis niet uithoeft, omdat ze twee weken voor de bevalling zou zitten. Hierdoor viel een hoop spanning van haar af. Daarna kwamen deze nominaties, maar op de manier van hoe zij het zei klonk het gewoon als een afspraak van haar met Big Brother.
She stays.
Ik hoop het! Haar verkneukel-factor is erg hoog en staat garant voor menig uurtje opwinding en irritatie, dé reden waarom ik überhaupt nog kijk naar BB.quote:Op zondag 9 oktober 2005 09:54 schreef Atrimar het volgende:
100% zeker dat Tanja blijft.
Omdat ze het buiten het huis nog veel beroerder heeft dan er binnen. Én omdat ze dan de "schoon schip bonus" van BB misloopt en ze toch eindelijk wel eens van haar schulden af wil.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:59 schreef CartWOman het volgende:
Ze heeft nu al een aantal keren verzucht dat ze zó hoopt dat ze naar huis moet.
Waarom ze dat niet doet![]()
Kutwijf.
quote:
Omdat ze niet aan een gestuurd/gemaakt gesprek ONDER LIJDING VAN JOOST mee wou doen begrijp ikquote:Op woensdag 12 oktober 2005 20:24 schreef APK het volgende:
Ze zegt net weer dat ze morgen naar huis wil.![]()
Tanja is de baas, dat is duidelijk en zij weet het.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:11 schreef ART het volgende:
Menno: lult over manipulaties van BB bij stemmen. Krijgt een zware douw.
Menno & Roel: trekken te vroeg vrouwenkleren uit: voor straf als travestiet voetbal kijken.
Menno: roept te vaak kanker: geen hoofddoekje, loop maar voor lul met je kapsel.
Tanja: weigert mee te doen met de BB-Joost-show (stonden allemaal verplichtingen bij): Cadeautje! Je moeder mag bij de bevalling zijn.
Echt te schandalig voor woorden. Die mag echt alles.
Goed dat je het nog ff herhaaldquote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:16 schreef Verbal het volgende:
In een ander topic schreef ik al over T. :
Tanja moet voor de bevalling al uit de ouderlijke macht en het BB-huis worden gezet, en als crackhoer vastgeketend in de meest onhygiënische seksboerderij 24/7 in elke lichaamsholte worden uitgewoond door grote aidsnegers. Tot ze dood is.
Sim-pel.
V.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |