Schijnt een Haags woord te zijnquote:Op maandag 3 oktober 2005 00:52 schreef michelc85 het volgende:
zei ingrid nou kankerleier?
Zi houdt dat heel lang vol, maar ooit valt ze door de mand.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:54 schreef riri het volgende:
Chantal is een geslepen wijf,wat een vals kreng is dat.....
Hoi!quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:55 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Hey Jane!![]()
Lang niet gezien joh, vroeg me al af of je na vakantie niet meer terug gekeerd was![]()
Chantal heeft gewoon de behoefte om altijd te zeggen wat ze vindquote:Op maandag 3 oktober 2005 00:54 schreef riri het volgende:
Chantal is een geslepen wijf,wat een vals kreng is dat.....
Chantal vertelde dat Rob iets over Ingrid en Menno had gezegd en toe zei Ingrid: Ja echt? Wat een kankerlijer.quote:
Dat laat BB toch weer niet zien in de uitzendingquote:Op maandag 3 oktober 2005 00:57 schreef Shirley het volgende:
[..]
Chantal vertelde dat Rob iets over Ingrid en Menno had gezegd en toe zei Ingrid: Ja echt? Wat een kankerlijer.
quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:57 schreef Shirley het volgende:
[..]
Chantal vertelde dat Rob iets over Ingrid en Menno had gezegd en toe zei Ingrid: Ja echt? Wat een kankerlijer.
Ja maar kijk naar die ogen als ze Chan iets vraagt.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:55 schreef milagro het volgende:
[..]
Jammer alleen dat ze nu weer aan Chantal lippen hangt, die loopt zo uit haar te korte nek te kletsen over Rob
Tegen de mening van zo ongeveer IEDEREEN in, geloof ik nog altijd dat het er met de exits wel eerlijk aan toe gaat. Er zijn in het verleden wel meer mensen uitgevlogen waarvan iedereen zeker wist dat het de favoriet van BB was.quote:
Nee tuurlijk niet, net zo min als de uitlatingen van Linda. Hooguit wat gedans en gezoen, meer niet.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:58 schreef michelc85 het volgende:
[..]
Dat laat BB toch weer niet zien in de uitzending
Chantal vindt Rob een soort van gluiperd, die aan iedereen een ander verhaal ophangt.quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:56 schreef Jane het volgende:
[..]
Hoi!
Ja, ben veilig terug hoor. Weet alleen nog niet of ik mijn BB-verslaving ga voortzetten.
Ga nu maar naar bed iig. Kan het toch allemaal maar moeilijk volgen.
Chantal vindt dat er iets is met Rob of zo... maar verder?
Is dat een retorische vraag?quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:57 schreef BB-King het volgende:
Chantal is zoveel malen berekender bezig dan Rob... beseft ze dat zelf niet?
zou ik ook geezegd hebben, als ik geloofde wat Chantal loopt te ouwestoephoeren over hemquote:Op maandag 3 oktober 2005 00:54 schreef Gert het volgende:
[..]
Serieus? Noemde Ingrid Rob een kankerlijer??
Ja maar lukt dat allemaal wel vóór de bevalling?quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:58 schreef scanman01 het volgende:
Tegen de mening van zo ongeveer IEDEREEN in, geloof ik nog altijd dat het er met de exits wel eerlijk aan toe gaat. Er zijn in het verleden wel meer mensen uitgevlogen waarvan iedereen zeker wist dat het de favoriet van BB was.
Ik blijf geloven in dat het eerlijkgebeurt. sorry
Uhm stel dat het niet retorisch zou zijn... dan niet?quote:
quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:00 schreef cuall het volgende:
hou de boel in de gaten mensen, ik kruip m'n bed in
![]()
ja maar niet over Chantal, Deltaatje, ben ik bang, over Rob, en ze wordt steeds kwader...quote:Op maandag 3 oktober 2005 00:58 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ja maar kijk naar die ogen als ze Chan iets vraagt.![]()
Ze is zo geirriteerd aan het worden![]()
Ik wou al zeggen, ik hoor ze elke keer als ik inschakel roddelen, vanmiddag ook toen ik inschakelde.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:00 schreef riri het volgende:
haha.....Menno die zegt dat als Ingrid en hij met elkaar praten ze het noooooit over anderen hebben.....ze doen niets anders dan het hebben over anderen
Weet je wat ongeloofwaardig is? Dat Chantal iets echt meent.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:01 schreef -Delta- het volgende:
Chantal zit er echt over in zeg, ongelofelijk![]()
quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:02 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Weet je wat ongeloofwaardig is? Dat Chantal iets echt meent.
Oh oke, ja het is ook zo'n chaos hier met al die roddels en verhalenquote:Op maandag 3 oktober 2005 01:01 schreef milagro het volgende:
[..]
ja maar niet over Chantal, Deltaatje, ben ik bang, over Rob, en ze wordt steeds kwader...
Ik kan me geen BB herinneren waarin de deelnemers het UITSLUITEND over de andere deelnemers hadden.. of ben ik nou kort van memoriequote:Op maandag 3 oktober 2005 01:00 schreef riri het volgende:
haha.....Menno die zegt dat als Ingrid en hij met elkaar praten ze het noooooit over anderen hebben.....ze doen niets anders dan het hebben over anderen
nee niet hij, wij.........quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:02 schreef ruby het volgende:
Menno meldt hoe hoog hij Chantal heeft zitten.
Welterusten.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:00 schreef cuall het volgende:
hou de boel in de gaten mensen, ik kruip m'n bed in
![]()
Die is idd erg goed , ze lult over iedereenquote:Op maandag 3 oktober 2005 01:03 schreef ruby het volgende:
Haha, Chantal hoort bij het clubje dat te vertrouwen is.
quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:02 schreef Wickedangel het volgende:
[..]
Ik kan me geen BB herinneren waarin de deelnemers het UITSLUITEND over de andere deelnemers hebben.. of ben ik nou kort van memorie![]()
Ik weet niet wat ik moet geloven, ik vind het wel hylarisch.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:02 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Weet je wat ongeloofwaardig is? Dat Chantal iets echt meent.
wat zullen ze teleurgesteld zijn als ze dit later terug zien danquote:Op maandag 3 oktober 2005 01:03 schreef ruby het volgende:
Haha, Chantal hoort bij het clubje dat te vertrouwen is.
Neen zo'n enorme lul zal ze niet snel kunnen vergeten.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:03 schreef Dagonet het volgende:
ocharm, Lieske is nog niet over haar laatste verliefdheid heen
Het word er niet makkelijker opquote:Op maandag 3 oktober 2005 01:04 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik moet geloven, ik vind het wel hylarisch.
Ik denk dat het over 1 week echt 1 groot slagveld is in het huis, elke dag komen er nog meer roddels en verwijzingen "ja maar ik dacht dat jij me een hoer vond, want rob zei..."
"Nee joh chantal, dat zei Dido, dat weet je toch, je bent er een van ons"
"Ja maar Menno, ik hoorde van Lieske, dat jij bla bla bla"
![]()
Valt me ook op. Zeker Dido wil alleen maar over zichzelf praten, enorm egocentrisch wezen.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:03 schreef style het volgende:
Niemand luistert naar elkaar in de jacuzzi![]()
Is mij ook opgevallen, maar ben er nog niet uit of het daar aan ligt, alhoewel dat mijn eerste idee was.quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:04 schreef milagro het volgende:
Vinden jullie danook niet dat Rob erg stil is de laatste tijd?
Volgens mij voelt hij dat 'men' zo over hem denkt zoals we nu hier horen?
Of doe ik nu een Chantalletje? Voel ik dingen die er niet zijn
Nee Loedertje, die was het nietquote:Op maandag 3 oktober 2005 01:05 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Neen zo'n enorme lul zal ze niet snel kunnen vergeten.
quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:05 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Neen zo'n enorme lul zal ze niet snel kunnen vergeten.
Ik weet niet wie het zei maar..quote:Op maandag 3 oktober 2005 01:04 schreef milagro het volgende:
Vinden jullie danook niet dat Rob erg stil is de laatste tijd?
Volgens mij voelt hij dat 'men' zo over hem denkt zoals we nu hier horen?
Of doe ik nu een Chantalletje? Voel ik dingen die er niet zijn
Het heeft wel wat hoorquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |