In Amerika heeft elke volwassen man er minstens 5quote:Op zondag 2 oktober 2005 17:31 schreef ThE_ED het volgende:
Op de markt ofzo? Of bij een beetje van die allochtonen-winkeltjes?
God, waar zag ik dat nu laatst...
Maar of het typisch amerikaans is...
Handig met wat windquote:
Dat kan wel kloppen, maar in Amerika zijn ze immers nog populair. Maar goed, Europa is Amerika niet.quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 19:03 schreef Mastroianni het volgende:
In de jaren 60 is het uitgeraakt. Komt door een aantal factoren, auto's kwamen voor een groter publiek binnen handbereik en de meeste mensen konden geen hoed op in de auto (te laag). Werd dus te omslachtig. De mode veranderderde, werd steeds informeler.
In maffiafilms uit de jaren 50 wel jaquote:Op zondag 2 oktober 2005 17:36 schreef pberends het volgende:
[..]
In Amerika heeft elke volwassen man er minstens 5(hoort vaak bij een pak).
quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 16:35 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat kan wel kloppen, maar in Amerika zijn ze immers nog populair. Maar goed, Europa is Amerika niet.
Ook daar zijn ze in de 60s uitgeraakt. Dat was een mondiaal verschijnselquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 18:31 schreef innepin het volgende:
[..]Heb er daar nog nooit iemand mee zien lopen.
Spammert. De hoeden waar ik het over heb kosten nog niet eens 15 euro.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 21:48 schreef agatha het volgende:
Hooiii,
Bij www.dutchfactory.nl hebben ze echte mooie hoeden.
Doeiiiiii
Nou ben ik al op veel plaatsen in Amerika geweest maar dit is me nou nog nooit opgevallen.In Cuba worden ze wel veel gedragen door oudere mannen maarja daar zijn ze natuurlijk wel blijven hangen..quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 16:35 schreef pberends het volgende:
[..]
Dat kan wel kloppen, maar in Amerika zijn ze immers nog populair. Maar goed, Europa is Amerika niet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |