Ach, niet lang meer, er rijden straks sowieso geen treinen meer.quote:Op vrijdag 30 september 2005 22:41 schreef Tarak het volgende:
Mensen die verder naar het zuiden moeten zullen nog onderweg zijn......
Ja, maar de meeste reizigers hebben alleen te maken met de NS en niet met prorail, tenminste, zo wordt dat ervaren. Ik denk serieus dat de NS (als een van de weinige bedrijven) beter is als overheidslichaam zodat de nadruk ligt op optijd rijden en de NS en prorail kunnen fuseren (seperate overheidslichamen die verantwoordelijk zijn voor elkaar terwijl ze ook 1 kunnen zijn is een totaal bezopen gedachte). Klaarblijkelijk heeft prorail niet voldoende kennis intern om de (IT) zaken goed zelf te regelen.quote:Op vrijdag 30 september 2005 22:10 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Dit is de schuld niet van de NS, maar van ProRail. (= beheerder van het spoornet). De NS huurt dit van ProRail. (=overheidsbedrijf, met volgens mij al jaaaaren te weinig geld)
De belangen van het (niet) rijden van de trein zijn hier toch wel wat hoger dan in een midden-Afrikaans honger-land.quote:Op vrijdag 30 september 2005 23:03 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
moraal is als je de lat niet zo hoog legt, dan vindt niemand het erg als de trein niet rijdt en maakt niemand het ook uit of hij over een uur weeer rijdt, of over een week.
moet je daar kaartje kopen dan?, ik ging altijd gewoon op het dak zitten en rije maarquote:...naar Dire Dawa in Ethiopie. Toen ik bij het loket kwam om een kaartje te kopen....
De NS raadde juist aan om Amsterdam-Utrecht via Amersfoort te doen.quote:Op vrijdag 30 september 2005 23:34 schreef k_man het volgende:
Mijn avond:
18.55 Aanwezig op Utrecht CS, ruim op tijd voor de trein van 19.02 naar Amersfoort
19.05 Geen trein. Er wordt omgeroepen dat er een stroomstoring is en dat er geen treinen van en naar Utrecht rijden.
19.25 Duidelijke signalen van mijn mag dat er eten verwacht wordt. Dus ff iets snacken.
20.00 Al een uur geen treinen. Toch maar eens kijken bij de streekbussen. De laatste naar Amersfoort blijkt om 17.53 vertrokken te zijn.
20.45 Er rijden twee treinen binnen, maar er vertrekt nog steeds helemaal niks. Terwijl er kennelijk wel genoeg stroom is voor een enkele trein. En waarom rijden de dieseltreinen ook niet?
21.25 Er wordt omgeroepen dat er bussen op het Jaarbeursplein staan. Die rijden naar Duivendrecht. Mensen in de richtingen Amsterdam, Schiphol, Hilversum en Amersfoort kunnen mee.
21.35 Ik zit in een bus. Meer geluk dan dat het nou zo goed geregeld was. Toevallig stond ik redelijk in de buurt van de plek waar de deur van de bus uitkwam. Vervolgens door de mensenmassa weinig zachtzinnig de bus in gestuwd.
22.10 Duivendrecht
22.15 Vertrek van de vertraagde intercity naar Enschede
22.55 Aankomst in Amersfoort
Utrecht - Amersfoort in vier uur! Dat is toch knap. Ik denk niet dat lopen sneller zou zijn geweest, maar veel scheelt het niet. Leuk hoor, die spoorwegen...
Wat een slimmerds toch.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 13:04 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
net hoorde ik op de radio dat prorail wil onderzoeken of een noodstroomvoorziening (UPS en diesel agregaat) aangeschaft moet worden voor cruciale computersystemen,
Die conducteurs en machinisten die als er maar *knip* gebeurt gelijk gaan staken?quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 17:56 schreef danos het volgende:
ja ik vondhet ook heel sneu voor al die conducteurs en machinisten die al die shit over zich heen krijgen, de mensen die er echt verantwoordelijk voor zijn die zaten lekker achter de tv nadat ze het monteursbedrijf hadden gebelt
Je moet gewoon zo'n formulier invullen.quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 17:06 schreef danos het volgende:
Nee lekker hoor, ik ga maandag maar even bellen om mijn geld terug te vragen van de vriendjes van de NS
Welles.quote:Op zondag 2 oktober 2005 16:47 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
het is overmacht voor de NS, dan krijg je je geld niet terug volgems mij.
Idd, alleen als de stroom in bijvoorbeeld half nederland uitvalt (dus ook in alle huishoudens etc) nu is er alleen sprake van uitval van het spoornetwerk.quote:Op zondag 2 oktober 2005 16:52 schreef k_man het volgende:
[..]
Welles.
Alleen bij aangkondigde werkzaameden niet, maar bij dit soort storingen wel. Overmacht... my ass.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |