Johan de With e.a. en ik e.a. voeren een, vriendelijke, vendetta over de rol van met name het christendom tijdens en na de klassieke oudheid, en vervolgens gaan we geweldig off-topicquote:Op woensdag 5 oktober 2005 13:38 schreef Vulkan het volgende:
Het is opmerkelijk als elke keer een topic gestart word over Turkije en de toetreding tot EU, dat we dan belanden in geschiedenis en geloof.
Dit wijst, vind ik, gelijk naar de oorzaak waarom mensen Turkije niet binnen de EU willen. Turkije deelt geen Europees geschiedenis en geloof.
Ik geloof in veranderingen. Zolang men blijft veranderen en zich constant aan haar omgeving aanpast, zullen we in modernere tijden leven.
Helaas moeten we steeds terug grijpen naar het verleden. Dat lost niets op...
Wilders is niet zielig, het is een politicus die op de kiezersmarkt klanten zoekt. Vraag en aanbod.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 14:02 schreef Vulkan het volgende:
Ja klopt, maar mensen weten dit niet. Denk jij dat een gemiddelde Nederlander weet dat Turkije en Europa een geschiedenis met elkaar delen.
Het gaat voornamelijk om cultuur, geschiedenis en geloof. Dat blokkeert de toetreding van Turkije. Waarom denk je dat figuren als die zielige Wilders constant janken over Turkije en niet over Croatie, Polen etc.
Was Frankrijk het eerste land?quote:Op woensdag 5 oktober 2005 18:18 schreef HiZ het volgende:
Als ik het me goed herinner was Nederland het tweede Europese land dat een Ambassade bij de Turkse Sultans opende. Zo'n beetje een kwart van wat tegenwoordig het hart van de stad Istanbul is waren de tuinen van de Nederlandse ambassade. En in die tuin ligt trouwens ook één van de oudste protestantse kerken van Istanbul, heden ten dage nog altijd in gebruik als zodanig.
Ja.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 19:22 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Was Frankrijk het eerste land?
Ik kom inmiddels al zo'n 8 jaar bijna iedere maand in Turkije, en ik heb het land in een adembenemend tempo zien veranderen.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 19:30 schreef ladan het volgende:
ik denk dat dat niet meer toe doet, het gaat om NU. hoe kan zo'n corrupt land lid worden van E.U. kijk naar binnenlandse situatie van turkijke, vrouwenonderdrukking, levenssituatievan gevangenissen,ga maar zo door........ :![]()
Trainingskamp?quote:Op woensdag 5 oktober 2005 21:21 schreef HiZ het volgende:
[..]
Ik kom inmiddels al zo'n 8 jaar bijna iedere maand in Turkije........
Van de 20 man in één cel ''verdwijnen'' er dus 18, vooruitgang!quote:Op woensdag 5 oktober 2005 21:21 schreef HiZ het volgende:
....
Wat ronduit grappig is, is dat je met die oude film-onzin komt over gevangenissen, want Turkije is juist bezig met een programma waarbij maximaal 2 gevangenen in één cel mogen zitten. Omdat dat de Europese norm is.
Heel grappig.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 21:52 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Van de 20 man in één cel ''verdwijnen'' er dus 18, vooruitgang!![]()
quote:Op woensdag 5 oktober 2005 19:19 schreef Godslasteraar het volgende:
[..]
Wilders is niet zielig, het is een politicus die op de kiezersmarkt klanten zoekt. Vraag en aanbod.
En naarmate de gevestide politiek de binding met de bevolking verliest zullen nieuwkomers daarvan profiteren. Ik ben ook erg benieuwd hoe de volgende verkiezingen in Nederland gaan verlopen, en wie zich allemaal verkiesbaar gaat stellen. Ik hoop altijd nog een beetje op Jacobse en van Es![]()
[afbeelding]
Interrumperen:quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:33 schreef Vulkan het volgende:
[..]
Jacobse en van Es, wat een humor. Ik hoop dat het ook hierbij blijft!
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |