quote:Op donderdag 29 september 2005 11:19 schreef McCarthy het volgende:
Vraagje. Stel je zou tot de armste 10% van een bevolking behoren. In welk land uit de onderstaande lijst zou je dat het liefst willen zijn?
2. Italy
5. Uruguay
6. USA
1. Ecuador
4. Turkey
7. Uzbekistan
3. Malawi
quote:Op donderdag 29 september 2005 11:27 schreef bacoman het volgende:
Doe mij maar de USA ga ik eerst drugs dealen en lui neer schieten en dan wordt ik gangsta rapper. vet cool
Dit is weer zo'n lijstje dat McCarthy heeft gekopieerd, en waarop hij blind zijn eigen mening op afstemt.quote:Op donderdag 29 september 2005 11:33 schreef achterhetspoor het volgende:
Overigens waarom schrijf je die namen niet gewoon in het Nederlands? Of desnoods in hun eigen taal?
Binnenkort hier ookquote:Op donderdag 29 september 2005 12:33 schreef Floripas het volgende:
Nou, in Italie is het ook niet best, hoor. Daar is de zorg zo geliberaliseerd dat het niet leuk meer is. Het kwam er eens van dat ik eens met een vriendin naar het ziekenhuis moest (ze had een tetanusprik nodig), maar ze had een goedkope verzekering, dus we moesten naar het openbare ziekenhuis. Daar zat een jongetje van een jaar of 10 wel 3 uur te krijsen met een gebroken arm voordat hij geholpen werd.
Dat de VS rijker is dan Uzbekistan.quote:Op donderdag 29 september 2005 12:28 schreef Vhiper het volgende:
Je hebt vast weer een leuk lijstje met hoe geweldig het er in sommige landen aan toe gaat met de 10% armste mensen?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |