Best dat je dit vindt; misschien ben ik dan meer een duitser. Lekker winnen in de 91e minuut en met de beker er vandoor gaanquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:03 schreef tong80 het volgende:
[..]
Je vergeet er bij te vertellen dat Nederland als klein land vergelijkbaar met Oostenrijk, Zwiterland België etc. noem nog maar 150 van die kleinere landen op de beste is van de kleine landen. Dankzij ons aanvallend voetbal zijn we zo groot georden en hebben we een paar van de beste voetballers ooit voortgebracht. Dat je twee WK finales verliest staaft jouw standpunt niet want verder dan Tsjechië en Hongarije heeft noot een klein land 2 keer een WK finale gehaald. Dat we maar 1 maal een grote prijs hebben gewonnen heeft er volgens jou mee te maken dat we te aantreekkelijk, atractief aanvallend voetbal niet op resultaat gebaseerd speelden ?
Als je in 4 grote toernooien er in de halve finale uit gaat door het missen van penalties lijkt mij eerder de realiteit te benaderen. Nederland en Ajax moeten doorgaan met hun voetbal. Of kijk je liever naar de historie van België waar een lkeepre de beste speler allertijden is ?
Dat dacht ik bij elke zin die hij uitkraamde. Het is dan wel Cruyff, maar wat lult hij een onzin zeg, lijkt echt een demente.quote:Op dinsdag 27 september 2005 22:52 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Cruyff begint nu toch echt wel te dementeren als ik hem zo over die strafschopfase bezig hoor ...
Jonge jonge. Rosenberg is sinds het begin al onzeker en Juanfran pikt ook z'n 2e invalbeurt van 15 minuten mee en wordt ook alweer uitgejuweld.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:04 schreef Sjakie01 het volgende:
Ik vond Rosenberg ook TE onzeker. En dat geld was ze aan die juanfran zijn kwijt geraakt, hadden ze beter bij het loon van Emanuelson op kunnen tellen.
Je leest slecht. Ik wil ook winnen met slecht voetbal. Maar de basis is de Nederlandse voetbalcultuur. Gelukkig zijn we geen Duitsers.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:05 schreef Gunner het volgende:
[..]
Best dat je dit vindt; misschien ben ik dan meer een duitser. Lekker winnen in de 91e minuut en met de beker er vandoor gaan![]()
Lekker janken omdat je toch 'beter' was maar wel verloren hebt.
Second place is first loser
Die jongen is pas net fit en heeft totaal geen wedstrijdritme. Oordelen doe je maar als hij 5x in de basis heeft gestaanquote:Op dinsdag 27 september 2005 23:04 schreef Sjakie01 het volgende:
Ik vond Rosenberg ook TE onzeker. En dat geld was ze aan die juanfran zijn kwijt geraakt, hadden ze beter bij het loon van Emanuelson op kunnen tellen.
"Als je er niet op het goede moment staat, dan ben je te vroeg of te laat"quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:05 schreef Mork_Van_Ork het volgende:
[..]
Dat dacht ik bij elke zin die hij uitkraamde. Het is dan wel Cruyff, maar wat lult hij een onzin zeg, lijkt echt een demente.
Ajacied?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:06 schreef Nashje het volgende:
[..]
Jonge jonge. Rosenberg is sinds het begin al onzeker en Juanfran pikt ook z'n 2e invalbeurt van 15 minuten mee en wordt ook alweer uitgejuweld.
Je lijkt wel een Ajacied.
Da's de keuze die je maakt inderdaad. Maar verder is het objectief natuurlijk gewoon een schande om met alleen al een Reyes die bijna zoveel waard is als de hele Ajax-selectie op zo'n manier te voetballen. Om dan echt trots te zijn dat je tot de laatste minuut moet vrezen dat een club met een begroting van 3 of 4 keer zo klein alsnog op gelijke hoogte zou kunnen komen, dat kan ik me eigenlijk niet indenken.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:05 schreef Gunner het volgende:
[..]
Best dat je dit vindt; misschien ben ik dan meer een duitser. Lekker winnen in de 91e minuut en met de beker er vandoor gaan![]()
Lekker janken omdat je toch 'beter' was maar wel verloren hebt.
Second place is first loser
Nou laat m dan eerst maar eens groeien bij het tweede...sorry maar ben nog steeds niet overtuigd.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:08 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Die jongen is pas net fit en heeft totaal geen wedstrijdritme. Oordelen doe je maar als hij 5x in de basis heeft gestaan![]()
Nee, zeker niet, maar ik kan niet snappen dat men echt vindt dat Ajax de tweede helft wel goed speelde. Wat creëren ze nu? Het schot van Galasek is prachtig maar een zondagsschot, waarvan de rebound precies bij Rosenberg in de voeten valt. Dat is goed, maar meer komt er niet vanaf. Aandoenlijk hoe Pienaar maar blijft wandelen en lopen, maar met een grappig dansje of een leuk hakballetje kom je er niet. Dit soort wedstrijden vragen strijd en tactisch vernuft, iets waarvan ik dacht dat dat er bij Ajax wel in zou zitten. Niet dus. Natuurlijk heeft ook Ajax met blessures te kampen en zou het met Trabelsi en Sneijder beter voor de dag komen, maar dat geldt ook voor Arsenal. Gezien de hele wedstrijd heeft Arsenal Ajax afgetroefd op alle fronten: effectiviteit, slimheid, taktiek, techniek (en tijdrekken). Waarom Ajax dan recht heeft op een punt is me een groot raadsel.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:03 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik geef zeker de scheids niet de schuld, maar jouw betoog ging alleen over de eerste helft.
Vind je nou werkelijk dat Arsenal de 2e helft ook zo goed speelde?
Er zijn nogal wat Ajacieden die graag snel een speler uitfluiten.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:09 schreef Sjakie01 het volgende:
[..]
Ajacied?Ik steun het Nederlandse voetbal graag ja.
En wat betreft die juanfran, als dit zijn 2e invalsbeurt is van zo'n ervaren speler, had ik toch minstens 200% van hem verwacht. Dit heb ik niet vernomen van die gast.
Ach, zoals gezegd heeft dat ook met wedstrijdritme te maken. Ik begreep die wissel ook niet echt, aangezien Juanfran afgelopen zondag ook al zo ongelukkig was. Bovendien is Emanuelson aanvallend ook de betere van de twee. Bovendien had je op dat moment ook geen routine (die Juanfran dus zou moeten hebben) meer nodig, dus wat Blind daarmee in gedachten had is mij eigenlijk een raadsel. Zeker wanneer 'ie later zegt dat 'ie Lindenbergh meer links op het midden wilde dwingen.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:09 schreef Sjakie01 het volgende:
[..]
Ajacied?Ik steun het Nederlandse voetbal graag ja.
En wat betreft die juanfran, als dit zijn 2e invalsbeurt is van zo'n ervaren speler, had ik toch minstens 200% van hem verwacht. Dit heb ik niet vernomen van die gast.
Maar dan met een d.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:09 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Hij is ook iemand die eerlijk is en dus zo ook vaak gelijk heeft
Moet gezegt worden
Nou moet ik wel zeggen dat juist Pienaar en De Jong (helaas pas de laatste 20 minuten) vanaf de rechterkant samen met Manucharyan wel leuke dingetjes lieten zien. Maar inderdaad, meer dan halve kansen waren het niet.quote:Aandoenlijk hoe Pienaar maar blijft wandelen en lopen, maar met een grappig dansje of een leuk hakballetje kom je er niet.
Hij kopt met z'n achterhoofd, en daar zag ik verder geen ogen zitten.quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:15 schreef SocialDisorder het volgende:
als je de herhaling bekijkt zie je trouwens dat Toure pas begon met koppen op het moment dat Charisteas de bal al op z'n voorhoofd heeft, was dus wel degelijk dieprood.
Meen je dat nu echt serieus?quote:Op dinsdag 27 september 2005 23:15 schreef SocialDisorder het volgende:
als je de herhaling bekijkt zie je trouwens dat Toure pas begon met koppen op het moment dat Charisteas de bal al op z'n voorhoofd heeft, was dus wel degelijk dieprood.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |