Allemaal heel erg natuurlijk. Ik snap ook best dat RTL4 dit niet helemaal wil gaan betalen, want ze blijft immers de verliezer, maar toch mooi dat ze haar steunen (met de vliegtickets).quote:RTL 4-quizkandidate verliest prijs om leven
Bron: Algemeen Dagblad
Gepubliceerd: zaterdag 24 september 2005 @ 14:47
De Amsterdamse Patricia Vlasman heeft onlangs meegedaan aan de RTL 4-quiz Win 't & In 't, waarin kandidaten geld proberen te verdienen om een langgekoesterde wens in vervulling te laten gaan. Ze hoopte, net als iedere deelnemer natuurlijk, de quiz te winnen. Maar voor haar was de winst een zaak van leven en dood: ze wilde met het prijzengeld namelijk een hartonderzoek in een gespecialiseerde kliniek in de Verenigde Staten laten doen.
De 34-jarige Vlasman, moeder van een zoontje, lijdt aan hypertrofische cardiomyopathie, een aandoening aan haar linker hartkamer. Medicijnen die ze in het verleden kreeg, hadden een averechts effect. Als er niet gebeurt zal ze binnenkort waarschijnlijk sterven. In de Amerikaanse kliniek voeren ze experimentele behandelingen uit. Maar omdat Vlasmans verzekeraar experimenten niet vergoedt, moet ze zelf voor de kosten opdraaien.
Helaas voor Vlasman won ze de quiz, die op 3 oktober wordt uitgezonden, niet. Iemand die als wens een reis naar World Disney had, ging met de winst aan de haal. Hij zal binnenkort vertrekken.
RTL 4 zit met de kwestie behoorlijk in zijn maag. ''In een quiz heb je winnaars en verliezers, maar iemand met zo'n droom gun je natuurlijk de winst. In het programma zullen we aandacht schenken aan de stichting die ze inmiddels heeft opgericht en daarnaast hebben we haar twee vliegtickets aangeboden, zodat ze de reis al in bezit heeft. Dat is uitzonderlijk, want ze blijft een verliezer natuurlijk. En we zijn geen Surprise Show, waarin je alles kunt weggeven'', aldus een woordvoerder.
Even heel simpel:quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:19 schreef LostFormat het volgende:
Ja, dat zie je verkeerd. Alleen omdat die deelnemer de pech had om ingedeeld te woorden bij dat zielige geval heeft hij geen recht om die prijs te winnen? Het is een spel, niks meer en niks minder.
Je hebt wel gelijk.. maar zou jij dan met een lekker gevoel naar disney land kunnen gaan daarna? Ik niet hoorquote:Op zaterdag 24 september 2005 15:19 schreef LostFormat het volgende:
Ja, dat zie je verkeerd. Alleen omdat die deelnemer de pech had om ingedeeld te woorden bij dat zielige geval heeft hij geen recht om die prijs te winnen? Het is een spel, niks meer en niks minder.
Wie zegt dat die gene, niet heel erg depressief en een hoop narigheid achter de rug heeft gehad en HARD toe is aan iets leuks??quote:Als jij de keuze hebt om iemand z'n leven te redden of om naar Disney World te gaan, wat kies je dan?
Ik zeg niet dat die vent z'n prijs moet inleveren, maar dat ik het onredelijk van hem vind dat hij niet inziet de vrouw het veel harder nodig heeft dan hij. Niet dat hij er geen recht op heeft, maar hij zou beter moeten weten.quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:25 schreef marcb1974 het volgende:
Heel rot voor die vrouw dat ze dan het spel verliest. Ze mag al heel blij zijn dat rtl zo vriendelijk is om de tickets te doneren.
Maar om nou te zeggen dat de winnaar zijn prijs moet inleverenEr is altijd wel iemand die ziek is en hard iets nodig heeft. Zo niet hebben we aids, afrika, etc.
Of ik dan met een lekker gevoel zou gaan, ik weet het werkelijk niet tot ik zo'n situatie tegenkom. Maar ik ga zeker niet bij voorbaat nee zeggen.
Nogmaals, het gaat niet om RTL4, die zijn al redelijk genoeg. Het gaat om die vent die per se naar Disney World wil. En die stress zal alleen maar erger worden, ik moet er niet aan denken om naar een pretpark te gaan ten koste van iemand anders.quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:27 schreef l3laster het volgende:
[..]
Wie zegt dat die gene, niet heel erg depressief en een hoop narigheid achter de rug heeft gehad en HARD toe is aan iets leuks??
Het is misschien niet levensbedreigend als die niet zou gaan, maar er zijn mensen die zoveel shjt achtereen mee maken dat die het ook gewoon verdienen om te gaan.
Daarnaast als RTL -4 een aflevering met doorgestoken kaart zou spelen, en dat zou uitkomen zou iedereen ook lopen te zeiken. Het enige juiste wat RTL-4 nu kan doen is gewoon in boulevaard etc er aandacht voor vragen...
Ja, die vrouw zo het zomaar harder nodig kunnen hebben. Alleen dit gaat in zoveel gevallen op moeten we daar dan ook allemaal rekening mee gaan houden?quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:27 schreef boyv het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat die vent z'n prijs moet inleveren, maar dat ik het onredelijk van hem vind dat hij niet inziet de vrouw het veel harder nodig heeft dan hij. Niet dat hij er geen recht op heeft, maar hij zou beter moeten weten.
Ten koste van iemand anders? Je ziet dat toch echt verkeerd. Ze heeft gewoon verloren. En door die uitzending heeft ze waarschijnlijk aandacht genoeg voor haar situatie.quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:29 schreef boyv het volgende:
[..]
Nogmaals, het gaat niet om RTL4, die zijn al redelijk genoeg. Het gaat om die vent die per se naar Disney World wil. En die stress zal alleen maar erger worden, ik moet er niet aan denken om naar een pretpark te gaan ten koste van iemand anders.
Daar gaat het ook niet om. Het gaat hier om een zorgverzekeraar die de kosten van de behandeling niet wil vergoeden omdat........... geen idee waarom eigenlijk.quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:29 schreef boyv het volgende:
[..]
Nogmaals, het gaat niet om RTL4, die zijn al redelijk genoeg. Het gaat om die vent die .......
Lekker naar Disney World natuurlijkquote:Op zaterdag 24 september 2005 15:20 schreef boyv het volgende:
[..]
Even heel simpel:
Als jij de keuze hebt om iemand z'n leven te redden of om naar Disney World te gaan, wat kies je dan?
Ik zou mijn prijs afstaan, zeker weten.quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:20 schreef boyv het volgende:
[..]
Even heel simpel:
Als jij de keuze hebt om iemand z'n leven te redden of om naar Disney World te gaan, wat kies je dan?
Tuurlijk wel.quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:17 schreef boyv het volgende:
Bij het horen van het doel van deze vrouw wil je toch niet eens winnen? Of zie ik dat verkeerd?
Precies.quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:52 schreef Pietverdriet het volgende:
Als je het zo erg vind en zo, stort die vrouw 100 euro op haar rekening
Maar zodra je dat doet kun je ook gelijk alles af gaan geven want er zijn er zoveel die vanalles nodig hebben.quote:Op zaterdag 24 september 2005 16:03 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik zou mijn prijs afstaan, zeker weten.
²
quote:Op zaterdag 24 september 2005 15:52 schreef Pietverdriet het volgende:
Hee, zo ist het leven, de een gaat naar Disney world, de ander gaat dood. Das heel lullig, maar dat is nu eenmaal zo.
Heb je al met RTL 4 gesproken om het Adres of bankrekening nummer van die vrouw te vragen om haar geld te sturen?quote:Op zaterdag 24 september 2005 16:03 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ik zou mijn prijs afstaan, zeker weten.²
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |