Luie oplossing om hem niet uit z'n scharnieren te kunnen tillen van buitenaf? Viel mij ook al op dat de deuren naar binnen open gaan. Kost veel ruimte.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 14:48 schreef Meng het volgende:
Kan iemand mij uitleggen waarom ze die deur bij het balkon naar binnen open laten gaan ipv naar buiten?
mm het schijnt dat ik dingen op dit forum heb gezegd over de key en uitvoerder die niet waar zijn...misschien heb ik dingen verkeerd begrepen...aangezien iedereen dit forum kan lezen en ik niet nu al berucht wil zijn bij de mensen van de key etc. zal ik mijn soms niet zo subtiele mening voor me houden,quote:Op woensdag 5 oktober 2005 11:26 schreef Jvvianen het volgende:
btw sprak gisteren zon kerel, en ze neuzen allemaal rond hier op het forum alleen durven niet te reageren![]()
ik neem aan dat ze dan wel zo slim zijn om de sloten van alles te vervangen EN ons de NIEUWE sleutels mee te gevenquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 16:33 schreef Nouk het volgende:
Oh maandag alle sloten vervangen? Ook gelijk bij de nieuwe bewoners? Wat handig dat wij dan eerst een sleutel krijgen, om vervolgens weer een andere te krijgen. Altijd efficient die Key.
Ik wacht het afquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 19:16 schreef Jesper_ het volgende:
[..]
ik neem aan dat ze dan wel zo slim zijn om de sloten van alles te vervangen EN ons de NIEUWE sleutels mee te geven
Net ingeschreven bij studentenwoningweb en er stond niets over een minimale leeftijd? Nouja, ik ben in ieder geval 17 en volgens mij kun je je dan wel inschrijven..quote:Op maandag 10 oktober 2005 17:58 schreef VincentAdam het volgende:
Alleen bij studentenwoningweb. Als ik jou was zou ik je nu vast inschrijven, dan maak je straks meer kans...Je moet wel ouder dan 18 zijn geloof ik om je te kunnen inschrijven.
ARGH WAS JIJ DATquote:Op maandag 10 oktober 2005 22:32 schreef Me86 het volgende:
hmz... jij zit tog niet in bunker 2930 he? vandaag was de loodgieter EINDELIJK bij mij, na 3 weken zeuren omdat de douche lekte en de wc niet doortrok (ik hoor jullie allemaal huilen van bijdschap omdat dat dus eindelijk verholpen is door Arie) En toen kwam iemand hem halen omdat er een lek was daar... Dus dat zijn wel veel mankementen idd...
Ik heb vandaag een intercom gekregennouwja, ik had hem al... maar als je bij mij belde (nummer 2952) dan ging de telefoon bij nummer 2808
En ik denk niet dat die mneer daar blij mee is... Maar nu doet ie het dus
nu nog wachten op een deur, zodat er ook echt gebeld kan worden...
![]()
Neej, er zijn idd nog geen knopjes... maar die mannen weten wel waar de knopjes zitten, en die gingen testen. Dus die man zei, heej Gert (kweeniet meer hoe is heette, dus noem ik um gertquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 13:55 schreef Jvvianen het volgende:
[..]
ARGH WAS JIJ DAT![]()
![]()
@!#$@!~!!! werd er echt gek van
maareh ff serieus:
ik woon daar en de telefoon is nog nooit afgegaan hoor![]()
En hoe kan je nou bellen, er zijn toch helemaal geen knopjes om te bellen???
Ik heb nog een oud huursubsidie aanvraag formulier bij m'n contract gekregen van de Keyquote:Op donderdag 13 oktober 2005 10:13 schreef Avani het volgende:
Hoort niet in dit topic, maar hier zijn ook wel mensen die daar te maken mee hebben. Voor huursubsidie of huurtoeslag zoals dat in 2006 heet, moet je daarvoor bij de belastindienst zijn of hoe wil ik dat regelen? Voor 2006 lukt het wel dan is het alleen maar het huurtoeslag formulier invullen, maar ik zou ook wel graag huursubsidie ontvangen voor november en december. Iemand hier al ervaring mee?
Ah oke, nou ja misschien dat ik het morgen krijg bij contract tekenen. Wel bij DUWO dan, maar anders zal ik de site van de VROM nog wel proberen.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 19:57 schreef Nouk het volgende:
[..]
Ik heb nog een oud huursubsidie aanvraag formulier bij m'n contract gekregen van de Key. Maar dat kan je vast nog wel vinden op de site van VROM lijkt me.
Hebben nog mensen hier wat van gehoord of meegekregen?quote:Politie doet invallen bij clubhuizen Hells Angels
Gepost door Arno (Nolius) - Bron: NOS
Gepubliceerd: maandag 17 oktober 2005 @ 07:13
De politie is sinds twee uur vannacht bezig met een landelijke actie tegen de Hells Angels. Alle clubhuizen zijn binnengevallen en ook tientallen woningen zijn doorzocht. Daarbij zijn tientallen mensen gearresteerd. De actie gaat nog enkele uren door. De politie gaat soms met grof geweld naar binnen. In Amsterdam, waar de Angels een honk hebben op een industrieterrein in de buurt van de Bijlmer-bajes, viel de politie binnen met een forse macht aan ME'ers en andere agenten, onder andere met honden.
De invallen volgen op een onderzoek van het landelijk parket dat is begonnen net voor de moord op drie Limburgse Hells Angels. Die werden vorig jaar vermoord en in een beek in Limburg gedumpt. Twaalf clubleden werden voor een van die moorden veroordeeld. Justitie verdenkt de Hells Angels van de handel in drugs en wapens. De actie van vannacht moet bewijs opleveren dat de Hells Angels een criminele organisatie vormen. Vervolgens moet dat leiden tot een verbod van de motorclub.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |