iemand had hem dik een half jaar geleden al ge'leend' van flitspalen.nl deze omgebouwd en als google bestand op bbs gezet .. dan heb je wss niet de meest up to date gegevens maar scheelt een hoop zelf geklooiquote:Op zondag 2 oktober 2005 22:37 schreef FiveseveN het volgende:
[..]
Mja.
Nog maar een keer uitleggen: Het gaat om het kunstje om de fotoos, de plaatjes, de omgeving, om die op een eenvoudige manier te kunnen benaderen vanuit een bestand met coördinaten.
Maar misschien te hoog gegrepen.
Is niet al te moeilijk: 2°45'40.33"N, 101°44'19.83"Equote:Op zondag 2 oktober 2005 20:35 schreef Mr-Coffee het volgende:
[..]
Allang gevonden, ik kan het Sepang circuit niet vinden.
Volgens mij heb ik dat een keer op Discovery gezien, een speciale plek om de JSF verticaal te laten opstijgen/landen oid.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 15:13 schreef calvobbes het volgende:
40°48'20.65"N, 111°59'17.54"W
UFO landplek ofzo
Hoi met GoLLeM,quote:Op donderdag 6 oktober 2005 19:32 schreef FiveseveN het volgende:
Moet je eens kijken, een Landrover in de Afrikaanse woestijn. In super hoge resolutie.
27°56'25.33"N, 12°17'27.96"W
Blijven inzoomen. Je kunt tot 35 meter (!) hoogte komen. Ik probeer het zelf nog een keer met een opnieuw opgestarte GoogleEarth.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 19:48 schreef GoLLeM het volgende:
[..]
Hoi met GoLLeM,
ik zie hem niet hoor
Hoi met GoLLeM,quote:Op donderdag 6 oktober 2005 19:56 schreef FiveseveN het volgende:
[..]
Blijven inzoomen. Je kunt tot 35 meter (!) hoogte komen. Ik probeer het zelf nog een keer met een opnieuw opgestarte GoogleEarth.
Ja hoor, gecontroleerd. het waypoint staat ongeveer drie meter van de auto af.
ze hebben zo weinig aan 3 jaar oude wietvelden hè .. ennuh .. heb jij de cia versie dat je overal in nederland heldere beelden hebt of mis ik gewoon een updatequote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:34 schreef zapsel het volgende:
Na die docu op ned 3....
Ik spoor heel nederland af naar wiet in maisvelden
de politie heeft daar een vliegtuigje voor nodig
Tools -> Options... -> (View tab) Elevation: Meters, Kilometersquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 13:27 schreef renz0r het volgende:
Hoe maak ik van de miles rechtsonder het beeld kilometers?
Kan ik nergens vinden
Errug leuk!!!quote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:07 schreef FiveseveN het volgende:
Kleine kudde olifanten
Waypoint staat er vlak achter
10°54'13.70"N, 19°56'6.24"E
[[url=http://xs49.xs.to/pics/05404/Fanten.jpg.xs.jpg]afbeelding][/url]
komt omdat de sateliet undercover was, als vliegtuigjequote:Op zaterdag 8 oktober 2005 00:17 schreef Rainboww het volgende:
Deze gast kan de satteliet zien !
[afbeelding]
wat zijn de coordinaten van die plane spotter?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 00:17 schreef Rainboww het volgende:
Deze gast kan de satteliet zien !
[afbeelding]
Die foto's zijn gemaakt door een vliegtuigjequote:Op zaterdag 8 oktober 2005 00:17 schreef Rainboww het volgende:
Deze gast kan de satteliet zien !
Ja weet ik ook wel, t was maar een grapjequote:Op zaterdag 8 oktober 2005 09:10 schreef calvobbes het volgende:
[..]
Die foto's zijn gemaakt door een vliegtuigje
dat wat links onderin het plaatje staat natuurlijk (je kan het gradentekentje weglaten bij intikken in zoekbalk )quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 03:54 schreef remlof het volgende:
[..]
wat zijn de coordinaten van die plane spotter?
klikquote:Op zondag 9 oktober 2005 16:02 schreef jp84 het volgende:
weet iemand trouwens wat de verschillen zijn met de pro?
heb je scherpere beelden met pro?
Geen idee, hoop wel dat ze er mee opschieten.quote:Op vrijdag 23 september 2005 18:58 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Iemand al een idee wanneer dit eindelijk 's voor de Mac gaat werken?
Update: gevondenquote:Op zondag 9 oktober 2005 19:39 schreef Rainboww het volgende:
Ik had laatst ook zo'n site gevonden waar je "omgekeerd" kon zoeken.
Als je een plek (bijv. woonplaats) ingaf, dan kon je op die site zien waar je precies aan de andere kant van de wereld zat (dus als je een lange tunnel zou kunnen graven ).
Ik weet helaas alleen de link niet meer
haha, you found wallyquote:[b]
Vreemd drijvend mannetje in Australische haven:
27°58'3.81"S, 153°25'1.45"E
Ctrl-C | Ctrl-Vquote:Op maandag 10 oktober 2005 22:03 schreef Chokeme het volgende:
Weet iemand trouwens of je de coördinaten in 1 x kunt kopiëren ipv ze steeds over te typen?
Dat is het circuit van Pukekohe:quote:Op maandag 10 oktober 2005 22:03 schreef Chokeme het volgende:
Edit: Nog meer op 37°12'50.71" S 174°55'10.94" E
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |