Nee dat begreep ikquote:Op vrijdag 23 september 2005 14:31 schreef regenworm het volgende:
[..]
en ik bedoelde het in algemene zin, niet een aanval tegen jouw![]()
![]()
![]()
quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:38 schreef regenworm het volgende:
Het zou leuk zijn als er morgen 21 flessen wijn worden afgeleverd.
Door het eten zullen ze nog sneller dronken zijn.
Nee, dat is niet hypocriet. Wel zelf elke kans aangrijpen om greppelhoer Chantal voor van alles en nog wat uit te schelden, maar owee als iemand je billemaatje Petertje eens voor mongool uitmaakt.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:27 schreef regenworm het volgende:
Sorry hoor dan hoef je iemand niet persoonlijk aan te vallen.
Dat ze allemaal Tanja moeten nomineren.. Hypocriete bende.quote:Op vrijdag 23 september 2005 13:53 schreef Kolomo het volgende:
[..]
Ben benieuwd of 1 van de mannen 1 van de dames durft te nomineren... En Tanja zie ik er ook wel voor aan mocht Lieske er de volgende keer niet meer zijn.
Chantal aanvallen is geen persoonlijke aanvalquote:Op vrijdag 23 september 2005 14:42 schreef Pinball het volgende:
[..]
Nee, dat is niet hypocriet. Wel zelf elke kans aangrijpen om greppelhoer Chantal voor van alles en nog wat uit te schelden, maar owee als iemand je billemaatje Petertje eens voor mongool uitmaakt.
Deze saaiheid is mede het gevolg van de te domme weekopdracht! Niet roken voor maar 2 personen (Roel en Tanja) en 1 (Nathalie) die amper rookt!quote:
Inderdaad. Ik wil hommeles in de tent.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:48 schreef BBscanner het volgende:
[..]
Deze saaiheid is mede het gevolg van de te domme weekopdracht! Niet roken voor maar 2 personen (Roel en Tanja) en 1 (Nathalie) die amper rookt!![]()
Ze hadden Chantal en Dido ook een rookverbod moeten geven. Dan hadden er nog wel wat stress en spanningen kunnen ontstaan.![]()
Sja het is pas dag 1. Ze hopen erop dat de 'stoppers' het zwaar gaan krijgen, en nog extra zwaar omdat er een paar zijn die gewoon doorroken. Stoppen met roken is moeilijk, maar stoppen met roken terwijl mensen om je heen gewoon doorpaffen bijna onmogelijk. Dit zou toch nog wel eens wat spektakel op kunnen leveren.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:48 schreef BBscanner het volgende:
[..]
Deze saaiheid is mede het gevolg van de te domme weekopdracht! Niet roken voor maar 2 personen (Roel en Tanja) en 1 (Nathalie) die amper rookt!![]()
Ze hadden Chantal en Dido ook een rookverbod moeten geven. Dan hadden er nog wel wat stress en spanningen kunnen ontstaan.![]()
Kijk, dat had voor mij nou niet gehoeven.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:53 schreef CartWOman het volgende:
Ze hebben 'pik' even vervangen voor 'Turk' nu ze de jacuzzi schoonmaken.
BB wilt het niet.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:54 schreef Rikoko het volgende:
WTF! Waarom word die tanja niet genomineerd?!! WAT BEZIELT ZE!
Oh jee teer zieltje?quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:54 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Kijk, dat had voor mij nou niet gehoeven.
Ik twijfel welke van de twee (pik/turk) ik het belachelijkst vind.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:53 schreef CartWOman het volgende:
Menno en Joost hebben elkaar echt gevonden; ik vind ze dan ook leuk samen.
Ze hebben 'pik' even vervangen voor 'Turk' nu ze de jacuzzi schoonmaken.
Ik niet.quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:56 schreef starcraft het volgende:
[..]
Ik twijfel welke van de twee (pik/turk) ik het belachelijkst vind.![]()
quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:58 schreef starcraft het volgende:
Het is allebei bedroefend infantiel in iedergeval.
quote:Op vrijdag 23 september 2005 15:00 schreef scanman01 het volgende:
Wat wandelt daar voor iets heerlijks door het beeld....
Oh, het was Lieske
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrquote:
Of met peuken met gif erin.quote:Op vrijdag 23 september 2005 15:04 schreef starcraft het volgende:
Wat had ik graag Chantal zonder peuken gezien
quote:Op vrijdag 23 september 2005 15:04 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Of met peuken met gif erin.
Voor een zoen of een wip met Roel doet dat sletje ook wel een oogje dicht hoor...quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:22 schreef regenworm het volgende:
[..]
Lieske is zo eerlijk die gaat het gelijk melden.
Ze is niet zo achterbaks als de rest van de dames.
Nou dat wil wel hoor, pindakaas...quote:Op vrijdag 23 september 2005 14:39 schreef flugeltje het volgende:
[..]
(en dan is er ook niet zoveel maaginhoud
)
Volgens mij geldt dat voor het grootste gedeelte van de BB5dames....incl. Tanjaquote:Op vrijdag 23 september 2005 15:06 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Voor een zoen of een wip met Roel doet dat sletje ook wel een oogje dicht hoor...
Ideale moment om Tanja te pakken nu, weet je iig dat ze niet zwanger kan worden..quote:Op vrijdag 23 september 2005 15:08 schreef starcraft het volgende:
[..]
Volgens mij geldt dat voor het grootste gedeelte van de BB5dames....incl. Tanja
offtopic:Peter tis inderdaad mooi weer in Apeldoorn.Ik vertoef er momenteel ookquote:Op vrijdag 23 september 2005 14:34 schreef Peter6000 het volgende:
Ik vond het zelf een onnodige persoonlijke belediging.
Maar heb inmiddels geconcludeerd dat sommige mensen gewoon niet beter kunnen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |