Paar minuten te laat, maar goed...quote:Op vrijdag 23 september 2005 00:03 schreef versabommie het volgende:
weekopdracht is nu begonnen
AMEN! Heb 5 jaar alleen met mannen gewerkt, alleen op woensdagen kwam de assistente-boekhouder en dat was een vrouw. De tijd van mijn leven gehad!!! Geen gekonkel en als er wat was, scholden we elkaar de huid vol en gingen vervolgens lekker samen koffie/thee drinken. Werk nu ook in een mannenwereld eigenlijk, maar helaas heb ik in mijn functie vnl. met de weinige vrouwen die er zijn te maken. Vreselijk, echt vreselijk! Vrouwen gunnen elkaar zo ontzettend weinig. Heel erg jammer, eigenlijk.quote:Op donderdag 22 september 2005 23:58 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik ben steeds meer voor Lieske eigenlijk.
Ook wat Lieske zei, dat sommigen gewoon met hun rug naar haar toe gaan zitten, alsof ze meer zijn. En dat sommige bewoners niet eens de moeite nemen om naar haar mening te luisteren, BAH. Daar hou ik ook niet van.
Ik heb zelf gewerkt tussen alleen maar vrouwen en ik kan je vertellen... THAT SUCKS.
Vrouwen onder elkaar kunnen zo gemeen en geniepig zijn.
Rob.quote:
Dat denk ik dus ook dat ze dan zeggen in de DBK weet je het wel zeker maar dit...quote:Op vrijdag 23 september 2005 00:02 schreef D.Rose het volgende:
Ik denk wel dat ze op Tanja mogen stemmen, maar dat degene die dat willen doen nog ff 'bewerkt' worden zodat ze voor een andere keus gaan
Ik wil dat niet...quote:Op vrijdag 23 september 2005 00:03 schreef -Delta- het volgende:
[..]
Ja wie wil dat nou niet, maar gebeuren zal het toch nooit![]()
Ik hoop toch niet dat dat waar is. Zo ja, dan is dat wel heel verschrikkelijk.quote:Op vrijdag 23 september 2005 00:04 schreef Poison-Ivy het volgende:
Is dat onze Hum?
Ik ging twijfelen omdat ze gozer zei, ik denk dat moet een van de jongere jongens zijnquote:Op vrijdag 23 september 2005 00:05 schreef ruby het volgende:
[..]
Rob.
Wat heeft die gozer door de intercom een grafstem zeg.
bij mij in ieder geval wel.quote:Op vrijdag 23 september 2005 00:01 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Die klopte vrij goed ja. Roel populariteit is de afgelopen week wat gekelderd volgns mij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |