Lieske snapt dat soort dingen (nog) niet. Kan ze niks aan doen, maar is gewoon zo.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:48 schreef Marrije het volgende:
Klopt, dat gun je niemand. Toch had ze het kunnen weten (ook als jongste), zoals Dido al zei: 'als je in het begin alleen naar de mannen toe trekt dan bouw je geen band op met de vrouwen'. De vrouwen hebben Lieske geen kans gegeven, maar Lieske vertelde (en nog steeds) alleen over zichzelf en haar ervaringen en toont weinig interesse in de ander (lees vrouwen). Maar die vrouwen zijn ongetwjfeld jaloers. Ook dat heeft Lieske toch wel zien aankomen?
dat Roel haar genomineerd heeftquote:Op donderdag 22 september 2005 22:50 schreef Kinga het volgende:
Wat stond Linda te janken eigenlijk?
Omdat daar iets voor de groep tegenover stond. En Tanja kiest dan liever voor de groep. Heeft ze nu wel bewezen door zich op te offeren voor de groep met dat roken.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:49 schreef -Delta- het volgende:
Wat een bullshit reden vind ik dat van Tanja trouwens, om te nomineren omdat Lieske voor dat geld ging.![]()
Pleur toch op joh, iedereen was voor dat geld gegaan.
Alsof jij dat geld niet had genomen, jaaaaaaaaahoor Tanja
Tanja "Ja ik ben nu al bezig met verzinnen voor het nomineren".
Waarom zeg je niet gewoon dat je iemand niet mag, ipv zo'n shitreden![]()
omdat ze het leuk zou vinden dat er eens iemand achter het hek stond voor haar....maar dat zogenaamde vriendje van haar neemt het niet serieus....zei ie in de internet-live-uitzending....quote:Op donderdag 22 september 2005 22:50 schreef Kinga het volgende:
Wat stond Linda te janken eigenlijk?
Is wel grappig wat Menno zei: "ze kan dan waarschijnlijk niet* goed zoenen"quote:Op donderdag 22 september 2005 22:51 schreef Knurkie het volgende:
[..]
dat Roel haar genomineerd heeft
Nee, ze voelt zich schuldig dat ze nooit geen fuck heeft uitgevoerd, alleen afgelopen week bij de opdracht, en probeert zich nu in te dekken door initiatief te nemen.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:52 schreef LekkerSimpel het volgende:
Omdat daar iets voor de groep tegenover stond. En Tanja kiest dan liever voor de groep. Heeft ze nu wel bewezen door zich op te offeren voor de groep met dat roken.
Klopt, heeft geen grote bek maar durft niks. slappe ventjequote:Op donderdag 22 september 2005 22:46 schreef Knurkie het volgende:
[..]
Joost is een lafbek want die wilde Tanja nomineren maar durfde niet of mocht niet en moest toen iemand anders kiezen ofzo
Alsof ze het gaat redden.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:52 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Omdat daar iets voor de groep tegenover stond. En Tanja kiest dan liever voor de groep. Heeft ze nu wel bewezen door zich op te offeren voor de groep met dat roken.
Hoe zou het komen, je hebt net 3 weken wat en je bekt als een dronken sloerie met Roel.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:52 schreef Zapje het volgende:
[..]
omdat ze het leuk zou vinden dat er eens iemand achter het hek stond voor haar....maar dat zogenaamde vriendje van haar neemt het niet serieus....zei ie in de internet-live-uitzending....
laten we 'm nominerenquote:Op donderdag 22 september 2005 22:53 schreef regenworm het volgende:
[..]
Klopt, heeft geen grote bek maar durft niks. slappe ventje
ze zei gisteren dat ze op dezelfde blijft stemmen tot diegene er uit is en dan kiest ze een jongenquote:Op donderdag 22 september 2005 22:53 schreef jessie het volgende:
Tanja heeft helemaal niet jongens meisje jongen meisje gedaan.
Valt me mee van Chantal, had ik nooit van haar verwacht.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:48 schreef D.Rose het volgende:
ik zal mijn 'verhaaltje' ook ff bij de verslagen zetten
Tanja gaat pas over op de jongen als het meisje eruit isquote:Op donderdag 22 september 2005 22:53 schreef jessie het volgende:
Tanja heeft helemaal niet jongens meisje jongen meisje gedaan.
jij kent Rikkert persoonlijkquote:Op donderdag 22 september 2005 22:54 schreef LekkerSimpel het volgende:
Tanja heeft wéér eens gelijk, wat betreft Rikkert
dat snapte ik dus echt niet van hem.quote:Op donderdag 22 september 2005 22:51 schreef Knurkie het volgende:
[..]
dat Roel haar genomineerd heeft
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |