Voor zover ik weet is ze nu nog buiten kennis en ligt ze zowiezo op de intensive care. Ik vond het dus wel wat vreemd dat ik d'r aan de telefoon kon krijgen van de mevrouw van die afdeling (wat ik overigens niet gedaan heb, rust lijkt me erg belangrijk op een moment als dit). Op bezoek gaan is vandaag dus nog niet mogelijk, maar ik ga morgen zeker proberen om er langs te gaan (is even afhankelijk van mijn werk). En het voordeel voor mij is dat ik vlakbij Belgie woon. St. Niklaas is dus maar 3 kwartier rijden ofzo..quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:03 schreef jessie het volgende:
He wat goed om te horen Qltel. Ga je er niet naartoe?
En geef dr een dikke kus van me?
Of zit je in een hotel daar in de buurt ofzo?
Ik geef d'r een hele dikke kus van jullie allemaal.. Reken daar maar op.quote:Op dinsdag 20 september 2005 20:25 schreef jessie het volgende:
O fijn dat je zo dichtbij zit Qltel.
Geeft dr een dikke kus van me he!!!!
En Bert hoe is het met Troel?
Zijn ze zo laat geopereerd overgens?
En is Troel eerder geholpen?
wat ik weet van troel is dat bert bij familie in de buurt van st niklaas logeertquote:Op dinsdag 20 september 2005 20:35 schreef livelink het volgende:
Gelukkig goed bericht over Rewimo. Nou Bert nog. Ik neem toch wel aan dat hij in Belgie zit bij Troel.
Dat kan ik mij heel goed voorstellen! Fijn dat je goede berichten dan hebt gehadquote:Op dinsdag 20 september 2005 20:54 schreef qltel het volgende:
(het is lang geleden dat ik zo in de zenuwen heb gezeten als vanavond..)
Nu even opgelucht,quote:Op dinsdag 20 september 2005 21:47 schreef livelink het volgende:
Hoe is het inmiddels met jou, Funnie?
het is ook niet niks zo'n operatie hopenlijk kun je vanavond je vrouwtje even zien en naar een dikke kus gevenquote:Op woensdag 21 september 2005 10:36 schreef qltel het volgende:
Zojuist Rewimo gesproken.. Ze voelt zich nog heeel erg braque, maar op zich gaat alles goed met d'r...
Ik hoop ze vanavond beiden te zien..quote:Op woensdag 21 september 2005 12:26 schreef Pandorah het volgende:
Mooi dat alles (hopelijk) goed verlopen is voor Troel en Rewimo.
Elke gelijkenis berust op louter toeval..quote:Op woensdag 21 september 2005 21:31 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ligt het aan mij of lijken die twee nogal op elkaar? Of zijn ze zusjes ofzo? Heb niet alles gevolgd.
Klein? Ze zijn aardig groot hoor! Wij hadden in Hardenberg dezelfde bedden. Heerlijk. 1 druk op knopje en je gaat omhoog omlaag, enz. Heeeeeerliijke bedden echt waar! Zijn echt wel groot genoegquote:
Obesitas is een erkende ziekte. Als het dus echt zo makkelijk is ervan te genezen en het allemaal vanzelf gaat, overtuig de medici. Succes daarbijquote:Op donderdag 22 september 2005 13:39 schreef FuifDuif het volgende:
Of je leest even wat terug.quote:Op donderdag 22 september 2005 13:49 schreef FuifDuif het volgende:
Ik denk dat je daadwerkelijk geen flauw idee hebt waar je over praat. Zo'n operatie krijg je niet zomaar, omdat je te lui bent die laatste kilo van de kerstmaaltijd eraf te werken. Mensen die dit traject ingaan zijn juist helemaal niet lui, er komt zo ongelooflijk veel bij kijken, alleen al voor het regelen van deze operatie, een lui iemand zou dat echt niet doen. En ja, obesitas is een ziekte. Altijd. Alleen sommige mensen herstellen er op eigen kracht van, sommigen (de meesten) herstellen niet, en weer anderen krijgen een steuntje in de rug d.m.v. een operatie, omdat het op eigen kracht niet meer lukt. Klaar.quote:Op donderdag 22 september 2005 13:49 schreef FuifDuif het volgende:
Uh nee hoor. Maar de mensen hier die de operatie gedaan hebben, hebben hier veel voor moeten doen! En nu ga jij ze vertellen dat ze lui zijn.quote:Op donderdag 22 september 2005 14:05 schreef FuifDuif het volgende:
Jeetje, wat zijn we weer geirriteerd hier.
Tja, ze uiten zich niet zo. Maar, zo te merken wel..quote:Op donderdag 22 september 2005 22:15 schreef jessie het volgende:
Klinkt goed Funnie!!!
Qltel hoe is het met de pijn van de meiden? Is dat een beetje vol te houden met de pijnstilling die ze krijgen?
Ohw wat heerlijk!! Dat is natuurlijk een geweldig voordeel dat deze operatie laproscopisch isquote:Op donderdag 22 september 2005 21:16 schreef qltel het volgende:
En zo is het alweer 2 dagen geleden en de dames zijn alweer aardig actief. Zelfstandig gedoucht, zelf naar het toilet geweest, 2x een beschuit met yoghurt gegeten. En een stuk minder duf dan gisteren. En, infuus en sondes zijn eruit. Met langzame stapjes gaat het dus weer de goede kant op. We zullen zien wat morgen brengt..
Ga daar maar vanuit...quote:Op zaterdag 24 september 2005 11:36 schreef miss_dynastie het volgende:
Wat een blunder zeg
Ik hoop dat ze vandaag naar huis komen
LOL, dat is nog in dat ziekenhuishemd!quote:Op woensdag 21 september 2005 21:29 schreef qltel het volgende:
En dat zien is dus gelukt..
Rewimo:
[afbeelding]
Troel:
[afbeelding]
Jullie krijgen allemaal de groeten van beiden. Ze zijn nog vrij suf en slaperig en verder gaat alles goed.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |