Gister begonnen ze gewoon met PSV hoorquote:Op zondag 25 september 2005 18:51 schreef golfer het volgende:
Met welke onbelangrijke wedstrijd zullen ze zometeen nou weer eens gaan beginnen?
Ze doen het overal. Toch moet er hier nog steeds over worden gezeikt. Gisteren begonnen ze overigens gewoon met de landskampioen.quote:Op zondag 25 september 2005 18:54 schreef -Vaduz- het volgende:
Je stoort je er nog steeds aan? Ik ben alleen maar blij met die wisselende volgorde. Ben ik gewend van de buitenlandse voetbalprogramma's.
Vind jij.quote:Op zondag 25 september 2005 18:57 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Gister begonnen ze gewoon met PSV hoorIk kan me er overigens ook niet aan ergeren, dit is alleen maar zeiken om het zeiken.
De Wedstrijden
Zullen we Williefred onder een trein duwen?quote:Op zondag 25 september 2005 19:23 schreef ErikT het volgende:
Volgorde maakt niet uit, ik wil toch alles zien.
Maar niet Dick Advocaat. Oprotten met die debiel. En Wilfred erbij.
De tijd vullen. Programma duurt anderhalfuur, adverteerders betalen niet voor niets. Als de KNVB gewoon 8 wedstrijden inplant op zondag, is er niets aan de handquote:Op zondag 25 september 2005 19:21 schreef S-Two het volgende:
Dat de wedstrijden gewisselt worden vind ik nog niet zo erg, maar waarom gaan ze nu in vredesnaam 10 minuten met Advocaat lullen over zijn bondscoach gedoe. Bewaar dat maar voor andere programma's.
Ze kunnen ook de wedstrijden van gister nog wel iets langer in beeld brengen. De samenvatting van Vitesse - Groningen bijvoorbeeld. Ze lieten niet eens beelden uit de eerste helft zienquote:Op zondag 25 september 2005 19:28 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
De tijd vullen. Programma duurt anderhalfuur, adverteerders betalen niet voor niets. Als de KNVB gewoon 8 wedstrijden inplant op zondag, is er niets aan de hand
Ja schandalig. Ik wil meer wedstrijden die we gisteren al hebben gezien.quote:Op zondag 25 september 2005 19:50 schreef S-Two het volgende:
[..]
Ze kunnen ook de wedstrijden van gister nog wel iets langer in beeld brengen. De samenvatting van Vitesse - Groningen bijvoorbeeld. Ze lieten niet eens beelden uit de eerste helft zien.
Dat zegt misschien wel wat over dat duel.quote:Op zondag 25 september 2005 19:50 schreef S-Two het volgende:
[..]
Ze kunnen ook de wedstrijden van gister nog wel iets langer in beeld brengen. De samenvatting van Vitesse - Groningen bijvoorbeeld. Ze lieten niet eens beelden uit de eerste helft zien.
Jawel man, hij was lekker positief ik kreeg de neiging om in m'n blote kont edelweisjes te gaan plukken in de sneeuw. past echt bij Talpa. Die glimlach, die zonnenschijn het geluk dat ie uitstraalde dat ie een keer geen kritische vraag kreeg. Ik geb genoten en zette onmiddelllijk mirre thee met een citroentje belde m'n ex-vriendin op dat ik het zo niet had bedoeld. Wat kan het leven toch mooi zijn.quote:Op zondag 25 september 2005 20:54 schreef Ricky_ het volgende:
Advocaat had echt niks toe te voegen.
BBC begint gewoon met de wedstrijd van de dag.... je maakt mij niet wijs dat sparta - heracles dit was....quote:Op zondag 25 september 2005 18:54 schreef -Vaduz- het volgende:
Je stoort je er nog steeds aan? Ik ben alleen maar blij met die wisselende volgorde. Ben ik gewend van de buitenlandse voetbalprogramma's.
Verschrikkelijk inderdaad en dan doet ie het op zo'n manier dat hij wil laten zien hoe vernieuwend hij wel niet is. Brrr.quote:Op zondag 25 september 2005 21:05 schreef tong80 het volgende:
Tenenkrommend idd dat item met Sierd de Vos. De homo gaat een beetje een meske van 6 voor lul zetten. Scheer je weg latente poot.
Tja.. het zij zo... dát is in het buitenland ook zo, en op zich wel aan te wennen. Ik ben al blij dat die reclames wat korter zijn geworden, nu nog onzinnig gezever als dat met ADvocaat eruit, wat 90% NIET over de wedstrijden (zo heet het programma toch!!??) ging... en wat mij betreft zijn publiek beelden leuk, maar ik hoef echt niet een pukkel op iemands neus te zien.. Elke thuis wedstrijd van Vitesse weer die 3 josti's naast elkaar vol in beeld... ik heb nog niemand gehoord die zit te wachten op het "supporters film beleid" van Talpa hoe dat nu wordt gehanteerd.quote:Op maandag 26 september 2005 08:19 schreef snabbi het volgende:
Ik denk dat iedereen het toch wel met me eens is als ze zeggen 1 van de 2 andere. AZ omdat ze vorig jaar boven Feyenoord eindigde en ook net als Feyenoord een ongeslagen status hadden en Feyenoord Twente lijkt mij op voorhand ook een wedstrijd met een hoger belang of niveau dan sparta heracles. Ik snap ook wel waarom ze er niet mee beginnen, maar dat is juist omdat die in elk geval niet de wedstrijd van de dag was.
Beter veranderen in "Ook nog wat wedstrijdbeelden"quote:Op maandag 26 september 2005 23:04 schreef snabbi het volgende:
Ik stoor me niet zo aan de reclames. Dat was te verwachten en kan eigenlijk ook niet anders. Waar ik me wel aan stoor is het programma zelf dat in mijn ogen ook totaal onterecht de wedstrijden heet, maargoed we vallen in herhaling.
quote:28/9/2005 - Van den Herik hoopt op nog meer reclame bij Talpa
(Gepost door K)
Bijna alle voorzitters reageerden in een rondvraag gehouden door het voetbalweekblad Voetbal International positief over de eerste weken van Talpa. Feyenoord voorzitter Van den Herik ziet zelf geen toegevoegde waarde van de analytici. De andere volgorde van wedstrijden vindt hij wel slim. Sterker nog, hij zou aan het begin de volgorde van de duels niet bekendmaken om de kijker te blijven binden. 'Intussen hoop ik wel dat Talpa nog veel meer reclame gaat uitzenden en dat het een groot commercieel succes wordt. Des te beter worden onze onderhandelingsposities in de toekomst.' aldus Van den Herik in VI.
quote:28/9/2005 - Voorzitters positief over Talpa
(Gepost door RvN)
De voorzitters van de eredivisieclubs reageerden in een reactie tegenover Voetbal International bijna unaniem positief over de eerste weken van Talpa. Dat gold ook voor Ajax voorzitter Jaakke die het geen probleem vind dat Ajax niet meer als eerste wordt uitgezonden omdat alle clubs elkaar en de aandacht nodig hebben. Daarnaast heeft hij geen enkel probleem met camera's in de spelerstunnel, als de beelden niet gemanipuleerd worden. Dat leverde onlangs bij AZ-Ajax irritatie op bij Danny Blind.
Die reactie van Van der Herik is iddquote:Op woensdag 28 september 2005 23:45 schreef Suijk het volgende:
Ze zien ook alleen maar die Euro-tekentjes...jammer hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |