Breda is best wel een lekkere baan om te rijden. Alleen zitten ze bij langebaan nogal vaak vol. Ik zal tzt wel melden als er nog masters-wedstrijden zijn in Breda. Daar is vaak nog plek voor niet-masters om bij te schrijven.quote:Op maandag 19 september 2005 10:04 schreef kleinmeiske het volgende:
[..]
Nope, Exerceo Dodewaard. Zijn we terechtgekomen toen we gingen skeeleren.
Helaas is marathon niet zo mijn ding, ik ga meer voor de langebaan afstanden. Het enige wat ik aan duursport doe is 's zomers wielrennenen een keer per jaar een tocht skeeleren, dan heb ik het wel weer gehad
![]()
Vergeet ik helemaal de Weissensee, 100km dit jaar, in 2007 een hernieuwde recordpoging. Ik weet nog niet hoe ik dat seizoen ga trainen, maar als ik dan toch een licentie heb kan ik natuurlijk meteen een marathonoor nemen en dan klinkt Breda goed! Thanks for the tip.![]()
Hé top! Masters is toch het veteranencircuit? Volgens mij val ik daar als dames senior B inmiddels ook in, toch? Voor de goede orde, ik heb nog geen licentie en rijd dus nog geen wedstrijden. M'n studie slokt iets te veel tijd op om goed genoeg te kunnen trainen, maar onderlinge wedstrijdjes geven me goede hoop voor het volgende seizoen. Nou m'n studie nogquote:Op maandag 19 september 2005 11:31 schreef ultra_ivo het volgende:
Stukje slowchat uit een ander topic:
[..]
Breda is best wel een lekkere baan om te rijden. Alleen zitten ze bij langebaan nogal vaak vol. Ik zal tzt wel melden als er nog masters-wedstrijden zijn in Breda. Daar is vaak nog plek voor niet-masters om bij te schrijven.
Exerceo heeft Utrechtse licenties, dus Eindhoven en Geleen zit er denk ik niet in. Ik moet gewoon gaan wennen aan het buitenijs in Utrecht, als ik daar hard kan, kan ik het overal, niet?quote:Als je een licentie bij een Zeeuwse club hebt kun je ook redelijk makkelijk in Eindhoven en Geleen rijden. In Eindhoven is ook een speciale damescategorie, ook met van alles wat bij de marathon. In Geleen is er altijd wel plek op de lange baan. Maar dan zit je wel met een buitenbaan.
quote:Op maandag 19 september 2005 14:32 schreef mitt het volgende:
Let mij even uit waarom er een slowchattopic moet komen over schaatsen?
Waarom zou dat niet in de normale topics kunnen?
Een 'recreatief' topic dan?quote:Op maandag 19 september 2005 14:32 schreef mitt het volgende:
Let mij even uit waarom er een slowchattopic moet komen over schaatsen?
Waarom zou dat niet in de normale topics kunnen?
dat is natuurlijk heel wat andersquote:
[grote-lieve-blauwe-ogen-opzet mode]Misschien de TT aanpassen dan? Als ultra_ivo 't goed vindt natuurlijk[/]quote:
Als DSB ben je idd master. Ik ben al een paar jaar HSB maar ben pas een vorig seizoen echt bij de masters begonnen. Voordeel is dat er allerhande verschillende niveau's rondrijden. Voor masterswedstrijden heb je overigens wel een licentie nodig.quote:Op maandag 19 september 2005 13:05 schreef kleinmeiske het volgende:
[..]
Hé top! Masters is toch het veteranencircuit? Volgens mij val ik daar als dames senior B inmiddels ook in, toch? Voor de goede orde, ik heb nog geen licentie en rijd dus nog geen wedstrijden. M'n studie slokt iets te veel tijd op om goed genoeg te kunnen trainen, maar onderlinge wedstrijdjes geven me goede hoop voor het volgende seizoen. Nou m'n studie nog![]()
Dan zou Breda (uitgezonderd de masters dan) ook wel eens een probleem kunnen vormen. Geleen weer niet, we zijn hier blij met iedereen die komt rijden. Marathons is weer een andere zaak, is gewoon een kwestie van ff vragen aan de organisatie.quote:Exerceo heeft Utrechtse licenties, dus Eindhoven en Geleen zit er denk ik niet in. Ik moet gewoon gaan wennen aan het buitenijs in Utrecht, als ik daar hard kan, kan ik het overal, niet?
Dan ben je er erg vroeg bij. Ik ga eerst nog even een paar weken op fietsvakantie voordat ik de schaatsen weer eens slijp.quote:Schaatsen liggen al puntgaaf geslepen de wachten op het eerste rondje zondagmorgen!
Slowchat rond een bepaalde sport is toch iets anders dan het melden van nieuwtjes of het filosoferen over topwedstrijden. Daarvoor zijn aparte topics. Om vervuiling van deze topics (en niet-schaatstopics) met schaatsslowchat te voorkomen lijkt het me handiger de slowchat te concentreren in één topic. Kun je ook makkelijker mensen vinden om mee over het gewone schaatsen te ouwenelen.quote:Op maandag 19 september 2005 14:32 schreef mitt het volgende:
Let mij even uit waarom er een slowchattopic moet komen over schaatsen?
Waarom zou dat niet in de normale topics kunnen?
Doe dat!quote:Op maandag 19 september 2005 19:48 schreef mitt het volgende:
Dus ik verander deze ook in een recreatief schaatstopic
Right on.quote:
Dat idee heb ik ook, maar ik hoop het tegendeel, want ik heb pas één Tocht echt beleefd.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 22:31 schreef mitt het volgende:
Volgens mij komt er nooit meer een Elfstedentocht.
Check!quote:Op maandag 19 september 2005 14:30 schreef Remzz het volgende:
Een schaatsslowchat topic
Wat denken jullie van de OS? Kan Nederland het succes van 98/02 herhalen?
Zelf denk ik het niet, er is gewoon veel meer concurentie gekomen vooral van de Noren en natuurlijk ook de Amerikanen en de Italianen. Personelijk denk ik dat alleen de 1000 meter een zekerheidje is.... Al dachten we dat eigenlijk ook bij het laatste WK.
Is er iemand eigenlijk nog van plan naar de OS toe te gaan? Of andere schaatswedstrijden?
quote:Op maandag 10 oktober 2005 08:42 schreef ultra_ivo het volgende:
Ik fiets nu nog in de warmte van de Krim,
Dat ziet er al een stuk menselijker uitquote:Op maandag 10 oktober 2005 09:57 schreef sungaMsunitraM het volgende:
7.52,25(Thialf, maart 2003)
16:32,79(Collalbo, november 2002)
Wel snelste op de 1000.quote:Op zondag 9 oktober 2005 23:05 schreef sungaMsunitraM het volgende:
41,99 en 1.21,7?
500 was veel te traag, 1000 ging redelijk, eerste 650m goed, daarna wat verval maar vergeleken met de anderen viel ook dat wel weer mee.
Deze week kan ik niet schaatsen want ik ben ondertussen nog altijd bezig met het project IRgaatbijeenTVquizveelgeldwinnen, maar volgende week ga ik wel weer (ik heb er nota bene een spinvisconcert voor afgezegd!). En daarna een Skitsfeestje, even kijken of die schaatsers een beetje leuke types zijn.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 10:21 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Whehehe.... ja, maar ik was ook de enige neo die een 1000 reed
Arjen vd Kieft reed meteen ff een baanrecord op de 1500
BTW hoe gaat het met jouw vorderingen op de gladde ijzers?
Daar ben ik een paar jaar geleden al mee gestopt, ik kwam compleet niet meer aan schaatsen toe met de hoeveelheid mails die daar langskomen in een schaatsweekend.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 09:39 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ja, ome IR is lid van de yahooschaatsgroep
Klopt.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 02:29 schreef I.R.Baboon het volgende:
Het enige nadeel is dat ze zo braaf zijn bij skits.
quote:Gunda Niemann beëindigt carrière
***************************************
**Enkele dagen nadat ze aangekondigd
had deel te zullen nemen aan de Duitse
afstandskampioenschappen van het komend
weekeinde,heeft Gunda Niemann verklaard
haar carrière toch te beëindigen.
De 39-jarige Duitse,die haar zinnen had
gezet op een afscheid in stijl bij de
Olympische Spelen in Turijn,liet weten
dat een rugblessure het haar onmogelijk
maakt haar loopbaan voort te zetten.
Niemann zal met een imposante erelijst
in de geschiedenisboeken verschijnen.De
Erfurtse werd acht keer wereldkampioene
allround en pakte eveneens acht keer de
Europese allroundtitel.Verder prijken
elf mondiale afstandstitels en drie
olympische titels op haar palmares.
Ik denk het ook van niet, Wij hebben zo'n zachte herfst 20 graden was het van de weekquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 22:31 schreef mitt het volgende:
Volgens mij komt er nooit meer een Elfstedentocht.
quote:Op maandag 31 oktober 2005 00:10 schreef ultra_ivo het volgende:
Werd lekker gereden, eerst gezamenlijk de sprinters stukrijden en dan met de aanvallers verder
quote:Op zaterdag 19 november 2005 17:16 schreef I.R.Baboon het volgende:
Donder een rondje onder de minuut gereden..
En nu maar hopen op een hele slechte(zachte) winterquote:Op zaterdag 19 november 2005 14:05 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Ik ben uitgeloot voor de Elfstedentocht
Ja, 1.25 langzamer dan m'n PR, en met wat te denken van jongens die meer dan 2 minuten boven hun PR blevenquote:
Die uitspraak vraagt om foto'squote:Op zaterdag 10 december 2005 15:20 schreef MiLalaa het volgende:
En ik werd terstond nog verkozen tot rondemiss![]()
De foto's zijn mislukt. Maar misschien komen er op de site van de schaatsvereniging nog foto's te staan. Maar ik was geen voorbereide miss hoor.. het werd ter plekke bedacht. Geen jurk dus. Maar dat vind ik ook niet erg want ik bevroor al genoeg.quote:Op zaterdag 10 december 2005 16:43 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Die uitspraak vraagt om foto's![]()
Uithuilschouder aangeboden!quote:Op maandag 12 december 2005 12:25 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Guttegutteguttegut, gisteren gewestelijk supersprint in Amsterdam
Tja, je hebt van die dagenquote:Op maandag 12 december 2005 14:52 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Dank je.
Ik reed nog niet eens zo slecht ofzo, maar het was gewoon een beetje een boerenkoolwedstrijd
20 minuten te laat begonnen, mist, gruwelijk schuurpapierijs, het duurde vreselijk lang allemaal, op het einde tijdnood dus geen dweil voor de laatste 300 meter dus laatste rit helemaaaaal kutijs etc
Inderdaadquote:
True, true, vooral als je mijn lengte hebt en men dus net een paar piekjes haar boven de boarding uit ziet komen als je aan de overkant rijdtquote:Op maandag 12 december 2005 16:24 schreef ultra_ivo het volgende:
Ik heb 1x gereden in Triavium, vond er niks aan. Net alsof ik in een bobsleebaan reed, je ziet niks...
quote:Maastrichtenaar Ivo Miesen was met twee uitlooppogingen de absolute smaakmaker tijdens de tweede wedstrijd van de marathon baancompetitie op de ijsbaan van Geleen. Het was echter Bart Bongers uit Meerssen die wist te winnen
Mooi!!!!quote:
Conditie bouw je niet op met krachttraining. Da's voor andere zaken. Conditie bouw je gewoon in de zomer op met fietsen, hardlopen of andere duursporten.quote:Op woensdag 1 februari 2006 12:53 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik ben gisteren begonnen met fitnessen (eerste keer van m'n leven) om conditie op te bouwen voor komend najaar. Wat voor dingen moet ik doen, schaatsexperts?
Ja, dat heb ik gisteren op de loopband geprobeerd. En tsja, ik moet iets doen in de winter bij gebrek aan ijsbanen.quote:Op woensdag 1 februari 2006 17:20 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Conditie bouw je niet op met krachttraining. Da's voor andere zaken. Conditie bouw je gewoon in de zomer op met fietsen, hardlopen of andere duursporten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |