quote:Op zondag 18 september 2005 03:18 schreef snakelady het volgende:
goedenacht allemaal
nee, hoor dido's poort blijft gesloten.quote:Op zondag 18 september 2005 03:19 schreef snakelady het volgende:
Ik heb zo'n vaag vermoeden dat als Ralph nu naar bed zou gaan het voor ons een stuk leuker zal worden.
quote:Op zondag 18 september 2005 03:20 schreef BorTheWolf het volgende:
Volgens mij is Ralph gewoon een fokker en volgt ie ook alle streams LIVE. Alleen hij post weinig de laatste tijd.
Nee hoor, ze zwicht voor zijn doorgrondingsvermogen dat weer een beetje terug aan het komen is..quote:Op zondag 18 september 2005 03:20 schreef regenworm het volgende:
[..]
nee, hoor dido's poort blijft gesloten.
True.quote:Op zondag 18 september 2005 03:20 schreef milagro het volgende:
Als Roel slim is , zegt hij gewoon sorry, ik zal nu ophouden, maar ik probeer het morgen weer, en overmorgen en overovermorgen... tenminste als hij haar echt leuk vindt, zo niet dan moet hij gewoon een middelvinger opsteken en naast Lies kruipen.
hahaquote:Op zondag 18 september 2005 03:21 schreef MissHobje het volgende:
Volgens mij zijn het zo 3 mega rimpelige mensjes geworden![]()
Sowieso naast Lies kruipen vind ik.quote:Op zondag 18 september 2005 03:20 schreef milagro het volgende:
Als Roel slim is , zegt hij gewoon sorry, ik zal nu ophouden, maar ik probeer het morgen weer, en overmorgen en overovermorgen... tenminste als hij haar echt leuk vindt, zo niet dan moet hij gewoon een middelvinger opsteken en naast Lies kruipen.
Denk het niet hoor, ze zijn nu wel erg knus aan het doen.quote:Op zondag 18 september 2005 03:20 schreef regenworm het volgende:
[..]
nee, hoor dido's poort blijft gesloten.
Daar is ze toch ook heel eerlijk in geweest naar hem, dat heeft ze gewoon gezegd "Ik zou nooit op jou gevallen zijn, normaliter, ik had vooroordelen wb krakers en zo, en toch ben ik nu in de war van je"quote:Op zondag 18 september 2005 03:19 schreef Day het volgende:
[..]
Nope, want Dido was irl nooit voor iemand als Roel gevallen. Maar ze heeft wel gezien dat hij de leukste man is in het huis (de man die alle vrouwen in het huis leuk vinden, zelfs Tanja). En zij wil bewijzen dat ZIJ hem krijgt. En haar plannetje is net even anders gelopen en daar kan ze ZO niet tegen.
Ik nok m zo ookquote:Op zondag 18 september 2005 03:23 schreef regenworm het volgende:
Zo ik heb mijn werkdag erop zitten.
De teller van de stream staat nu op 9:13.
Goedenacht![]()
![]()
![]()
![]()
En veel plezier.
gaat er toch nog iets gebeuren
hij is niet anders gewend daar , dus dat mag je hem niet aanrekenenquote:Op zondag 18 september 2005 03:24 schreef snakelady het volgende:
Voelt Ralph soms niet aan dat hij er niet bepaald bij hoord nu??
Drankquote:Op zondag 18 september 2005 03:25 schreef KonnieKipke het volgende:
EN maar blijven proberen, waar hebben die gasten last van (Menno, Roel)..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |