Beslag is al gelegd begrijp ik uit de OP. Enkele weken later wordt de openbare verkoop aangezegd, en dan weet je wanneer de deurwaarder terugkomt om de boel te verkopen.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:30 schreef 5112 het volgende:
Voordeel voor de deurwaarder: Kan hij zonder hysterisch krijsend wijf + koter eens op zijn gemak in je huis gaan rondkijken waar hij nu eens beslag op gaat leggen. Ik hoop voor je dat je voor meer dan ¤3500 aan spullen in je huis hebt (het gaat natuurlijk niet om nieuwwaarde, maar om wat een stelletje gierige opkopers er voor over hebben. Reken er dus maar op dat al je spullen voor een schijntje weg gaan)
Daar ben ik ook niet verbaasd over, ik vraag alleen maar of het terecht is dat hij beslag legt op het speelgoed van mijn dochtertjequote:Op vrijdag 16 september 2005 09:31 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
En dan verbaasd zijn als er zomaar ineens een deurwaarder op de stoep staat.
Erg lang inderdaad, en je hebt mogelijkheden om met de schuldeiser een regeling te treffen, vervolgens met het incassobureau, vervolgens met de deurwaarder in het minnelijke traject, vervolgens weer met de schuldeiser nadat er vonnis is, en daarna nog een keer met de deurwaarder in het executie-traject.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:31 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Vooral ook omdat er een aardige tijd overheen gaat voordat bij het niet voldoen van een rekening er overgegaan kan worden tot beslaglegging.
Ik snap dat ook niet.. Ik heb zelf ook in een situatie gezeten van conservatoire beslagen, rechtszaken, vervolgd met executoriale beslagen en inlichtingsbrieven. Een vakantie boeken was toch niet de eerste gedachte die ik had.quote:Dan zijn er al herinneringen gestuurd, incassobureaus langs gekomen en een rechtszaak gevoerd. Knap om dat allemaal te negeren, en gewoon een vakantie te boeken.
En dan verbaasd zijn als er zomaar ineens een deurwaarder op de stoep staat.
dan laat ik hem toch gewoon niet binnen ?quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:30 schreef 5112 het volgende:
Ik zou lekker op vakantie gaan.
Voordeel voor jou: Goed uitgerust terugkomen want het zal waarschijnlijk wel de laatste vakantie zijn voor de komende paar jaar.
Voordeel voor de deurwaarder: Kan hij zonder hysterisch krijsend wijf + koter eens op zijn gemak in je huis gaan rondkijken waar hij nu eens beslag op gaat leggen. Ik hoop voor je dat je voor meer dan ¤3500 aan spullen in je huis hebt (het gaat natuurlijk niet om nieuwwaarde, maar om wat een stelletje gierige opkopers er voor over hebben. Reken er dus maar op dat al je spullen voor een schijntje weg gaan)
Mss is dat wel te laat om te beginnen. Je hebt nu nog een week of iets. Begin nu eerst met de deurwaarder een betalingsvoorstel te doen. Wil je weten wat je max kunt betalen zet even op een rij wat je vaste lasten en zo zijn. 90% van de bijstandsnorm is beslagvrij. Daar mogen ze niet aankomen.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:31 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Na mijn vakantie ga ik eens rondbellen en alles op een rijtje zetten denk ik
En toen zakte je geloofwaardigheid onder het vriespunt...quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:27 schreef LangeTabbetje het volgende:
Niet alleen knuffels, maar ook playstation, poppenhuis en dat soort handel
Geloof het maar hoor, er zijn werkelijk mensen die zo leven. Ik ken zelfs iemand die rustig op vakantie is gegaan 2 dagen voordat er een ontruiming gepland stond.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:31 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Waarom geloof ik toch geen bal van dit topic?
Helaas maar al te waar. Zelfs mensen die op de dag van de ontruiming in paniek op de stoep staan.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:35 schreef Alicey het volgende:
[..]
Geloof het maar hoor, er zijn werkelijk mensen die zo leven. Ik ken zelfs iemand die rustig op vakantie is gegaan 2 dagen voordat er een ontruiming gepland stond.
Dan komt hij terug met politie-agenten en een slotenmaker. De kosten daarvan komen ook voor jouw rekening, zo werd mij verteld toen ik er ten onrechte van uit ging dat een deurwaarder ook gevoel voor humor heeft.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:34 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
dan laat ik hem toch gewoon niet binnen ?
Eerder de combi poppenhuis-Playstationquote:Op vrijdag 16 september 2005 09:36 schreef Sebastiaan_2003 het volgende:
[..]
Dat poppenhuis doet het hem he...
jup, ik heb voor een verhuisbedrijf gewerkt die meehielp met het leegruimen van huizen. Je deur word gewoon opengebroken en de spullen worden meegenomen. Mocht het ook nog is zo zijn dat het om een huurachterstand hier dan zul je bij terugkomst van vakantie ook nog is fijn zonder huis zitten.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:36 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dan komt hij terug met politie-agenten en een slotenmaker. De kosten daarvan komen ook voor jouw rekening, zo werd mij verteld toen ik er ten onrechte van uit ging dat een deurwaarder ook gevoel voor humor heeft.
<quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:36 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dan komt hij terug met politie-agenten en een slotenmaker. De kosten daarvan komen ook voor jouw rekening, zo werd mij verteld toen ik er ten onrechte van uit ging dat een deurwaarder ook gevoel voor humor heeft.
Volgens mij is dit ook dikke BS, kan toch niet serieus zijn dit...quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:31 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Waarom geloof ik toch geen bal van dit topic?
Je zult wel moeten.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:39 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
<
Ja dahaaaag, dat ga ik dus echt niet betalen !
Dat geldt voor een ontruiming. Bij beslaglegging en openbare verkoop gaat het iets anders. Bij beslaglegging komt de deurwaarder alleen binnen om het op te schrijven, maar ook dan zal hij hulp inschakelen wanneer je niet meewerkt.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:39 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
jup, ik heb voor een verhuisbedrijf gewerkt die meehielp met het leegruimen van huizen. Je deur word gewoon opengebroken en de spullen worden meegenomen. Mocht het ook nog is zo zijn dat het om een huurachterstand hier dan zul je bij terugkomst van vakantie ook nog is fijn zonder huis zitten.
Dat kan ik op zich zelf nog begrijpen. Het duurt een tijdje eer een beslag wordt overbetekend en er tot openbare verkoop wordt overgegaan. Ik snap alleen niet dat iemand eerder een vakantie heeft geboekt, terwijl er problematische schulden open staan..quote:En ik snap echt niet dat er zulke mensen bestaan die rustig op vakantie gaan terwijl er een beslag ligt op hun spullen.
Dat dacht je bij die eerdere rekening ook zeker?quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:39 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
<
Ja dahaaaag, dat ga ik dus echt niet betalen !
Tis anders wel juridische boerenkool kennisquote:Op vrijdag 16 september 2005 09:41 schreef Sebastiaan_2003 het volgende:
[..]
Qenker aapTriest man iedereen zit serieus voor je te brainen
![]()
De reacties zijn niet echt serieus te noemen:quote:
Nou, lachen man!quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:41 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Wel lachen om te zien hoe iedereen erop in gaat![]()
Volgens mij ben jij de enige die hier in gestonken is.. Dat je je nu nogal lullig voelt wil niet zeggen dat dat de schuld van TS is.. Gewoon je verstand even gebruiken, dan zou je weten dat als TS echt in deze situatie zat ze zeker niet op vakantie ging, er echt wel bekend was waar TS werkt, er zeker geen beslag gelegd zal worden op een teddybeer en dat de constante opmerking dat TS snel op vakantie gaat nogal verdacht is..quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:41 schreef Sebastiaan_2003 het volgende:
[..]
Qenker aapTriest man iedereen zit serieus voor je te brainen
![]()
Ben ik wel met je eens, maar op 1 of 2 uitzonderingen na, ben ik toch bevreesd van het niveau van de reacties,quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:45 schreef Alicey het volgende:
Het meest trieste is dat figuren die de TS persifleert echt bestaan.
Idd. Ik ken ze ook, maar die stellen zich juist niet zo op van "nou, ik doe gewoon niet open" of "ja dahaaag", maar die zwijgen het dood voor zichzelf en anderen.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:45 schreef Alicey het volgende:
Het meest trieste is dat figuren die de TS persifleert echt bestaan.
Van jouw reacties?quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:46 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Ben ik wel met je eens, maar op 1 of 2 uitzonderingen na, ben ik toch bevreesd van het niveau van de reacties,
Idd. Jammer dat iemand het leuk vindt om daar zon lol over te maken. Ik zie dit dagelijks en word er niet bepaald vrolijk van.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:45 schreef Alicey het volgende:
Het meest trieste is dat figuren die de TS persifleert echt bestaan.
Hoe moet ik dat weten dan? Kansloze reactie zeg, get alivequote:Op vrijdag 16 september 2005 09:46 schreef SadKingBilly het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij de enige die hier in gestonken is.. Dat je je nu nogal lullig voelt wil niet zeggen dat dat de schuld van TS is.. Gewoon je verstand even gebruiken, dan zou je weten dat als TS echt in deze situatie zat ze zeker niet op vakantie ging, er echt wel bekend was waar TS werkt, er zeker geen beslag gelegd zal worden op een teddybeer en dat de constante opmerking dat TS snel op vakantie gaat nogal verdacht is..
Diegenen die ik gekend had die hadden eerder zoiets van "loopt wel los". Het waren ook personen met een erg gladde babbel, die ook van alles voor elkaar kregen. Een deurwaarder is echter doorgaans niet gevoelig voor manipulatie.quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:46 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Idd. Ik ken ze ook, maar die stellen zich juist niet zo op van "nou, ik doe gewoon niet open" of "ja dahaaag", maar die zwijgen het dood voor zichzelf en anderen.
Je werkte bij het UWV of CWI, is het niet?quote:Op vrijdag 16 september 2005 09:47 schreef wenneke1 het volgende:
[..]
Idd. Jammer dat iemand het leuk vindt om daar zon lol over te maken. Ik zie dit dagelijks en word er niet bepaald vrolijk van.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |