De beste man heeft het gewoon vaak bij het juiste eind. Rijkaard bij Barca, MvB bij Oranje.quote:Op dinsdag 13 september 2005 17:52 schreef Maquiladora het volgende:
- altijd maar weer die roep om JC
Hoezo geschorst?quote:Op dinsdag 13 september 2005 17:37 schreef methodmich het volgende:
Landzaat wellicht geschorst zondag dus... Dat is een fikse aderlating voor AZ.
Grygera zal wel geschrost zijn ja.quote:Op dinsdag 13 september 2005 18:45 schreef Kang-He het volgende:
[..]
Hoezo geschorst?
Is Grygera trouwens geschorst?
quote:Ajax wacht op Europese uitzege
Ajax waxht al lange tijd op een zege in een uitwedstrijd in de Europese bekertoernooien. In de laatste dertien uitwedstrijden wist Ajax geen een keer te winnen.
Overigens zegt dat niet alles voor woensdagavond. Sparta Praag wist geen enkele van de laatste vier thuiswedstrijd in CL-verband te winnen. In die vier duels kwam de ploeg ook slechts een keer aan scoren toe.
En maar hopen dat Sparta Praag net zo waardeloos gaat spelen als Schalke. Ik heb Schalke echt nog nooit zo slecht zien voetballen, totaal geen passie en geen inzet, ze vielen nonchalant aan en verdedigden ongeconcentreerd, dat mag Sparta Praag morgen ook wel doenquote:Op dinsdag 13 september 2005 22:44 schreef HeatWave het volgende:
Nou, maar voorbeeld nemen aan psv morgen dan.
Jaja natuurlijk toevallig NET weer tegen PSV speelt iedereen op z'n slechtst...quote:Op woensdag 14 september 2005 00:11 schreef Shreyas het volgende:
[..]
En maar hopen dat Sparta Praag net zo waardeloos gaat spelen als Schalke. Ik heb Schalke echt nog nooit zo slecht zien voetballen, totaal geen passie en geen inzet, ze vielen nonchalant aan en verdedigden ongeconcentreerd, dat mag Sparta Praag morgen ook wel doen![]()
quote:Voorbeschouwing CL 2005/06
Ajax is dit seizoen ingedeeld in Groep B, samen met het Engelse Arsenal, het Tsjechische Sparta Praag en FC Thun uit Zwitserland. Op het eerste gezicht lijkt de loting beter dan vorig seizoen, toen Ajax al bij voorbaat kansloos leek, aangezien Juventus en Bayern München aan onze Amsterdamse trots werden gekoppeld. Dit seizoen lijkt enkel Arsenal een maatje te groot voor Ajax, want Sparta Praag en vooral FC Thun lijken verslaanbaar. Vooral de ontmoetingen tegen de Tsjechische opponent lijken cruciaal, Ajax lijkt aan haar stand verplicht (minimaal) tweede te worden in Groep B, maar Sparta Praag is de grote outsider.
Vanavond speelt Ajax haar eerste wedstrijd, in Tsjechië tegen Sparta Praag. Een goed begin is het halve werk, dus zal Ajax er meteen moeten staan. We hebben het voordeel dat Arsenal in de thuiswedstrijd tegen Ajax (27/09-2005) niet kan beschikken over de geblesseerde sterspeler Thierry Henry en dat we de club uit London pas in de laatste speelronde (07/12-2005) bezoeken, waardoor Arsenal wellicht al geplaatst is en Ajax er met de punten vandoor kan gaan. In tegenstelling tot vorig jaar met Maccabi Tel Aviv, dienen de wedstrijden tegen de minste opponent dit seizoen wél allebei gewonnen te worden, dus zowel uit als thuis.
In Praag kan Danny Blind beschikken over een vrijwel complete selectie, de langdurig geblesseerde Maarten Stekelenburg ontbreekt, verder zijn ook Julien Escudé en de nieuwe aankoop Juan Francisco García (Juanfran) niet wedstrijdfit. Ajax zal waarschijnlijk starten met dezefde basis als in de met 2-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Willem II van afgelopen zaterdag, te weten: Hans Vonk; Hatem Trabelsi, Zdenek Grygera, Hedwiges Maduro en Urby Emanuelson; Tomás Galásek, Olaf Lindenbergh en Wesley Sneijder; Steven Pienaar, Markus Rosenberg en Ryan Babel.
De tegen Feyenoord en Willem II sterk ingevallen Angelos Charisteas lijkt dus wederom genoegen te moeten nemen met een plaats op de reservebank, ondanks het matige presteren van zijn concullega Markus Rosenberg. Aan de ene kant valt het vertrouwen van Danny Blind in zijn spelers te roemen, maar aan de andere kant vraag ik me af of de Zweedse spits wel goed is gebracht. Zlatan Ibrahimovic stond er ook niet meteen en ik persoonlijk zou Angelos Charisteas een tweede kans geven, waarbij ik Markus Rosenberg rustig zou brengen als invaller. De Zweed heeft namelijk te kampen met enorm hoge verwachtingen, waar hij op jonge leeftijd tegenaan moet boksen.
Ook de rest van de opstelling sta ik niet voor 100% achter, op het middenveld verkies ik Nigel de Jong boven Olaf Lindenbergh en aangezien we ook al geen linksbuiten hebben, zou ik op de rechtsbuitenpositie aantreden met Mauro Rosales in plaats van Steven Pienaar. Maar ik ben geen trainer/coach van Ajax, dus zullen de mannen die Danny Blind de wei instuurt, het moeten gaan doen. Ik gok op een gelijkspel of een kleine overwinning, daarnaast denk ik dat Ajax als tweede eindigt in Groep B achter Arsenal en het de Engelse club vrij lastig gaat maken in de onderlinge ontmoetingen. Ik heb er in elk geval zin in!
Eens.quote:Op woensdag 14 september 2005 10:09 schreef Zero2Nine het volgende:
Ajax wint vast wel, maar ze moeten idd wel effectiever gaan spelen. Op europees niveau mag ook Ajax een bal de tribune inrossen vind ik. Als dat niet de stijl van Ajax is dan is dat jammer maar punten halen daar gaat het om.
idd, bal tribune in moet kunnen. gister bij psv deed reiziger het op de ajax stijl en dat had zo een doelpunt voor schalke op kunnen leveren. punten zijn nu veeeeeel belangrijker dan mooi voetbal.quote:Op woensdag 14 september 2005 10:09 schreef Zero2Nine het volgende:
Ajax wint vast wel, maar ze moeten idd wel effectiever gaan spelen. Op europees niveau mag ook Ajax een bal de tribune inrossen vind ik. Als dat niet de stijl van Ajax is dan is dat jammer maar punten halen daar gaat het om.
Ik ben al lang een breed voorzien, maar ik denk dat je op markplaats en dan 2 x 2 voor 60 ofzo of allemaal voor 115 een betere kans maakt.quote:Op woensdag 14 september 2005 16:29 schreef DutchGooner het volgende:
Zijn er mensen die interesse hebben in 4 kaartjes voor ajax v FC Thun,vak 403,4 op een rij tegen kostprijs (33,66 p.s.)?
Ze zijn al weg inmiddels.quote:Op woensdag 14 september 2005 17:24 schreef JaWi het volgende:
[..]
Ik ben al lang een breed voorzien, maar ik denk dat je op markplaats en dan 2 x 2 voor 60 ofzo of allemaal voor 115 een betere kans maakt.
Top van Grygera dat ie de taal zo goed spreekt.quote:Op woensdag 14 september 2005 19:07 schreef BliksemSchigt het volgende:
Jezus, Grygera spreekt prima Nederlands. Dat wist ik niet.
Hopelijk blijft ie ook nog na de zomer.
SQD viel me ook positief op, toen hij Nederlands sprak.quote:Op woensdag 14 september 2005 19:07 schreef BliksemSchigt het volgende:
Jezus, Grygera spreekt prima Nederlands. Dat wist ik niet.
Hopelijk blijft ie ook nog na de zomer.
Oh, dus we kunnen je bij Arsenal thuis op vak 403 komen opzoeken?quote:Op woensdag 14 september 2005 18:00 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Ze zijn al weg inmiddels.
Moest 4 kaartjes voor ajax v Arsenal hebben en kwam er maar niet aan totdat ik vandaag 4 ajax-cc's kreeg aangeboden.
Gelijk maar 4 PP gekocht.
Zodoende moest ik van Thun en Praag af.
Sinds wanneer spreekt die Nederlands dan?quote:Op woensdag 14 september 2005 19:21 schreef The_Hives het volgende:
[..]
SQD viel me ook positief op, toen hij Nederlands sprak.
in ieder geval sinds ik hem dat hoorde doen in een interviewquote:Op woensdag 14 september 2005 20:00 schreef methodmich het volgende:
[..]
Sinds wanneer spreekt die Nederlands dan?
Grygera is een goeie kerel.
Heeft ie geen Nederlandse Vrouw ofzo dat kan een reden zijn dat ze extra snel de taal willen lerenquote:Op woensdag 14 september 2005 19:07 schreef BliksemSchigt het volgende:
Jezus, Grygera spreekt prima Nederlands. Dat wist ik niet.
Hopelijk blijft ie ook nog na de zomer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |