neen, lijkt me wel tof. hoe krijg je dat?quote:Op vrijdag 2 december 2005 19:53 schreef hendrixfan het volgende:
heeft iemand gister ook de wintercatalogus gekregen van experience hendrix?
hier staat hoe je het krijgt:Dquote:Op vrijdag 2 december 2005 22:47 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
neen, lijkt me wel tof. hoe krijg je dat?
nou dan moet je em binnenkort binnenkrijgenquote:Op zaterdag 3 december 2005 00:53 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Ik heb me aangemeld!
misschien dat ik hem voor je heb. ben nu op het werk. mail me ff met je verzoek:quote:Op vrijdag 16 december 2005 11:11 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Zou iemand voor mij de voorkant van Axis Bold As Love kunnen inscannen in een enigzins goede kwaliteit? Ik wil 'm gebruiken op een giropas en op het internet vind ik alleen foto's van baggerkwaliteit of te klein en ik heb zelf geen scanner. Je kan het opsturen via e-mail of MSN op dit adres: ton87 apenstaartje tomaatnet.nl Alvast bedankt!!!
ik heb 't verzondenquote:Op vrijdag 16 december 2005 15:06 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
misschien dat ik hem voor je heb. ben nu op het werk. mail me ff met je verzoek:
username + hotmail.com
Hmm, dat zijn wel dingen die ik eens zou willen zien. Maar die DVD zou wel full price zijn en aangezien ik toch bijna nooit naar DVDs kijk is het misschien niet zo'n goed idee om 'm te kopen.quote:Op vrijdag 23 december 2005 17:41 schreef hendrixfan het volgende:
*Nieuwe digitale omzetting vanaf gerestaureerd beeld en klankmateriaal
*Soundtrack geremasterd in dolby digital 5.1 en dolby surround 2.0
*Van de Ukelele tot de strat:herinneringen aan hendrix door interviews met familie en vrienden
meest interessante van de extra's je komt veel achtergrond dingen te weten over ze leven
*Het maken van Dolly dagger:producer/opnameleider eddie kramer analyseert de mix
leuk voor de echte fans!!
*Stone free: nooit eerder vertoonde beelden van Hendrix' optreden op het atlanta pop festival 4 juli 1970
Is op het internet te downloaden alleen het beeld en geluid is hier veel beter!!
*Machine gun: opgenomen in december 1969 tijdens het band of gypsies concert
staat gewoon ook op de band of gypsies dvd!!
wow was maar 22 euro hoorquote:Op vrijdag 23 december 2005 19:01 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Hmm, dat zijn wel dingen die ik eens zou willen zien. Maar die DVD zou wel full price zijn en aangezien ik toch bijna nooit naar DVDs kijk is het misschien niet zo'n goed idee om 'm te kopen.
Jaja. Kheb de video's bekeken. Bedankt ervoor. Het meeste kende ik al :-)quote:Op dinsdag 3 januari 2006 10:47 schreef hendrixfan het volgende:
geen reacties op de videos???
en heeft iemand al de catalogus binenn gehad??
Ik krijg het idee dat jij de illusie hebt dat je pas een echte Hendrix fan bent als veel CDs en DVDs koopt en dat je, in het geval je daarvoor 'te lui' of 'te gierig' bent, jezelf dus niet bewezen hebt als hardcore fan. Dan vergeet je dat er ook het geval is van iemand die een echte fan is maar het zich niet kan veroorloven niet gierig of lui te zijn wat betreft CDs en dergelijke kopen.quote:Op dinsdag 3 januari 2006 10:47 schreef hendrixfan het volgende:
geen reacties op de videos???
en heeft iemand al de catalogus binenn gehad??
jonge is gewoon een grapje man:pquote:Op dinsdag 3 januari 2006 18:14 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Ik krijg het idee dat jij de illusie hebt dat je pas een echte Hendrix fan bent als veel CDs en DVDs koopt en dat je, in het geval je daarvoor 'te lui' of 'te gierig' bent, jezelf dus niet bewezen hebt als hardcore fan. Dan vergeet je dat er ook het geval is van iemand die een echte fan is maar het zich niet kan veroorloven niet gierig of lui te zijn wat betreft CDs en dergelijke kopen.
Hij is ze allemaal binnen aan het halen maar volgens mij gaat dat nog wel effe duren...quote:Op dinsdag 3 januari 2006 20:47 schreef hendrixfan het volgende:
[..]
jonge is gewoon een grapje man:p
ik koop ook alleen als ik het geld ervoor heb hoor aye axis en ladyland heb ik nie eens op cd:p
maar heb je nou die videos gekeken?? ik heb ze voor jouw gepost hoor:p
ow ok ik hoor wel wat je er van vind oa. van hey joe at woodstockquote:Op dinsdag 3 januari 2006 23:03 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Hij is ze allemaal binnen aan het halen maar volgens mij gaat dat nog wel effe duren...
ja ik vind dat ze wel wat meer mogen uitgeven er zijn zoveel bootlegs enzo en optredens die opgenomen zijn denk maaar aan royal albert hall en atlantaquote:Op woensdag 4 januari 2006 10:09 schreef turnpike het volgende:
Die Hendrix familie heeft ook wel erg veel geld nodig om zichzelf te kunnen bedruipen.
Ik heb zo'n idee dat er meer dan een dozijn gezinnen compleet op wijlen Jimi's zak teren.
Hendrix is gewoon erg duur. 40 euro voor vinyl re-issues....pssjjtttt.
En die opnames zijn gemaakt door amateuren. Dus dan krijg je van: jah, je mag wel mijn opname hebben om officieel uit te geven, zul je er flink voor moeten dokken.quote:Op woensdag 4 januari 2006 12:42 schreef hendrixfan het volgende:
[..]
ja ik vind dat ze wel wat meer mogen uitgeven er zijn zoveel bootlegs enzo en optredens die opgenomen zijn denk maaar aan royal albert hall en atlanta
die opnames zijn niet van amateurs hoorquote:Op woensdag 4 januari 2006 15:00 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
En die opnames zijn gemaakt door amateuren. Dus dan krijg je van: jah, je mag wel mijn opname hebben om officieel uit te geven, zul je er flink voor moeten dokken.
![]()
tofquote:Op woensdag 25 januari 2006 13:58 schreef koen_pijl het volgende:
Ik heb van mijn vriendin een tas van Jimi Hendrix gehad:
[afbeelding]
[afbeelding]
Is ie mooi of is ie mooi?
ja cool man:dquote:Op woensdag 25 januari 2006 13:58 schreef koen_pijl het volgende:
Ik heb van mijn vriendin een tas van Jimi Hendrix gehad:
[afbeelding]
[afbeelding]
Is ie mooi of is ie mooi?
Die kende ik zeker nog niet. Helaas niet op te slaan. Heeft iemand het (volledige) filmpje en kan het ergens opladen?quote:Op vrijdag 17 februari 2006 15:43 schreef hendrixfan het volgende:
http://youtube.com/watch?v=-8IUj62PiJ8&search=hendrix
video van optreden op madison square garden nog nooit uitgebracht zker de moeite waard
Mooi zegquote:Op woensdag 25 januari 2006 21:13 schreef super-muffin het volgende:
[afbeelding]
En dit heb ik ooit eens van Jimi gemaakt
En die muismat ben ik nog steeds kwijt.
nee das wel kutquote:Op vrijdag 17 februari 2006 17:44 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Die kende ik zeker nog niet. Helaas niet op te slaan. Heeft iemand het (volledige) filmpje en kan het ergens opladen?![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.PS4 online: micro_nl
probeer media player classic die gebruik ik altijd.quote:Op maandag 17 april 2006 11:55 schreef Devlinsect het volgende:
Probeerde gisteren wat audio te beluisteren op www.jimihendrix.com. Wat oude concerten. Ik kon ze niet openen met RealPlayer. Herkend iemand dit of ligt het aan mijn systeem?![]()
Oud nieuws. Jimi's ontvoeringsverhalen werden nooit serieus genomen.quote:Op maandag 17 april 2006 17:07 schreef hendrixfan het volgende:
[..]
probeer media player classic die gebruik ik altijd.
dit zag ik laatst bij de ako liggen
http://www.revolvermagazine.nl/index.cfm/menuid/1255/product/846
owke ik ga et toch wel gewoon lezen maakt niet uit of er waarheid in zitquote:Op dinsdag 18 april 2006 11:36 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
Oud nieuws. Jimi's ontvoeringsverhalen werden nooit serieus genomen.
en hoe is dat artikel?quote:Op dinsdag 18 april 2006 18:25 schreef hendrixfan het volgende:
[..]
owke ik ga et toch wel gewoon lezen maakt niet uit of er waarheid in zit
maar hebben jullie ook de nieuwe catalogus ontvangen van authentic hendrix??
Jep, lag vandaag in de bus. Die jacks van 1800 Dollarquote:Op dinsdag 18 april 2006 18:25 schreef hendrixfan het volgende:
[..]
owke ik ga et toch wel gewoon lezen maakt niet uit of er waarheid in zit
maar hebben jullie ook de nieuwe catalogus ontvangen van authentic hendrix??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |