Juist, daar ligt het grote probleem.quote:Op zondag 20 november 2005 16:21 schreef methodmich het volgende:
Dramatisch duel van NAC kant. Fantasieloos lang spelen op Pierre, die elk kopduel verliest. Pierre die niet meer durft te schieten, zo lijkt het.
b-sidemaniacs.nlquote:Redenen verwijderen spandoek "Terol of Grandel die blunder komt er wel"
Het moet toch niet gekker worden. Je ziet steeds minder "Liever dan.." spandoeken en nu moest dit spandoek ook al verwijderd worden. Door al die extra regeltjes wordt het steeds moeilijker voor supporters om op een leuke en ludieke manier wat spanning in de wedstrijd te creeren.
Loky, een vaste bezoeker van deze site en een van de makers nam vandaag contact op met NAC. Hieronder zijn reactie:
"Door het weghalen van het spandoek ‘Terol of grandel , die blunder komt wel’ was er verwarring ontstaan over de redenen waarom. Zo waren er ook twijfels bij mij omdat het puur ludiek bedoeld was. Om die redenen heb ik vandaag contact opgenomen met NAC, met de vraag waarom werd dat spandoek weggehaald? NAC vertelde het volgende: ‘De directeur van Fc Utrecht, algemene beveiliging en de leiding gingen klagen , er is besloten hem weg te halen omdat hij toch te persoonsgericht was’.
Vanuit NAC werd het dus door de vingers gezien. Hij werd verwijderd doordat Fc Utrecht er bezwaar tegen had."
Erg jammer dat Utrecht niet tegen een geintje kan. Ik ben er van overtuigd dat alle supporters in Nederland inclusief de Utrecht aanhang (ondanks hun niet erg creatieve bijdrage aan de Nederlandse voetbalsfeer) voor minder regels zijn wat betreft het toepassen van ludieke acties.
Later de regels , wat mag wel wat mag niet.
Blijkbaar niet.quote:Op maandag 21 november 2005 18:53 schreef Staanplaats het volgende:
Kwam er dan geen groep in opstand tegen deze onzin? Het is toch zeker je eigen stadion?
Ja, en niet gek opzich.quote:Op woensdag 23 november 2005 11:55 schreef Ritchie het volgende:
Nog mensen die ook zo'n hekel hebben aan trommels??
Dat ding werkte echt op mijn zenuwen..
Het meest irritante was dat ze ook door ons heen zaten te trommelen, alleen maar om te zieken.
quote:Willem Reijn: kappen met die censuur!
Soms vinden wij Willem Reijn een piemel. En soms vinden we Willem Reijn heel lief. Vandaag vinden we Willem lief.
Hij schreef een column over de censuur die de politiek en andere vormen van overheid proberen het Nederlandse volk op te leggen. Spandoeken aan het adres van Rita Verdonk en zo die weg gehaald worden en waarvoor mensen worden gearresteerd. Dan denk je: dat heeft toch niets met Breda te maken? En dan antwoordt Willem:
Niets met Breda te maken? Nou, afgelopen zaterdag heeft ook in Breda de gedachtenpolitie ingegrepen. Bij NAC nog wel. De aanhang van NAC staat bekend om haar ludieke spandoeken. ‘Liever een slok uit de Mark dan met Spooren naar het park’ was bijvoorbeeld wel lachen, maar fijntjes, neen. Fijntjes was geen NAC-woord, zoals John van Loen zich moet herinneren.
Tegen zijn FC Utrecht bleek een spandoek plots wel al te kras: "Terol of Grandel, die blunder komt er wel". Terol en Grandel zijn de keepers van Utrecht die prachtige reddingen aan onthutsende blunders weten te koppelen. De Galgenwaard knijpt bij de zachtste terugspeelbal de billen toe.
Maar zo’n spandoek, de doelwachters stonden te bibberen in hun goal! De NAC-leiding liet in een wilde aanval van krachtdadigheid het spandoek verwijderen. Maar als Het Gezag het volk het zwijgen wil opleggen, maakt het zichzelf immer belachelijk.
Inmiddels zijn er dus variaties als ‘Terol of Grandel, het bestuur verneukt ’t wel’ en, met gezonde zelfspot, ‘Terol of Grandel, in Breda win je wel’.
De supporters zijn de censor van NAC flink zat. Vrijdag willen zij tal van witte spandoeken ophangen om te protesteren tegen het kinderachtige weghalen van zo’n doek, zodat Breda gelukkig ook een heel eigen proteststem vóór vrijheid van meningsuiting laat horen. En verder moeten we hopen dat onze vrienden uit Groningen de aanmoediging ‘Hup NAC’ niet als intimiderend ervaren. Anders houden we natuurlijk keurig ons beschaafde hoofd.
Echt, soms is Willem Reijn gewoon gaaf.
Die was erg irritant ja. Ik zat er vlakbij.quote:Op woensdag 23 november 2005 11:55 schreef Ritchie het volgende:
Nog mensen die ook zo'n hekel hebben aan trommels??
Dat ding werkte echt op mijn zenuwen..
Het meest irritante was dat ze ook door ons heen zaten te trommelen, alleen maar om te zieken.
Nee, en dan ook nog zeggen dat je het oude avondje nac terug wiltquote:Op woensdag 23 november 2005 19:46 schreef Stefkuh het volgende:
Vrijdag witte spandoeken... ben langzamerhand NAC echt beu aan het worden. Wij zijn negatief... ja.. NAC werkt lekker mee de situatie positiever te maken zeker... al weken twijfel ik... tussen een fysieke en keiharde actie of tot het inleveren van mijn seizoenskaart...
ben ik te extreem? ik ben iig moe... doodmoe van NAC... luisteren naar supporters zullen ze niet doen... nooit doen
idd.. populistisch gelul wat er uit Mommers bek komt.. ondertussen wordt elke vraag met een politiek correcte zin beantwoord... je zou bijna gaan hopen dat het gigantisch uit de hand gaat lopen vrijdag.. bijna he...quote:Op woensdag 23 november 2005 21:47 schreef Superheld het volgende:
[..]
Nee, en dan ook nog zeggen dat je het oude avondje nac terug wilt![]()
Als ze met zulke achterlijke maatregelen blijven komen en t spel ook gewoon kut is wel.quote:Op donderdag 24 november 2005 08:37 schreef Suijk het volgende:
Jeetje, is het zo erg dat jullie er over denken de seizoenskaart in te leveren?
Inderdaad.quote:Op vrijdag 25 november 2005 17:27 schreef Superheld het volgende:
Nieuwe datum zal wel weer zo'n kut woensdag worden.
quote:De op vrijdag afgelaste wedstrijd NAC Breda-FC Groningen is opnieuw vastgesteld op woensdag 30 november. Aanvang 20:00u
Losse kaarten voor deze wedstrijd blijven geldig. Mensen die een los ticket hebben aangeschaft, maar woensdag niet kunnen, kunnen maandag 28 november en dinsdag 29 november tijdens kantooruren hun geld terug krijgen aan de balie van de Service- & Informatiedesk.
Zo is dat!quote:Op woensdag 30 november 2005 10:08 schreef Ritchie het volgende:
maargoed.. we gaan er voor!
Genoeg kansen gehad, maar Groningen had er ook hier en daar een paar..quote:Op donderdag 1 december 2005 19:02 schreef methodmich het volgende:
Volgens mijn collega had NAC makkelijk met 6-1 kunnen winnen. Heb er zelf niks van gezien, klopt dat?
Beter ja.. Groningen was ook slecht... maar echt te veel balverlies hoor... en onnooig..quote:Op donderdag 1 december 2005 19:04 schreef Superheld het volgende:
[..]
Genoeg kansen gehad, maar Groningen had er ook hier en daar een paar..
Maarja het spel was al stukken beter en nu moet het afronden dus nog beter.
precies... ik heb opzich niks tegen trommels als ze een zelfde functie als handen geklap hebben. Maar wat je vaak bij clubs als Twente, Vitesse en bovenal Utregt hoort zijn die trommel geluiden die ook maar door en door te horen zijn als er niet wordt gezongen... zet dan een bandje opquote:Op donderdag 1 december 2005 22:32 schreef Cruoninga het volgende:
Even over die trommel:
Toen er zo wild getrommeld werd in het uitvak was dat om "kanker Breda" eruit te slaan, dat een paar mensen probeerden in te zetten. Opvallend dat Vak-G dus juist op dat getrommel reageerde door 'jostiband' te zingen. Zullen dat eerste wel niet gehoord hebben. Wellicht dat ook door die opvallende aanwezigheid die trommel uiteindelijk werd weggehaald?
Zelf ben ik trouwens ook niet zo'n fan van trommels, maar als er iemand op mept die het een beetje kan kan het bij sommige liedjes wel iets toevoegen. Maar dan moet die trommelaar wel weten wanneer zijn stok stil te houden en vele weten dat inderdaad niet. En 't is dus ook handig om bepaalde teksten weg te meppen.
Hij heeft toch gescoord?quote:Op vrijdag 2 december 2005 03:45 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Nog steeds zo blij met Pi-Air?
Dat krijg je ervan als je van die halfzachte klote-maatregelen instelt. Ben een vent en verbied die dingen helemaal of laat ze gewoon toe. Maar kom niet met een halve regel. Want dat werkt gewoon niet.quote:Op donderdag 1 december 2005 22:37 schreef Stefkuh het volgende:
Maargoed het is weer slecht van NAC dat ze 1,5 jaar geleden een verbod hebben ingesteld, er NOOIT gebruik van is gemaakt en nu pas een tweede helft... als je een verbod in stelt laat je die trommel toch niet door een poort hen gaan
Ik wordt persoonlijk van Pi-Air de laatste tijd enkel blijer. HIJ doet het goed. Echt blijf ik tegen beter weten in hopen dat het maar niet vertrekken van Lokhoff niet samenhangt met de komst van hem...quote:Op vrijdag 2 december 2005 03:45 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Nog steeds zo blij met Pi-Air?
5 goaltjes.quote:
quote:Op zaterdag 3 december 2005 22:22 schreef Hollandia2 het volgende:
Sinterklaas gespot in Philips stadion. De naam van sinterklaas is Mendes. Ik doel op de 3de goal van psv die letterlijk wordt weggegeven als een presentje.
Als je ziet hoe mendes voor die bal ging kun je je conclusies al trekken over deze club, wat een grote bagger zeg dat NAC. Dat ze snel mogen degraderen.
quote:Zondag 04 december 2005
"UIT DIE BUS "
De supporters die toch de moeite hebben genomen om naar de wedstrijd PSV-NAC te gaan kijken, werden weer geconfronteerd met de harde werkelijkheid !!
Geweldig om te zien dat 1,5 busje supporters hun clubje gaan aanmoedigen tegen PSV. Deze hooligans moesten zich nog wel registreren op pasfoto. Door deze pasfotoregistratie op de uitkaart moest de bus uit Etten-Leur een half uur eerder vertrekken. Ze waren op tijd in Breda, de supporters die in de kou buiten op de bus 1 stonden te wachten, stapte gelijk in de bus om zich op te warmen. Na een tiental minuten zagen we de “gele jassen” al aan komen stormen. Bij de bus aangekomen werd ons verteld op een “minder elegante” manier “iedereen uit de bus “. Een bestuurslid heeft daarop gereageerd, om dit op een fatsoenlijke manier te vragen. En was behoorlijk pissig op de manier waarop hier met mensen wordt om gegaan. Iedereen stond op een geven moment weer buiten in de kou en regen. Kan de “gele jas “ niet scannen. De supporters van bus 1 stonden dus een kwartier in de kou. Dit was te gortig het bestuur van SV en heeft de supporters terug de bus in te laten gaan. Dan maar scannen in de bus. Het was weer een lachertje heel die pasfotoregistratie. We moeten er niet aan denken als we met b.v. 15 bussen waren gegaan, dan waren we zeker niet op tijd geweest. De wijze waarop stewards denken met supporters om te kunnen gaan, die hun vrije tijd en geld opgeven voor NAC, geeft te denken voor de toekomst. Als dit zo doorgaat zal de SV zich beramen op acties, en we zullen over het bovenstaande aan NAC ons ongenoegen laten blijken !!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |