hoorde ik maar een kutgeluid !quote:Op zaterdag 10 september 2005 23:20 schreef Jojogirl het volgende:
Heeft iedereen zo'n kut geluid? Of ben ik de enige?
Owja... M.. nog bedanktquote:Op zaterdag 10 september 2005 23:18 schreef milagro het volgende:
[..]
`
Nou, Lieske doet dat heel aardig, heel soepel, maar jammer dat het een kunstje is, en ze niet echt danst
Anders wordt Aalsmeer wakker!!quote:
quote:Op zaterdag 10 september 2005 23:21 schreef Pinball het volgende:
[..]
Heb jij enig idee hoeveel goede porno ik vanacht nog moet kijken om dat beeld van mijn netvlies te halen
ik heb nog steeds de indruk dat jij meer weet dat de gemiddelde Fok-ker... Gooi in godsnaam een schuifelplaatje aan.. we willen een orgie zien...quote:
Nee we gaan niet weer de hele dag, nacht, ochtend en middag over die muts zeuren hierquote:Op zaterdag 10 september 2005 23:21 schreef milagro het volgende:
[..]
Het is zielig, maar ze had er gewoon bij moeten gaan zitten.
![]()
Alleen maar last van die wegdraaiende kutregie.quote:Op zaterdag 10 september 2005 23:20 schreef Jojogirl het volgende:
Heeft iedereen zo'n kut geluid? Of ben ik de enige?
En ik om alle Kelly flashbacks te verdrijven danquote:Op zaterdag 10 september 2005 23:21 schreef Pinball het volgende:
[..]
Heb jij enig idee hoeveel goede porno ik vanacht nog moet kijken om dat beeld van mijn netvlies te halen
Ingrid en Menno hebben al gezoend hoor net.quote:Op zaterdag 10 september 2005 23:22 schreef DancingPhoebe het volgende:
Zijn die mensen nu echt achterlijk bij BB? Eindelijk sfeer en vrolijkheid in het BB huis, een dreigende zoen, zoemende, zinderende geilheid en dan ZETTEN ZE DE MUZIEK UIT! Goftedomme wat een megaulen!
69?quote:Op zaterdag 10 september 2005 23:23 schreef dronkeykong het volgende:
Ze kunnen toch ook een nummertje in bed maken![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |