De broodjes beenham maken toch alles goed, zelfs onze afwezigheidquote:Op zondag 11 september 2005 22:33 schreef Brighteyes het volgende:
Nou... eh... leuke dag had ik uitgekozen om te gaan kijken.
Cuba - Nederland is geen seconde spannend geweest afgezien van een paar leuke momenten en hoewel om naar te kijken iets interessanter doordat er tenminste iets in gebeurde was Brazilie - Zweden nou ook niet echt een hoogstandje. Behalve in de 7e inning toen Zweden nog even terug kwam.
Maar goed, al met al wel een leuke dag geweest!
Dan hoop ik dat ze je ontslaan. Voor het in gevaar brengen van het toernooiquote:Op maandag 12 september 2005 01:29 schreef qu63 het volgende:
En dan reed ik net in Rotterdamned ook nog mn linker voorband lek van mn FR-V dus heb ik nu een hybride Honda Civic mee. Ziet er sportief uit, maar is het absoluut niet. Gaat maar 170 max.
Die FR-V haalt met gemak de 180
het was een lege autoquote:Op maandag 12 september 2005 02:07 schreef okee6 het volgende:
[..]
Dan hoop ik dat ze je ontslaan. Voor het in gevaar brengen van het toernooi
is meer wat voor PTA qu63
Dat is wat ik altijd zo jammer vind van live kijken. Dan gebeurt er iets dan denk denk ik 'kan dat even in de herhaling!'.quote:Op zondag 11 september 2005 23:29 schreef tong80 het volgende:
Ik heb genoten van de stabiliteit van de Cubanen. Ze gaven Oranje geen moment een kans. Ik keek eerst als opportunistische chauvinist. Maar kwam steeds meer onder de indruk van de taktiek van de Cubanen. Misschien heeft het er mee te maken dat ik het op tv zag. En zo'n cubaanse werper die 8 innings de keizer is op de plaat is waarschjijnlijk mooier om te zien op tv met alle herhalingen.
dat kan ik me voorstellen, zal een mooie wedstridj gaan wordenquote:Op zondag 11 september 2005 23:50 schreef golfer het volgende:
Ik verheug me nu al op woensdag in Haarlem, ondanks dat ik de CL-wedstrijd van Ajax er door moet missen.
ja dat was lachenquote:Op zondag 11 september 2005 15:49 schreef zjroentje het volgende:
Mooiste actie vond ik toch de vangbal van Coffie. Whoeps ....
Dat was een fraaie reflex inderdaad.quote:Op maandag 12 september 2005 09:47 schreef snellejelle het volgende:
[..]
ja dat was lachenik vond de laatste vangbal van de derde honkman van Cuba ook geweldig trouwens, prachtig uit de lucht geplukt
Vroegah, met het WPT, hadden we ook altijd dat grote scherm staan aan de andere kant van het stadion (iets links van waar nu de rode, nieuwe tribune staat). Dat was kick ass, want daar zonden ze (buiten reclames) altijd herhalingen van acties uit. Ik vraag me af waarom ze het verwijderd/waarom ze geen nieuwe gehuurd hebben.quote:Op maandag 12 september 2005 09:41 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat is wat ik altijd zo jammer vind van live kijken. Dan gebeurt er iets dan denk denk ik 'kan dat even in de herhaling!'.
Er waren wel wat mooie dingen te zien, maar dat gaat dan weer net even te snel.
En dan natuurlijk onderling lekker discussieren over fouten of niet.
Er werd een bal heel hard richting de 3e honkman geslagen die hem tegenhield met zijn lichaam maar er geen controle op kreeg. Een deel van de mensen vond het een fout terwijl de officiele scorer ging voor een honkslag.
Ik vond dat terecht, want zo'n snoeiharde bal op je lichaam nog verwerken tot een goede actie was vrijwel onmogelijk, maar goed, daar kan je dus leuke discussies over hebben.
Had het wel willen zien in de herhaling, want daar gaan dat soort dingen dus net te snel voor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |