Trio met Ingridquote:Op vrijdag 9 september 2005 21:51 schreef cuall het volgende:
[..]
heb jij met Rob in bed gelegen dan ?
![]()
Ralph had t erover dat hij zoveel respect had gekregen voor Lieske omdat ze de envelope had gepakt. En dat was het eigenlijk. Ingrid stemde nog wat toe., en verder ging het niet echt ergens over, niet 'saai' nergens over, maar gewoon ja lekker chill. C'est tout.quote:Op vrijdag 9 september 2005 21:49 schreef milagro het volgende:
[..]
Vat eens samen, als je wilt
Ik ben dit wel weer zat nu.
Hoppa, Tanja eruit, Leroy erin, of nee, liever een onwijs lekker wijf en al die gasten in huis achter haar aan
Van Egmondquote:Op vrijdag 9 september 2005 21:56 schreef teamlead het volgende:
en wie is Anne?
hypocrietquote:Op vrijdag 9 september 2005 21:57 schreef Senna het volgende:
Rob zit te bidden, tanja blijf aub, blijf blijf blijf
Beter dan een slapende Rob.quote:Op vrijdag 9 september 2005 21:58 schreef Kolomo het volgende:
Wat mooi op stream 3, regen.
Dido zit/zat bij Menno op schootquote:Op vrijdag 9 september 2005 21:59 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
O en nog wat, wat de fuck waarom zijn Menno en Ingrid niet meer 24/7 samen?!!
Dat hoeft niet meer de opdracht is voorbij.quote:Op vrijdag 9 september 2005 21:59 schreef blubikbeneenknoop het volgende:
O en nog wat, wat de fuck waarom zijn Menno en Ingrid niet meer 24/7 samen?!!
Lieske is lang niet zo naief als men denkt!quote:Op vrijdag 9 september 2005 21:58 schreef BorTheWolf het volgende:
[..]
Wel gezien, maar lieske is nog een 10-er die door meerdere min of meer werd aangevallen. lieske is naief en dat maakt haar ook gewoon puur, dat in tegenstelling tot bv chantal die haar mening aanpast aan wat ze denkt over de publieke opinie.
Uit eindelijk winnen toch de mensen die puur zijn ook al zijn ze naief. Mijn prognose is dat Roel en Lieske ver zullen komen (Als BB het fair speeld)
Dát snap ik ook wel. Maar daarvoor waren ze ook al heel de tijd samen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:00 schreef _ELMaikel_ het volgende:
[..]
Dat hoeft niet meer de opdracht is voorbij.
Ik ga trouwens effe stoppen met kijken , Ik ben een beetje BB moe![]()
Er valt niks te zien in het huisje. Zit gewoon niemand...quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:00 schreef BorTheWolf het volgende:
Stel jezelf nou is de vraag waarom we geen stream van het huisje krijgen. DIT IS TOCH BIG BROTHER. 24 uur per dag camera en microfoon.
We krijgen ook geen dagboekkamer, nominaties, het verblijf van Rob en de binnenkomst van Ralph te zien. Dus achquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:00 schreef BorTheWolf het volgende:
Stel jezelf nou is de vraag waarom we geen stream van het huisje krijgen. DIT IS TOCH BIG BROTHER. 24 uur per dag camera en microfoon.
[offtopic]quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:03 schreef eborn het volgende:
[..]
We krijgen ook geen dagboekkamer, nominaties, het verblijf van Rob en de binnenkomst van Ralph te zien. Dus ach
Dat is zware bullshit en dat weet je zelf ook. Lieske is het type dat dit soort dingen niet pikt. Buiten het huis had ze al veel eerder er iets van gezegd. In het huis heeft het even geduurd, maar nu is ze los. Ze brengt het soms niet altijd even handig, maar alles klopt wat ze zegt.quote:Op vrijdag 9 september 2005 21:56 schreef Day het volgende:
Nee, dat is niet waar (heb net toegegeven dat ze een mooi figuur heeft).
Ik vind zowel Tanja als Lieske 2 grote zeikwijven. Daarom trekt Lieske dit ook niet, want dit gaat niet om haar.
Geen idee, maar de Plaza vind ik echt zo'n tent voor hun, of die nog zo heet, volgens mij wel.quote:Op vrijdag 9 september 2005 21:55 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Bestaat die nog. Het kan ook de Kindom Venue (adam) of Kings Place (Rdam) geweest zijn, of hadden ze het echt over Den Haag?
Hahaha. Godverdomme tanja, ik trek je oor d'raf, je hebt er toch niks aan want je luistert niet!quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:03 schreef BorTheWolf het volgende:
Tanja zender checken. Tanja zender checken. TANJA ZENDER CHECKEN GVD
Die mag niet in dat huis hoor. Die is te leukquote:
Op welk adres?quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:04 schreef Tamaartje het volgende:
[offtopic]
ik wilde je net mailen maar ik krijg hem terug![]()
[/offtopic]
Juist.,..... niet mijn tiepjequote:Op vrijdag 9 september 2005 22:06 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Dat kan er toch maar één zijn??![]()
De moeder van.quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:06 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Dat kan er toch maar één zijn??![]()
Ben je verliefd ofzo...quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:04 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat is zware bullshit en dat weet je zelf ook. Lieske is het type dat dit soort dingen niet pikt. Buiten het huis had ze al veel eerder er iets van gezegd. In het huis heeft het even geduurd, maar nu is ze los. Ze brengt het soms niet altijd even handig, maar alles klopt wat ze zegt.
Ik zeg ook niet dat ze geen gelijk heeft. Net zoals ik Tanja ook wel kon begrijpen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:04 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Dat is zware bullshit en dat weet je zelf ook. Lieske is het type dat dit soort dingen niet pikt. Buiten het huis had ze al veel eerder er iets van gezegd. In het huis heeft het even geduurd, maar nu is ze los. Ze brengt het soms niet altijd even handig, maar alles klopt wat ze zegt.
Nou, Van wie?quote:
Mee eens. Het is te gek voor woorden. Dit kan echt niet en Lieske moet de anderen maar overhalen om met z'n allen naar de dbk te gaan. Dat zou een stunt zijnquote:Op vrijdag 9 september 2005 22:07 schreef Martijn31 het volgende:
Ik zou als overige bewoners dit simpelweg echt niet pikken, ja Lieske is een zeikwijf maar ze slaat de spijker wel op zijn kop. Het hele Big Brother concept is naar de kloten, en als dat nou voor iedereen geldt ala, maar 1 persoon wordt hier gewoon uitgefilterd en word echt op alle mogelijke manieren voorgetrokken, als ze in het huis blijft heb ik ERG sterk de neiging om vanaf dat moment BB ook niet meer te kijken want dat zou gewoon echt te absurd voor woorden zijn..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |