Ah ja het is wel duidelijk dat ze zowel emotioneel als materieel helemaal niet klaar was voor een kind. Daar is ze niet echt uniek in, je zal ze de kost moeten geven. Maar het is echt onnatuurlijk om in een onzekere situatie te gaan zitten als je hoogzwanger bent. BB is geen vervangende ouders oid. Denk dat ze zich daar gewoon in vergist heeft en ze is er nu op een voor haar erg pijnlijke manier achter gekomen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 05:44 schreef Coraatje het volgende:
[..]
ik kan der gewoon niet over uit dat die teleurstellingen zo zwaar opwegen tegen dat moois wat ze straks in der handen heeft (ik ben kinderloos met reden) ,ik kan me dus ook niet voorstellen dat wat zij zegt zo zwaar weegt ,tegenover dat moois wat ze straks krijgt ik mis de liefde voor het wezentje wat in haar groeit zo enorm,dat het me bijna boos maakt
ja in zit hier te turvenquote:Op vrijdag 9 september 2005 05:46 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Coolwomên.. dat hou jij gewoon ff bij zo in de nacht ?
![]()
tis dat Bb zo saai is met dat bandje op repeatquote:
precies, en dat verrassing gedoe symboliseert dat gewoon, al heeft ze dat zelf niet door, daarom blijft ze dat maar herhalen en luistert ze nauwelijks naar wat de anderen zeggen.quote:Op vrijdag 9 september 2005 05:52 schreef Rica het volgende:
[..]
Ah ja het is wel duidelijk dat ze zowel emotioneel als materieel helemaal niet klaar was voor een kind. Daar is ze niet echt uniek in, je zal ze de kost moeten geven. Maar het is gewoon echt onnatuurlijk om in een onzekere situatie te gaan zitten als je hoogzwanger bent. BB is geen vervangende ouders oid. Denk dat ze zich daar gewoon in vergist heeft en ze is er nu op een voor haar erg pijnlijke manier achter gekomen.
het heeft ook totaal geen zin, ze luistert toch niet, ook niet met dat roken, daar verzint ze net zo goed allemaal kromme argumenten om de feitelijke reden te kunnen negeren.quote:Op vrijdag 9 september 2005 05:56 schreef Zapje het volgende:
Roel gaat het opgeven............zit met z'n vinger in de vla te roeren...............of komt er nog een vervolg
ze heeft zelf vaak gezegd dat ze nog een leuke tijd wou hebben tijdens de zwangerschap...kun je nagaan wat voor thuissituatie het is.....en idd...BB is geen substitute...quote:Op vrijdag 9 september 2005 05:52 schreef Rica het volgende:
[..]
Ah ja het is wel duidelijk dat ze zowel emotioneel als materieel helemaal niet klaar was voor een kind. Daar is ze niet echt uniek in, je zal ze de kost moeten geven. Maar het is echt onnatuurlijk om in een onzekere situatie te gaan zitten als je hoogzwanger bent. BB is geen vervangende ouders oid. Denk dat ze zich daar gewoon in vergist heeft en ze is er nu op een voor haar erg pijnlijke manier achter gekomen.
Jep. Ik dacht eik dat Ruud de Wild het in een vlaag van verstandsverbijstering zelf maar aan het volk had gemeld.quote:Op vrijdag 9 september 2005 06:00 schreef milagro het volgende:
over die echo heeft ze wel een punt, vind ik
Ja dat is een vertrouwensbreuk.quote:Op vrijdag 9 september 2005 06:00 schreef milagro het volgende:
over die echo heeft ze wel een punt, vind ik
Dat denk ik dus ook, ik denk dat de stress buiten BB ook echt groot isquote:Op vrijdag 9 september 2005 06:01 schreef Coraatje het volgende:
maar dan als ze er uitgaat morgen ,valt ze toch in een nog veel dieper gat ,nu word er op haar gelet dat er geen "gekke "dingen gebeuren,maar thuis...... zo iemand kan je dan toch ook niet zonder begeleiding los laten????
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |