18 tot 20 centimeter schijnt het summum te zijn....ik zelf twijfel of velen dat halen en daarbij betwijfel ik of de meeste vrouwen zo'n gigantische paal (skuseer het taalgebruik) prettig vinden.
Zal ik het spits maar afbijten dan (fantastische woordkeus G.J.J.). Die van mij is in opgewonden toestand zo'n centimetertje of 14....als ie zn dag heeft komt ie dicht bij de 15 . In de volksmond een "lullig piemeltje" maar ik ben er tevreden mee hoor.
Graag zou ik van de heren horen hoe ze zich zelf voelen bij de grootte van hun lid (evt. o.v.v. van de maat) en van de dames of het nou echt belangrijk is en zo ja waarom.
ik dank u
*hebben jullie gezien hoe weinig Daphne op dr bordje had ??*
*Sabine: Goh, jij hebt veel minder dan ik"*
De meeste vrouwen kunnen 20cm trouwens makkelijk hebben hoor (da's niet uit eigen ervaring helaas. Ik zit op de gemiddelde europese lengte geloof ik. Rond de 18cm.)
Ik maak me er zelf niet zo druk om verder. Ik ben hoe ik ben, kan er niks aan veranderen en of ze nemen me zoals ik ben, of ze laten 't.
tip: zoek een vriendin in de aziatische hoek!
de gemiddelde lengte penis van de aziaten is 8 tot 10 cm erect! dus je maakt altijd indruk!!
quote:
Hallo, ik ben inimini, een grijs muisje van 50cm.
Dat valt dan toch best mee Biralex ????????
doeiiiiiiiii
Juul
Ik denk toch dat het een combinatie van zowel vrouw als man is, waarbij ik zou zeggen dat niet de lengte het meest bepalende is maar meer ook de breedte. Een ex van mij was nogal smal geschapen (of ik breed, misschien moet ik toch eens de statistieken vergelijken met mijn maten) en dat ging bijzonder moeizaam.
Het moet dus gewoon bij elkaar passen.
Ik kan moeilijk voor een vrouw gaan spreken maar ik denk dat die moeilijk het verschil kunnen voelen tussen 14 of 18 cm. En ik ga dit maar niet aan mijn vriendin vragen.
wat zou de modale grootte zijn....???
blijf posten jongens en meisjes, feiten en meningen dat is wat we willen horen
Ik zou graag serieuze reacties willen, ik weet wel dat ik dat niet kan afdwingen maar misschien helpt dit beroep.
Om de vraag van Frodo te beantwoorden: je meet de bovenkant, dus vanaf je schaambeen
snap je het G? iedreen maakt toch wel eens een opmerking in een opwelling of niet soms?
tot over drie weken !
*yeah, eat your heart out* [IMG]i/s/devil.gif[/IMG]
De grote maakt inderdaad niet uit....maar als ie te groot is, is het ook niet echt prettig. Dan moet je toch de hele tijd wel voorzichtig zijn. Het is ook maar net hoe creatief een man is met zijn gereedschap...of ie nou groot of klein is zolang je er maar van kunt genieten.
quote:
op 10-29-1999 om 12:55 PM schreef Frodo het volgende:tip: zoek een vriendin in de aziatische hoek!
de gemiddelde lengte penis van de aziaten is 8 tot 10 cm erect! dus je maakt altijd indruk!!
Nooit geweten dat ik aziatisch bloed heb. Ik zal het eens navragen....
Asie: 11-12cm ofzo
Westerse wereld: 15-16 cm
Afrika: 18 cm of zoiets
Ik zal eens zoeken of ik die Elsevier nog ergens heb
Is het trouwens waar dat een vrouw alleen de eerste vijf centimeter "voelt" van de penis binnen haar in ?
Eric_E Giving Oizo A Flat Beat.
Ik heb echter wel een mening over de topic. Ik vind het lekker om 'gevuld' te zijn maar aangezien het inderdaad zo is dat de vagina van een vrouw net zo in grootte varieerd maakt het denk ik vrij weinig uit allemaal. Als je inderdaad maar bij elkaar past.
Hier moet ik nog bij zeggen dat ik ook een keer met een jongen gevreeen heb die mij absoluut niet vulde. Op de een of andere manier heeft dat echt absoluut niet uitgemaakt -misschien zelfs wel wat toegevoegd- want ik kreeg juist toen een orgasme tijdens de sex (dat is bij mij een te zeldzaam fenomeen).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |