Mochten ze willenquote:Op woensdag 7 september 2005 22:28 schreef feyenoord-dude het volgende:
Speelt Mark van Bommel voor Feyenoord?
Ben het zo met je eens!!quote:Op woensdag 7 september 2005 22:28 schreef StarGazer het volgende:
Het antwoord is Mark van Bommel uiteraard!
dit is een grap tochquote:Op woensdag 7 september 2005 22:28 schreef StarGazer het volgende:
Het antwoord is Mark van Bommel uiteraard!
Robben kreeg gewoon niet de kans om goed te voetballen met al die stuntels voor zijn voeten die daar rondscharrelden...quote:Op woensdag 7 september 2005 22:27 schreef Dr.Daggla het volgende:
Dikke pluim voor Raffie. Speelde echt erg goed. Van Persie speelde ook goed.
Verdediging ook top.
Jammer dat het maar 4-0 werd.
Robben vond ik trouwens een beetje tegenvallen.
maar wat hij met die spaarzame ballen deed...quote:Op woensdag 7 september 2005 22:29 schreef TerroRobbie het volgende:
Speelden ze nou van Persie steeds expres niet in of wat? Die gast heeft de hele 2e helft vrij gestaan en maar 3 ballen gehad.
Ik ookquote:Op woensdag 7 september 2005 22:30 schreef MrDoegewoon het volgende:
Ik lach me nu serieus helemaal kapot om SCH met z'n laatste reactie -O_
Ja, hij is idd veel nuttiger om een plekje op de bank warm te houden in Barca voor de echte grote jongensquote:
ja, een rode kaart voor cocuquote:Op woensdag 7 september 2005 22:31 schreef appelsientje het volgende:
Al met al een leukere wedstrijd dan afgelopen zaterdag ... erg gebeurde nog eens wat
quote:Op woensdag 7 september 2005 22:31 schreef Suijk het volgende:
Dat is ook weer voorbij.
3 goals tegen krijgen in 10 wedstrijden, dat is ook wel eens mooi!
Maar dat was om een plek vrij te maken voor Markquote:Op woensdag 7 september 2005 22:32 schreef klappernoot2000 het volgende:
[..]
ja, een rode kaart voor cocu![]()
quote:Op woensdag 7 september 2005 22:33 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Maar dat was om een plek vrij te maken voor Mark
Eindelijk een Ajacied die er de lol van inziet.quote:Op woensdag 7 september 2005 22:34 schreef twi het volgende:
Die gele kaart van Ruud was natuurlijk onnodig, maar zo goed! Zoiets is 't gewoon waard om een kaart voor te moeten pakken. Schitterende actie
Het wonder van Finland is daar met name verantwoordelijk voor en we hebben Tsjechie uit nog voor de boeg. Moet wel bij gezegd worden dat het toch knap is omdat er zoveel verloop in de verdediging zit. Maar of de organisatie achterin goed staat, ik durf het niet te zeggen.quote:Op woensdag 7 september 2005 22:31 schreef Suijk het volgende:
Dat is ook weer voorbij.
3 goals tegen krijgen in 10 wedstrijden, dat is ook wel eens mooi!
Ach, de vorige keer zorgde 'ie ook indirect voor een tegengoal. Zonder Davids en Cocu moeten we daar minstens gelijk kunnen spelenquote:Op woensdag 7 september 2005 22:33 schreef Dr.Daggla het volgende:
Beetje jammer dat Cocu er tegen de Tsjechen niet bij is..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |