Tjonge wat ben je een lolbroekquote:Op woensdag 7 september 2005 20:28 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ze stond niet op een dak
Dat houd de fundering nooit![]()
Echo?quote:Op woensdag 7 september 2005 20:28 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dat weten ze niet van te voren![]()
Fietsenmaker?quote:Op woensdag 7 september 2005 20:30 schreef Ole het volgende:
Singles mogen ook weer zelf hun fietsband plakken..
Demn.. dat heb ik echt al 10 jaar niet meer gedaan
.quote:Op woensdag 7 september 2005 20:30 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
* Godlike02 checkt profiel: MAN
Ik geloof gewoon niet dat je fulltime Josti bentquote:
Die had ik in mijn vorige huis in de straat.. die deed het voor 6 piek..quote:
als je mij een schijnheilige klerelijer noemt heb je vast een goede reden bedacht voor jezelf en als je die even meldt dan kan ik weer even kijken hoe je erbij komt en daar heb ik misschien wat aan, aan dit soort opmerkingen heb ik niet zoveel.quote:
Nee, klopt ik ben slechts partime josti!quote:Op woensdag 7 september 2005 20:32 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Ik geloof gewoon niet dat je fulltime Josti bent
Er moet ooit toch is een goed onderwerp uit je mond gaan komen?![]()
afgelopen 2 maanden al zo te horenquote:Op woensdag 7 september 2005 20:34 schreef fembol het volgende:
[..]
Nee, klopt ik ben slechts partime josti!
En je treft het, ik ben in mijn josti-time
Nee, dat zijn maar een paar uur per dag, ik ga dan het liefst met mijn mede josti's fokken!quote:Op woensdag 7 september 2005 20:35 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
afgelopen 2 maanden al zo te horen
mag ik radenquote:
dan heb ik het goed geradenquote:
quote:Op woensdag 7 september 2005 20:36 schreef fembol het volgende:
[..]
Nee, dat zijn maar een paar uur per dag, ik ga dan het liefst met mijn mede josti's fokken!
pompenquote:Op woensdag 7 september 2005 20:39 schreef Ole het volgende:
Zo.. gat geplakt.. (gelukkig meteen ventiel losgehaald, want natuurlijk zat daar het gat)
Gecheckt in emmertje water
Nu nog even laten staan. kijken of ie goed vol blijft..
En dan het rotste werkje..
Neuh.. band weer terugzetten zonder dat ie meteen weer lek isquote:
das toch niet zo moeilijkquote:Op woensdag 7 september 2005 20:44 schreef Ole het volgende:
[..]
Neuh.. band weer terugzetten zonder dat ie meteen weer lek is![]()
Ja! Oh. Toch niet.,quote:Op woensdag 7 september 2005 20:50 schreef Pheno het volgende:
Nog wat spannends gebeurd ?
Dat ben jij nietquote:Op woensdag 7 september 2005 20:52 schreef Twisted_fok het volgende:
Lieve, gecompliceerde vrouwen dan?
Zelfs duke niet uitgebrachtquote:
Ik zou de volgende keer dat je iemand een schijnheilige klerelijer noemt wel je mening baseren op wat meer informatie dan waarop je het nu doet en mensen uitleggen waarom je een mening hebt zodat ze er wat aan hebben. Het is namelijk niet leuk om dat te lezen op een plaats waar je voor je lol komt en zeker niet als het niet terecht is. Ik ben nu iig er wel uit of t goed is om een muur af en toe op te bouwen...zolang er mensen bestaan zoals jij moet iedereen dat helaas doen. Ben jij helemaal belazerd om dit te zeggen tegen mij, terwijl ik gewoon normaal en aardig tegen je doe en heb gedaan naar mijn weten.quote:
1 tip: let niet op Tranceptorquote:Op woensdag 7 september 2005 20:53 schreef PPWB84 het volgende:
[..]
Ik zou de volgende keer dat je iemand een schijnheilige klerelijer noemt wel je mening baseren op wat meer informatie dan waarop je het nu doet en mensen uitleggen waarom je een mening hebt zodat ze er wat aan hebben. Het is namelijk niet leuk om dat te lezen op een plaats waar je voor je lol komt en zeker niet als het niet terecht is. Ik ben nu iig er wel uit of t goed is om een muur af en toe op te bouwen...zolang er mensen bestaan zoals jij moet iedereen dat helaas doen. Ben jij helemaal belazerd om dit te zeggen tegen mij, terwijl ik gewoon normaal en aardig tegen je doe en heb gedaan naar mijn weten.
Eigenlijk hoort die tip in de OPquote:Op woensdag 7 september 2005 20:55 schreef PPWB84 het volgende:
[..]
wees niet bang. dat heb ik nu ook door.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |