abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 12 oktober 2009 @ 00:42:57 #103
100476 Parkinson_XTC
Ripper is a gangster
pi_73599403
nou nog maar een shotje scotch erbij denk.
-= http://moontroop.tumblr.com =-
Monkey on the car
pi_73599449
quote:
Op maandag 12 oktober 2009 00:42 schreef Parkinson_XTC het volgende:
nou nog maar een shotje scotch erbij denk.
zou ik niet doen als ik jou was.
wat dacht je van gewoon in bed gaan liggen?
boekje lezen, ben je vanzelf lekker weg.
nu ga je het voor jezelf verpesten.

en onthou, zolang je gaat liggen denken dat je niet kan slapen, lukt het inderdaad ook niet.
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  maandag 12 oktober 2009 @ 01:46:37 #105
100476 Parkinson_XTC
Ripper is a gangster
pi_73600142
2 glaasjes scotch op en nog even tv gekeken tot de oogjes begonnen dicht te vallen...
het is nu tijd.
-= http://moontroop.tumblr.com =-
Monkey on the car
pi_73600247
Ik nam destijds 2x20mg. Geen alcohol erbij.
Hoe dan ook temazepam is zo`n beetje de lichtste benzo van allemaal.
Al moet ik zeggen, vergeleken met melatonine is het een geweldig middel. Maar kan beter
pi_73600290
tvp

Heb ook al een tijd last van in slaap vallen, zoals je kan zien aan het tijdstip. De wekker gaat om 6:00, wat dus inhoudt dat ik de hele dag dood ben, meestal, maar slapen lukt niet.

Wat zijn goede alternatieven om te proberen voordat je aan de medicijnen gaat?
  maandag 12 oktober 2009 @ 22:08:14 #108
100476 Parkinson_XTC
Ripper is a gangster
pi_73628852
quote:
Op maandag 12 oktober 2009 02:05 schreef ScarFace- het volgende:
Hoe dan ook temazepam is zo`n beetje de lichtste benzo van allemaal.
ja duidelijk.
ben gisteren na het dichtklappen van de laptop meteen in slaap gevallen, maar welgeteld drie uur later was ik klaarwakker op muggenjacht.
half uurtje later wel weer in slaap gevallen, maar dat was ws puur de uitputting en niet die pillen.

weer naar de doc
wie kan wat aanbevelen voor een vaste slaap van 7 uur?
-= http://moontroop.tumblr.com =-
Monkey on the car
pi_73631238
Wat Mirjam al zegt, misschien geen alcohol erbij nemen
pi_73631887
Interwebs zegt: Flunitrazepam, overigens
pi_73702097
quote:
Op maandag 12 oktober 2009 00:06 schreef Parkinson_XTC het volgende:
als ik 20mg ipv 10 mg neem, val ik dan sneller in slaap of slaap ik langer door?

huisarts zei dat ik best zelf even kon uitproberen wat voor mij de ideale dosis is.
heb nu een paar nachten 10mg geprobeerd, maar telkens ben ik na een paar uur weer wakker.

ben nou aan het twijfelen om er 2 te nemen, maar kan niet te lang wachten natuurlijk...
om half acht gaat de wekker weer en wil dan niet meer suf zijn... al moet ik zeggen dat ik daar tnt geen last van heb gehad...
Ik werk in het zkh en heb vandaag van de afdeling temazepam 20mg meegekregen. Sliep een half uur na inslapen en ben niet meer wakker geworden. Temazepam werkt maar een paar uur, en is echt een "inslaper". Als je langer door wilt slapen (een hele nacht) kun je beter Zopiclon nemen. Daar slaap je wel 7 uur van..
pi_73706187
Ik gebruik ook slaappillen... niet dagelijks, alleen als ik ze denk nodig te hebben. Geen slechte ervaringen mee... maar wat ik al zei niet dagelijks. Ik denk als je dat doet dat je er dan slecht van af kunt blijven. Dus alleen gebruiken bij hoge uitzondering, zou zeggen niet meer dan 2 x per week.
Marco
pi_73731826
kan je temazepam op internet kopen ?
mij dokter is een prutser na 3 jaar klaagen krijg ik nog niks
mij slaapmiddel in een jointje . dat heb ik een tijdje geleden uitgevonden .
ik wil dat natuurlijk niet te vaak doen maja geen andere keus door die klootzak
pi_73732053
quote:
Op donderdag 15 oktober 2009 22:25 schreef meisje19 het volgende:
kan je temazepam op internet kopen ?
mij dokter is een prutser na 3 jaar klaagen krijg ik nog niks
mij slaapmiddel in een jointje . dat heb ik een tijdje geleden uitgevonden .
ik wil dat natuurlijk niet te vaak doen maja geen andere keus door die klootzak
Misschien doe je dat wel erg vaak en schat de huisarts je in als een risicovolle patient?
Iets in die richting?
pi_73735629
Nogal wat ervaring gehad met dit soort medicijnen. Opzich niet gevaarlijk, maar pas op voor geheugenstoornissen (bij frequent gebruik & in combinatie met alcohol).

Staat als het klopt ook in de bijsluiter als ik me niet vergis...
pi_73744927
volgens de theorie die mij aangeleerd wordt (farmacie -> opleiding tot apotheker) zou je binnen een half uur in slaap moeten vallen bij 20mg temazepam, ik moet zelfs adviseren de pil echt als allerlaatste te nemen voor je gaat slapen.
het zou in principe 6uur moeten werken. dus als je om 23u gaat slapen is het om 5u 'uitgewerkt'

het is wel een verslavend middel, in de zin dat je er afhankelijk van kan worden. dit betekent dat je dan op den duur niet meer kan slapen zonder.
pi_73945062
hoe doen jullie dat in het verkeer? ze zijn met campagnes sinds dit jaar nogal heftig bezig. "rij veilig met medicijnen"
Een psycholoog zei eens tegen mij dat oxazepam na 4 uur niet meer aantoonbaar is. Ik voelde het altijd nog wel tot de middag werken als ik het voor het slapen nam..
pi_80799455
Beste mensen,

ik ben nog een jonge knul en vond deze Topic. Ik dacht laat ik ook maar eens mijn ervaringen wat betreft mijn slaapproblemen verwoorden. Misschien kunnen jullie mij helpen of kan ik jullie helpen. Dat laatste, omdat mijn verhaal misschien heel herkenbaar is, zodat dit voor jullie misschien een geruststelling is, of niet.

Sinds 4 jaar heb ik al een slaapprobleem. De aanleiding weet ik wel. Het is allemaal begonnen nadat er een vervelende gebeurtenis bij mij in de familiesfeer had plaatsgevonden. Het begon met enkele dagen slecht slapen en dit verandere gedurende het jaar, naar bijna iedere dag slecht slapen. Zoals de meeste van jullie weten is dit niet te doen. Onrust, chagrijnig, suf en noem het maar op, iedere dag weer. Op een gegeven moment had ik hier genoeg van en ben hiermee naar de huisarts geweest. Deze verwees mij door naar een psycholoog. Nadat ik een aantal afspraken met de beste man heb gehad, vond ik het wel weer genoeg. Dit was na 7 afspraken. De reden: het hielp niet.

Ik ging maar door met het niet kunnen slapen. En daarmee bedoel ik dan ook echt, niet kunnen slapen! Ik werd gek en kreeg hallucinaties overdag. Ik sloot mij op in mijn kamer en kwam er niet meer uit, puur omdat ik geen energy meer had om maar iets te doen. Ik heb gedurende dat jaar alles lopen uitzoeken wat betreft trucs om beter te kunnen slapen. Enkele van de vele tientallen voorbeelden daarvan zijn: geen koffie in de avond, voldoende sporten om maar uitgeput te raken, het gebruiken van homeopatische middelen, enz enz. Dit hielp allemaal niet. De enige uurtjes slaap die ik af en toe kon pakken waren vanaf 6 uur in de ochtend. En..probeer dan maar eens je bed uit te komen, als je dan uiteindelijk WEL slaapt. Als je vervolgens wakker word ben je alweer aan het nadenken over de nacht erop.: heb ik er wel verstandig aan gedaan pas zo laat uit mn bed te rollen? Verstoord dit niet nog meer mijn biologische klok. Piekeren, piekeren en nog eens piekeren. Wat onschuldig begon is uitgelopen tot een ware ramp. Het overheerst je leven en ik had daarnaast het idee dat niemand mij begreep. De jaren daarna bleef ik maar slecht slapen. Er waren wel periodes dat het beter ging en dan was ik ook erg gelukkig. Ik hoopte in die periodes dat het eindelijk voorbij zou zijn. Maar helaas. Ik lag iedere avond in mijn bed en allerlei gedachten vlogen door mijn hersenen. Dit varieerde van stressdingetjes, maar ook gewoon over hele normale dingen. Het aldoor malen kan ik niet uitschakelen. Hoe kan dit toch? En...zeker als ik mij bedenk dat ik jaren daarvoor een uitstekende slaper was. Ik kon 's middags een klein dutje doen en vervolgens 's avonds slapen, heel de nacht door.

ik ben nu 4 jaar verder en zit hier op mn stoel, achter de PC. Voel me suf, voel me ellendig en heb een staium bereikt dat ik uiteindelijk met de zwaardere slaapmedicatie bezig ben. Het begon een jaar geleden met temazepam. Een kleine capsule. Ik kon inslapen en doorslapen. Geweldig vond ik het. Maarja, ik weet net als de meeste hier dat er na een tijdje gewenning optreed. Daarnaast is het ook nog eens erg verslavend. Maar goed, ik deed het maar omdat het wel hielp. Dit ging een tijdje goed en op een gegeven moment begon ik twee van die capsules te slikken. Het werd steeds gekker en gekker. Op een gegeven moment kon ik nog steeds wel aardig inslapen, maar het volgende kwam. Ik kon niet doorslapen. Ik werd om het half uur wakker en sliep weer in. Ik kwam dus nooit in de volledige slaap terecht, want dat duurt 1,5 uur (zo uit mn hoofd). Uitgerust wakker word je dan ook niet.

Nadat dit zo een tijdje doorsudderde ben ik maar weer eens naar de huisarts geweest. Deze schreef mij doorslapers voor. Lormetazepam 1mg. Ik liet mij vertellen dat dit middel nog wat verder gaat dan de temazepam. Het is sterker en het effect duurt langer. Daardoor zou ik in-en door kunnen slapen. Natuurlijk ging dit weer een tijdje goed, waarna de gewenning weer de overmacht had.

Ik ben vervolgens overgestapt naar een andere huisarts. Deze beste man was zwaar tegen het gebruik van deze middelen. Ik snapte zijn argumenten, omdat ik zelf donders goed op de hoogte was van alle nadelen (verslaving, concentratieverlies & noem het maar op. Hij schreef mij een siroop voor die gebruikt word om wat suffer te raken, maar niet verslavend is. Dit hielp voor geen meter. Daarnaast....en dat is echt mijn laatste hoop. Mijn huisarts heeft een brief geschreven naar een slaapkliniek. ik was hiervan op de hoogte maar mijn vorige arts is hiermee nooit gekomen. Ik wist niet hoe ik daar terecht moest komen. Gelukkig kwam mijn huidige arts hier wel mee. Ik ben nu een paar maanden verder en heb al enkele boekjes moeten invullen. Dit was een flinke lijst, inclusief een lijst met de vermelding van een slaap-waak kalender. Aan de hand hiervan gaan ze voor mij een gespecialiseerde arts toewijzen en krijg ik een aantal intake gesprekken, waarna ik waarschijnlijk een nacht moet blijven slapen aan de elektroden. Hierbij kunnen ze precies zien hoe mijn slaap eruit ziet.

Goed...op dit moment ben ik nog steeds wachtende op een antwoord en ben ik ondertussen al eens teruggeweest naar de huisarts, omdat het slapen echt heel slecht ging. Hij vertelde mij gewoon even rustig af te wachten opdat het moment er was dat ik opgenomen zou gaan worden. Tot die tijd moest ik maar gewoon leven met het feit dat ik niet kon slapen met of zonder pillen. Ondertussen slik ik al twee tabletten en zo hier en daar kan ik wat slaap pakken. Mijn huisarts is hier niet blij mee. Ik snap dit ook wel, maar aan de andere kant weet hij waarschijnlijk niet hoe het is om te leven met een slaapprobleem. Zeker niet op zo'n jonge leeftijd.

Ik sukkel maar gewoon door met die ellendige pillen, voel mij vaak overdag suf, omdat die dingen zolang nawerken. En dan nog iets; ik heb het idee dat wanneer ik uitga, en dus wat alcohol drink, het effect van die pillen nog steeds daar is. Ik word erg snel dronken en ga rare dingen doen. Ik kan het mis hebben dat die pillen de volgende avond al lang uitgewerkt zijn, maar het vermoeden bestaat wel. Heeft iemand hier ook last van?

Ik heb mijn verhaaltje gedaan en ik hoop dat jullie hier iets van opsteken, door misschien ook eens verder te denken dan die verslavende rotmedicijnen. Ik ben het in ieder geval beu, deze dingen te gebruiken. Het valt helaas niet mee dit snel af te bouwen.

Ik hou jullie op de hoogte wat betreft de slaapkliniek en ik hoop enkele reacties te ontvangen, zodat we er samen vanaf komen!

groetjes
pi_80806875
Ik weet je leeftijd niet maar het is wel iets wat heel vaak gebeurt volgens mij, de pillen werken niet goed genoeg en men neemt er meer dan voorgeschreven / combineert met alcohol oid.
Dat is helemaal niet gewenst maar die pillen werken vaak niet zoals je zou verwachten.
De halfwaardetijd van Lormetazepam is zo`n 12 uur, dat is ook de tijd dat je het nog in een bepaalde mate kunt voelen/ervaren.
Ik zou ze sowieso niet `s ochtends nemen, misschien om 00:00 uur combineren met een douche oid?
  † In Memoriam † woensdag 28 april 2010 @ 22:11:58 #120
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_80822869
Temazepam heeft echt wel geholpen voor mijn ritme. Ik slik ze chronisch en zodra ik ermee stop dan begint de ellende weer van voor af aan.
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
  woensdag 28 april 2010 @ 22:24:50 #121
67379 Mirjam
ermahgerd
pi_80823491
quote:
Op woensdag 28 april 2010 22:11 schreef De_Kardinaal het volgende:
Temazepam heeft echt wel geholpen voor mijn ritme. Ik slik ze chronisch en zodra ik ermee stop dan begint de ellende weer van voor af aan.
is dat niet een heel duur grapje, aangzien die nit vergoed worden?
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  † In Memoriam † woensdag 28 april 2010 @ 22:27:27 #122
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_80823652
quote:
Op woensdag 28 april 2010 22:24 schreef Mirjam het volgende:

[..]

is dat niet een heel duur grapje, aangzien die nit vergoed worden?
Gewoon vergoed hoor
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
  woensdag 28 april 2010 @ 22:27:52 #123
67379 Mirjam
ermahgerd
pi_80823673
quote:
Op woensdag 28 april 2010 22:27 schreef De_Kardinaal het volgende:

[..]

Gewoon vergoed hoor
oh, ok, relaxed, ik krijg ze niet vergoed?
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  † In Memoriam † woensdag 28 april 2010 @ 22:29:31 #124
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_80823806
quote:
Op woensdag 28 april 2010 22:27 schreef Mirjam het volgende:

[..]

oh, ok, relaxed, ik krijg ze niet vergoed?
Nee en dat is een goed iets ergens hoor!
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
pi_80827942
10 mg Diazepam en je bent in dromenland.. gegarandeerd.
But Fonda ain't got a motor in the back of her honda...
pi_80828145
Iedereen reageert er anders op dat geldt voor elk middel wel.
  donderdag 29 april 2010 @ 09:24:45 #127
85643 GotC
Guard of the Citadel
pi_80832475
Ach, ik heb alle slaappillen geprobeerd toen ik wat jonger was, aangezien ik totaal niet 's nachts kon slapen. Niks hielp, werd er meer wakker van.
Daarna stuurde m'n huisarts me door naar een slaapkliniek, nachtje geslapen met al die elektroden overal, toen sliep ik ineens perfect . Niks uitgekomen dus.
Maargoed, ben er op de 1 of andere manier zonder medicatie overheen gegroeid. Ben nu gelukkig, en tevreden met m'n leven.. Ik denk dat ik persoonlijk daardoor weer kan slapen, tot max 12 uur per nacht .
  † In Memoriam † donderdag 29 april 2010 @ 10:42:40 #128
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_80834557
Van zopiclon werd ik agressief !
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
pi_80834655
quote:
Op woensdag 28 april 2010 22:29 schreef De_Kardinaal het volgende:

[..]

Nee en dat is een goed iets ergens hoor!
nouja, ik gebruik ze niet vaak hoor, maar ik slaap door chronische pijn ook chronisch slecht, dus dan is het soms een verademing. dan is 't wel jammer dat ze niet vergoed worden
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  † In Memoriam † donderdag 29 april 2010 @ 10:50:44 #130
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_80834822
quote:
Op donderdag 29 april 2010 10:45 schreef Mirjam het volgende:

[..]

nouja, ik gebruik ze niet vaak hoor, maar ik slaap door chronische pijn ook chronisch slecht, dus dan is het soms een verademing. dan is 't wel jammer dat ze niet vergoed worden
Nee, je komt er niet voor in aanmerking. Loop je bij een pijnpoli? D
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
pi_80835424
quote:
Op donderdag 29 april 2010 10:50 schreef De_Kardinaal het volgende:

[..]

Nee, je komt er niet voor in aanmerking. Loop je bij een pijnpoli? D
ja
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  † In Memoriam † donderdag 29 april 2010 @ 11:10:04 #132
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_80835541
quote:
Op donderdag 29 april 2010 11:07 schreef Mirjam het volgende:

[..]

ja
Dan kan een arts je toch wel een code geven voor vergoeding?
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
pi_84157532
Shorty


weet je al meer
heb ongeveer dezelfde weg als jou bewandeld zoals ik lees
  zaterdag 17 juli 2010 @ 11:12:26 #134
67379 Mirjam
ermahgerd
pi_84162955
quote:
Op donderdag 29 april 2010 11:10 schreef De_Kardinaal het volgende:

[..]

Dan kan een arts je toch wel een code geven voor vergoeding?
kenneli9jk niet?
heb ze laatst wel via de pijnpoli gevraagd, toen kreeg ik een heel doosje, en moest ik maar een paar euro bijbetalen.
dus kennelijk scheelt dat al wel
'Met een banaan door het water, later'
Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
  † In Memoriam † zaterdag 17 juli 2010 @ 13:26:03 #135
220133 De_Kardinaal
sapiens sine operibus
pi_84166665
quote:
Op zaterdag 17 juli 2010 11:12 schreef Mirjam het volgende:

[..]

kenneli9jk niet?
heb ze laatst wel via de pijnpoli gevraagd, toen kreeg ik een heel doosje, en moest ik maar een paar euro bijbetalen.
dus kennelijk scheelt dat al wel
Ik kreeg het eerst wel, toen niet vergoed. De laatste keer kreeg ik het weer vergoed. Ik had de huisarts een verklaring laten sturen naar mijn zorgverzekeraar dat ze medisch noodzakelijk waren. Misschien dat ze daarom de laatste keer weer wel vergoed werden.
______________________________________
Hier tekenen:
.......................De_Kardinaal......................
______________________________________
pi_106971085
Kleine kick, ik heb net Temazepam een half uurtje ingenomen, op voorschrift van de arts.
Ik ga het een weekje om de dag gebruiken om mijn slaapritme terug te krijgen.
Van nogal moeilijk in slaap.
Heb hiervoor Oxazepam genomen, maar die werkt niet meer.

Ik vind het altijd nogal eng om een nieuw middel te gebruiken. Ik hoop dat ik morgenochtend ook een goed vervolg kan posten :Z :W
Twiddel
pi_106982074
quote:
0s.gif Op woensdag 7 september 2005 19:01 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
Dus als je Temazepam en Oxazepam tegelijkertijd zou gebruiken dan heb je een ideaal middel voor de slechte inslapers en doorslapers. :P
Oxazepam is gewoon voor angstaanvallen of in erge mate van paniek. Noodgevallen dus.

Toen ik ;
Oxazepam nam, sliep ik niet opeens beter. Alleen wel wat gekalmeerder en uitgerust de volgende dag geen paniek en angst of stress,.

Temazepam daar viel ik van een blok in slaap, en kon wel tot 3 uur 's middags doorslapen (zo heftig is dat middel) en als je wakker wordt dan ben je zo high van de moe heid :')

Diazepam is ook wel een goed middel voor beide vind ik. Rustgevend maar niet zo sterk als temazepam maar net zo lekker rustgevend als oxazepam.

Ik raad dus Temazepam in als je lekker wilt slapen. Zet alleen wel 5 wekkers. :D

Of gewoon Melatonine, kun je zo ophalen bij de drogist :D dat is zonder recept :D en dat is er voor gemaakt ;)

Als je bv. een jetlag gevoel hebt doordat je naar een ander land bent gereisd (wat je zelfs kunt krijgen door 1 / 2 nachten geen slaap in gewoon NL) dan raden ze Melatonine aan.

Als je naar andere kant van de oceaan zou gaan en je slaapt niet in het vliegtuig, ja dan zou ik niet verbaasd op kijken als je melatonine krijgt.

Maarrrrrr, het heeft 't zelfde effect als je gewoon 's ochtends naar school of je werk moet en dan met een zombie hoofd daarheen gaat en wakker blijft de hele week. pffff Melatonine is best handig. Gebruik 't zelf ook.
always shoot for the moon.
pi_106984901
Gisteravond had ik dus voor het eerst temazepam geprobeert.
Ik viel om 23:00 in slaap en sliep heel diep en droomloos tot 5:30.
En toen was ik niet echt uitgerust, maar kon ook niet meer slapen.
Best gek, normaal slaap ik echt superlicht, en nu heel diep, heb helemaal niks gehoord ofzo, niet een keer wakker geworden.
En helemaal droomloos ook, dat is nog nooit gebeurt. :o
Twiddel
pi_122190147
Oh zelfs dit topic was er nog. :)

En hoe gaat het nu beste slapers?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')