Ik gebruik geen soft drugsquote:Op woensdag 7 september 2005 13:34 schreef WeirdMicky het volgende:
Val je wel goed in slaap na het gebruik van bijvoorbeeld softdrugs? Vroeg het me af, geen aanrader ofzo
In lichte dosering kan het ook als inslaper fungeren.....quote:Op woensdag 7 september 2005 13:56 schreef lotje11 het volgende:
Een anti-psychoticum als slaapmiddel? Ik zou kort de temazepam nemen, dat is er tenminste voor bedoeld....
Ik heb ook ooit een tijd Seroquel geslikt en je slaapt er geweldig lekker op!!! Beter als op een slaapmiddel nog.quote:Op woensdag 7 september 2005 13:54 schreef Cota het volgende:
Plonky,
Ik heb zelf, nog niet zo lang geleden, ook het probleem gehad dat ik niet goed kon slapen. Dat kwam omdat ik tijdens mijn depressie veel lag te malen s'nachts. Daarvoor heb ik in die tijd ook tamezepam 20 mg moeten slikken van mijn psychiater. Maar ik ondervond al snel de nadelen van deze medicijnen: nogal veel bijwerkingen en bovendien verslavend bij regelmatig gebruik.
Sinds 4 maanden ben ik overgestapt op seroquel 12.5 mg, in het begin werd ik er een beetje suf van, maar nu slaan ze erg goed aan en slaap ik als een roos
Ja, misschien wel, al dacht ik dat dat alleen in het begin werkte omdat het officeel een bijwerking is, oke, maar het is geen eerste keus middel.quote:Op woensdag 7 september 2005 14:21 schreef Cota het volgende:
[..]
In lichte dosering kan het ook als inslaper fungeren.....
Ja, maar het helpt mij nu wel en volgens de psychiater kan het geen kwaad verderquote:Op woensdag 7 september 2005 14:34 schreef lotje11 het volgende:
[..]
Ja, misschien wel, al dacht ik dat dat alleen in het begin werkte omdat het officeel een bijwerking is, oke, maar het is geen eerste keus middel.![]()
Oxazepam is toch juist veel sterker dan Temazapam, dat moet in principe in 2 uur weer uit je lichaam zijn.En jammer genoeg merk ik dat heel ergquote:Op woensdag 7 september 2005 13:49 schreef --HOOLIE-- het volgende:
Misschien had je je dokter beter om Oxazepam kunnn vragen.
Dat is een rustgever die ook nog wel wil helpen bij het inslaap komen , maar wel een stuk lichter is dan Tenazepam.....
En anders heeft het Kruidvat hun huismerk natuurlijke slaappillen...misschien is dat wat....
Volgens mij ga je dan echt een flinke tijd knock-outquote:Op woensdag 7 september 2005 19:01 schreef 2L0w4Zer0 het volgende:
Dus als je Temazepam en Oxazepam tegelijkertijd zou gebruiken dan heb je een ideaal middel voor de slechte inslapers en doorslapers.
Ik moet zeggen dat TS wel voorzichtig moet zijn. Ik snap trouwens niet waarom de arts meteen al 20 mg voorgeschreven heeft. Er zijn ook 10 mg tabletten en daar hoor je eigenlijk mee te beginnen. Temazepam werkt inderdaad nogal verslavend en hierdoor kun je op een gegeven moment meer nodig hebben voor het juiste effect.quote:Op woensdag 7 september 2005 19:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
Volgens mij ga je dan echt een flinke tijd knock-out.
Half tabletje zal waarschijnlijk niet gaan. Het zijn capsules met vloeistof gevuld.quote:Op woensdag 7 september 2005 19:36 schreef XcUZ_Me het volgende:
TS kan inderdaad ook beginnen met een half tabletje, om te kijken hoe dat werkt! Misschien is dat al wel voldoende.
Dan wordt het inderdaad lastigquote:Op woensdag 7 september 2005 20:03 schreef AnnekeM het volgende:
[..]
Half tabletje zal waarschijnlijk niet gaan. Het zijn capsules met vloeistof gevuld.
Die 20 mg krijgt je wel plat. Het is behoorlijk sterk, vooral als je het niet gewend bent.quote:Op woensdag 7 september 2005 19:55 schreef Plonky het volgende:
Oh, ook nog, ik denk dat ik 20mg heb gekregen omdat ik redelijk groot ben (85kg) en ik ben fors gebouwd.
De BNF (british national formulary) zegt het volgende:
10-20mg at bedtime
30-40mg - exceptional circumstances only.
Je zal bij alle slaappillen dezelfde bijwerkingen zien staan. Bijsluiters vermelden niet of het gaat om effecten die bij 1 op 2 of bij 1 op 1000 voorkomen, noch in welke mate. Ze worden in de eerste plaats vermeld opdat een patient niet in paniek naar zijn dokter zou lopen als hij ze meemaakt.quote:Op woensdag 7 september 2005 23:29 schreef kenz het volgende:
Hmm, ik heb even naar Zolpidem gekeken (zie bijvoorbeeld hier), maar het heeft vrijwel dezelfde (bij)werkingen als benzodiazepine's.
Ik heb zelf ook wel eens Oxazepam en Temazepam genomen, maar het geeft mij echt vervelende bijwerkingen. Met name de dag erna voel ik me in de middag wat brak met slaperigheid en hoofdpijn. Niet erg fijn en je kunt het middel maar kort (1 à 2 weken) gebruiken want het is STERK verslavend.
Wat ik nu nog wel eens gebruik is Valeriaan. Dat is een plantaardig middel wat zonder recept en voor weinig verkrijgbaar is bij de drogist (ik heb die van ETOS). Het is niet zo'n sterk slaapmiddel als die chemische dingen, maar het heeft aan de andere kant geen bijwerkingen en je raakt er ook niet aan verslaafd (Ik heb het een jaar lang ca. 3x per week gebruikt en ben toen gestopt. Geen enkel ontwenninsverschijnsel van gemerkt!).
Kortom, ik zou die zware benzo's slechts in geval van hoge nood gebruiken en op zoek gaan naar iets lichters voor vaker gebruik. Succes!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |