250 uur totaal en dan gewoon bij die eenheid gamenquote:Op woensdag 7 september 2005 22:16 schreef Gunner het volgende:
[..]
hoe haal je uberhaupt China Service en MEC service?
Je moet en zal ruzie blijven zoeken he met die steken onder de gordel he knurft. Daarbij draag je 100% bij tot sfeerverpesting met je steken onder de gordel op hele normale reacties van mij.quote:Op woensdag 7 september 2005 22:17 uur schreef flapdrol 'Fillipe' het volgende:
En kneuterige I-spy het gaat niet om verantwoording afleggen maar om het simpele feit dat het vrij opmerkelijk is als Misterfox zich bij 2 clans 'mondeling' heeft aangesloten.
nee 250 uur totale speeltijd van bf2quote:Op woensdag 7 september 2005 22:24 schreef Gunner het volgende:
250 uur als MEC en 250 uur als China?
nee 250 totaal bij die factie :|quote:Op woensdag 7 september 2005 22:27 schreef escape_nl het volgende:
[..]
nee 250 uur totale speeltijd van bf2
Gast, jij bent echt té dom. Uiteraard mag MF doen wat hij zelf wilt! Alleen wij (enkele users) vinden dit opmerkelijk en posten het op dit forum. Verbieden wij hem iets? Neen. Geven wij ons oordeel er al over? Neen. Wij vragen het ons alleen af.quote:Op woensdag 7 september 2005 22:27 schreef i-spy24 het volgende:
[..]
Je moet en zal ruzie blijven zoeken he met die steken onder de gordel he knurft. Daarbij draag je 100% bij tot sfeerverpesting met je steken onder de gordel op hele normale reacties van mij.
Het gaat jou allang niet meer om wat ik zeg maar omdat ik iets zeg wat je niet bevalt.
MF mag doen wat hij wil, heb jij en wie dan ook geen ene flikker over te vertellen.
En dan zal hij zich bij andere clans aansluiten.Zal hij wel zijn redenen voor hebben. Laat hem!
Ik speel zelf ook steeds meer op andere servers omdat daar meer te beleven is dan op FOK de laatste weken.Heeft niks te maken met de FOK server zelf maar meer met de gemakzucht van de een flink aantal FOK!KERS en de smoezen om niet te spelen.
I-spy laten rondhuppelen in een rooie overall....quote:Op woensdag 7 september 2005 23:07 schreef domolanglekker het volgende:
[..]
blijf er toch bij dat we een paintballweekend moeten organiseren hoor![]()
Fok! heeft geen gameserverquote:Op woensdag 7 september 2005 22:57 schreef The_Yellowman het volgende:
speel het ook... ik heet YellowGhost ben lance corperal....
Heeft fok! nou een eigen server??? heb er laatst in gespeel dan...
Moet je er ook even bij vertellen dat je nieuwe clan van jouw leeftijd is....Lijkt me een goede reden.quote:Op donderdag 8 september 2005 09:26 schreef Silver_Shark het volgende:
ik speel nooit meer op jullie server omdat er de hele tijd clean sweap enzo komen de mensen hebben liever urbans maps dan komen er ook steeds meer mensen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |