Die indruk kreeg ik ook ja... Het ging wel erg makkelijk...quote:Op donderdag 22 september 2005 11:22 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
ja naja eerder omdat het eerst nooit lukte.. even op dr inpraten, een rondje door 't zwembad slepen en ze kan klaarkomen.. vond ik een beetje vreemd.
De gast haalde gewoon zijn kaken niet van elkaar bij het praten...quote:Op donderdag 22 september 2005 11:51 schreef B.A.Trix het volgende:
Ik heb er een klein stukje van gezien.. die adviseurs!!! Die man heeft iets raars met z'n mond waardoor het net lijkt of ie tig liters spuug zit door te slikken.En die vrouw begint gelijk zenuwachtig te lachen als ze een penis moet tekenen..
![]()
Bestaat er ook zoiets als niet kunnen neuken dan, afgezonderd van gehandicapten en andere uitzonderingen? Het is een kwestie van gradatie, en er is altijd ruimte voor verbetering.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 12:55 schreef -Numlock- het volgende:
Nee, ik kan al neuken.
En het was ook echt weer een stel dat problemen met de seks heeft ... Echt leerzaam voor mensen die er echte problemen mee hebben is het ook nietquote:Op woensdag 12 oktober 2005 12:52 schreef ZwarteMagika het volgende:
Nou dat was weer een leerzame aflevering gister. Er werd aangeraden om een sperma-maskertje te nemen en het in je haar te smeren, want het is zo zonde om het weg te gooien, al die vitaminen en mineralen! Ook lieten ze zien hoe die meid vlak voordat dr vent klaarkwam een ijsklontje in zn kont naar binnen schoofBoeiende tv weer..
Niet echt nee, maar toch leuk voor mensen met een goed sexleven om wat dingen bij te lerenquote:Op donderdag 13 oktober 2005 12:30 schreef Bright het volgende:
[..]
En het was ook echt weer een stel dat problemen met de seks heeft ... Echt leerzaam voor mensen die er echte problemen mee hebben is het ook niet
En wat viel er dan bij te leren? Een ijsklontje op een plek waar de zon niet schijnt? Masturberen op de achterbank? Tjonge zeg ... wat hoog verheven toch weer.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 18:57 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Niet echt nee, maar toch leuk voor mensen met een goed sexleven om wat dingen bij te lerenKoppels die slechte sex hadden zijn in voorgaande afleveringen genoeg geweest, zoals een gozer die na 7 stoten (!!) al klaarkwam..
Heeft jouw broer een hekel aan je of zo?quote:
Nee. Hij vroeg het aan me met een glimlach. Zo van: het is toch niks voor jou maar ik vraag het toch maar even...quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 07:51 schreef Toeps het volgende:
[..]
Heeft jouw broer een hekel aan je of zo?
Wát een vreselijk programma. Als je échte problemen hebt, dan ga je toch naar een seksuoloog of zo? Het stelletje wat ik zag (Tantra sex) was gewoon ontzettend aandachtsgeil.
Tja tot nu toe niet veel, maar misschien komen ze nog met iets leuks, weet jij veel. Ik vind het wel vermakelijk allemaal, ik lach me rot maar ik kijk ook niet echt om wat bij te leren, kan me op zich wel voorstellen dat anderen er misschien wat aan hebben. (wie wil nou niet dat dr vent struikelend over zn schoenen zn onderbroek probeert uit te trekken onder begeleiding van Madnessquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 07:38 schreef Bright het volgende:
[..]
En wat viel er dan bij te leren? Een ijsklontje op een plek waar de zon niet schijnt? Masturberen op de achterbank? Tjonge zeg ... wat hoog verheven toch weer.
En wat is er nu eigenlijk aan die 7 stoten-problemen gedaan? Hij heeft er baat mee, maar er wordt niet goed uitgelegd wat je zelf kunt doen om zo'n probleem op te lossen... Alles wordt gewoon naar bekkenbodem verwezen. Ok, dat is ook wel belangrijk, maar pas bij de laatste keer zag je hoe je op een wat interessantere manier die spier kunt 'trainen'. Waarom niet eerder?
Daar heb je niet weinig aan, de bekkenbodem is namelijk super belangerijk als het gaat om sexueel genot, als je darmee kan spelen kan je meestal ook vaginaal klaarkomen, probeer het maar eensquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 11:40 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Tja tot nu toe niet veel, maar misschien komen ze nog met iets leuks, weet jij veel. Ik vind het wel vermakelijk allemaal, ik lach me rot maar ik kijk ook niet echt om wat bij te leren, kan me op zich wel voorstellen dat anderen er misschien wat aan hebben. (wie wil nou niet dat dr vent struikelend over zn schoenen zn onderbroek probeert uit te trekken onder begeleiding van Madness)
Al die oplossingen vallen bij mij ook nogal tegen, dat mens kon niet vaginaal klaarkomen maar uiteindelijk kon ze het stiekem toch welZe moest alleen dr bekkenbodemspier trainen en dan zou ze het ook wel voelen.. daar heb je idd weinig aan.
Ero, kun jij een goed boek / goede site aanraden met bekkenbodemoefeningen e.d.?quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 22:36 schreef erodome het volgende:
[..]
Daar heb je niet weinig aan, de bekkenbodem is namelijk super belangerijk als het gaat om sexueel genot, als je darmee kan spelen kan je meestal ook vaginaal klaarkomen, probeer het maar eens
Ohhhh en wat betrefd het sperma masker, IEEEEUUUUUWWWWWWWWWW, weten ze wel hoe snel sperma goor wordt zeg????????
Als kijker heb je er weinig aan bedoel ikquote:Op vrijdag 14 oktober 2005 22:36 schreef erodome het volgende:
[..]
Daar heb je niet weinig aan, de bekkenbodem is namelijk super belangerijk als het gaat om sexueel genot, als je darmee kan spelen kan je meestal ook vaginaal klaarkomen, probeer het maar eens
Het probleem in de hele serie is gewoon dat ze het hele train-gedeelte van het stel in beeld willen brengen, maar dat mislukt werkelijk hopeloos. Er wordt te weinig in detail getreden, waardoor een argeloze kijker niet eens mee kan doen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 12:06 schreef ZwarteMagika het volgende:
[..]
Als kijker heb je er weinig aan bedoel ikIk dacht Ah mooi gaan ze even haarfijn uitleggen hoe ze vaginaal moet klaarkomen, maar nee
Nou dan zal ik toch es aan mn kegel exercizes moeten beginnen
Mee eens, elke keer als ze aan het begin van het programma vertellen wat ze allemaal gaan doen denk ik Daar ga ik eens goed voor zitten. En uiteindelijk ben ik nog geen hol wijzer geworden. De Engelse serie was echt veel beter.. of Sextips for girls ofzo, daar had je een stuk meer aan. Ik blijf ;t gewoon kijken, gewoon afwachten of er nog wel iets interessants voorbij komt. zal wel nietquote:Op dinsdag 18 oktober 2005 07:42 schreef Bright het volgende:
[..]
Het probleem in de hele serie is gewoon dat ze het hele train-gedeelte van het stel in beeld willen brengen, maar dat mislukt werkelijk hopeloos. Er wordt te weinig in detail getreden, waardoor een argeloze kijker niet eens mee kan doen.
Het voordeel van zo'n serie lijkt me juist dat je als stel dat meekijkt denkt: 'Tjonge, dat gaan wij ook proberen!' en dan voldoende informatie krijgt om daadwerkelijk mee te doen. Dat mis ik.
En, naar eigen ervaring is het niet genoeg om een goede bekkenbodemspier te hebben; je moet die ook op het goede moment gebruiken. Hoe? Tja, dat wordt dan ook weer niet (goed) verteld; aanspannen, ok, maar verder? Volledig stoppen, zodat je je vrouw daarna weer opnieuw kunt opwarmen of zo? Dat soort dingen wordt ook al niet verteld.
Al met al een idee met veel potentie maar uitgewerkt tot een zwakke serie, helaas.
Ik was je bijna vergeten, maar niet helemaalquote:Op zaterdag 15 oktober 2005 08:30 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
[..]
Ero, kun jij een goed boek / goede site aanraden met bekkenbodemoefeningen e.d.?
Hey, dankje! Je had ook gewoon een boektitel mogen geven, dan had ik het gekocht.quote:Op dinsdag 18 oktober 2005 19:24 schreef erodome het volgende:
Ik was je bijna vergeten, maar niet helemaal
Om het mezelf wat makkelijker te maken zal ik een stuk plaatsen over bekkenbodem oefeningen, heb niet zo'n zin in boekwerken over te typen
Nu is er ook een topic over de bekkenbodem hier in sexualiteiten, die zal ik terug omhoog halen en het nieuwe stuk erbij plaatsen, ik hoop dat je daar ok mee bent.
De bekkenbodemspier
quote:Op woensdag 19 oktober 2005 00:33 schreef xibalba het volgende:
tsja.....ff bladeren op het net levert meteen een mooi resultaat: http://www.tienersvoorgeld.nl/trailers/tvg035/splash/pict001.jpg
Stelletje dat laatst meedeed met 'Beter in Bed' speelt ook in in scene gezette 'amateur' porno films....
Lijkt me toch duidelijk een gevalletje van ingehuurde acteurs dus.
Zijn de kijkcijfers zo slecht dan?quote:Op woensdag 19 oktober 2005 08:21 schreef Mukie het volgende:
Nooit!
Ziekelijk programma, waarvan ik niet begrijp dat het nog niet eraf gehaald is.
Dat kan ik je niet zeggen, maar als het aan mij lag was ie al weggeweestquote:Op woensdag 26 oktober 2005 01:45 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Zijn de kijkcijfers zo slecht dan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |