Een miskraam trekt wel kijkcijfers natuurlijk, dus die zullen ze er wel inlaten.quote:Op maandag 5 september 2005 20:04 schreef Sanne het volgende:
Tanja moet er koste wat het kost inblijven.
dat is Ingridquote:Op maandag 5 september 2005 20:05 schreef tong80 het volgende:
Die meid helemaal in het wit is dat Linda ? Die bevalt me wel. Die roddelt niet en vraag en zegt op de man af wat er speelt. De rest is te erg voor woorden
Daar lijkt het idd wel op.quote:Op maandag 5 september 2005 20:04 schreef Sanne het volgende:
Tanja moet er koste wat het kost inblijven.
Ok, die deugt wel lijkt me. Of heben jullie via de streams een andere mening ?quote:
En ze heeft, wat mij betreft, het mooiste lichaam van de BB damesquote:Op maandag 5 september 2005 20:06 schreef Rens_Wilders het volgende:
Ik vind Linda steeds leuker woren. Dacht eerst dat het een dom wijf was maar ze is cool.
Chantal is duidelijk als zondebok gebruikt. Geen enkel geschel van Tanja gehoord over Lieske. Hummie!quote:Op maandag 5 september 2005 20:06 schreef scanman01 het volgende:
Dus Tanja wordt TOCH beschermd?? ie was veel erger dan Chantal. Dit is hetteken dat Talpa geen mogelijkheid onbenut zal laten om te zorgen dat Tanja erin blijft.
Per ongeluk op een balpen gaan zittenquote:Op maandag 5 september 2005 20:07 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Wellicht doelde Lieske op haar ontmaagding op d'r 12e?
Ingrid is wel okeequote:Op maandag 5 september 2005 20:06 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ok, die deugt wel lijkt me. Of heben jullie via de streams een andere mening ?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |