Heb je dit gezien?.. of was het omdat ze het vandaag hebben gehad over een vies mengsel onder Rikkert zijn kussen? Hij zou hebben geweten hoe het kwam.. het zou kwijl zijn of zo? Zo iets hoorde ik ze net zeggen bij de damens op de slaap kamer. Echt ranzig! Als het zo is.. dan ga je toch niet schijnheilig doen van, wat is dit? waar komt dit vandaan?quote:Op maandag 5 september 2005 17:03 schreef Falco het volgende:
Rikkert doet het dus gewoon saai in bed met een kussen boven zijn piemol. Na afloop werd dat kussen op zijn normale plek gelegd, waardoor er wat zaad op het hoofdeinde achtergelaten werd!
Ja Rikkert zei dat het kwijl was uiteindelijk, maar eerst zei ie meteen: "Ja daar heb ik lopen rukken!"quote:Op dinsdag 6 september 2005 01:45 schreef Digi23 het volgende:
[..]
Heb je dit gezien?.. of was het omdat ze het vandaag hebben gehad over een vies mengsel onder Rikkert zijn kussen? Hij zou hebben geweten hoe het kwam.. het zou kwijl zijn of zo? Zo iets hoorde ik ze net zeggen bij de damens op de slaap kamer. Echt ranzig! Als het zo is.. dan ga je toch niet schijnheilig doen van, wat is dit? waar komt dit vandaan?![]()
Sterker nog, enkele posts naar boven hebben we het er hier óók al over gehad.quote:Op dinsdag 6 september 2005 01:20 schreef Steve.Porter het volgende:
misschien niet ja.. dan gewoon onder de lakensDat deed Ruud uit bb1 toch ook gewoon? meende dat ze het daar wel eens over hebben gehad
tenzij ze je op de rug filmen natuurlijkquote:Op maandag 5 september 2005 16:47 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja.
Wat ook prompt werd uitgezonden. Wat dat betreft kun je beter openlijk voor de camera gaan sjorren, dat is te expliciet om uit te zenden.
Dat kan ook een hele geinige ervaring zijn ipv ruw te keer gaanquote:Op dinsdag 22 november 2005 13:21 schreef Clint_Eastwood het volgende:
gewoon onder de dekens heel zachtjes
of gewoon lozen in het bed van Nathaliequote:Op dinsdag 22 november 2005 13:27 schreef scanman01 het volgende:
Gewoon lekker rukken en op het moment dat je bijna klaarkomt, stoppen. Dan heb je die puinhoop ook niet
quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:33 schreef Clint_Eastwood het volgende:
[..]
of gewoon lozen in het bed van Nathalie![]()
quote:Op dinsdag 22 november 2005 13:52 schreef Ferdii het volgende:
[..]
![]()
gewoon lekker op de bank gaan liggen/zitten keihard rukken en alles over de tafel heen spuiten![]()
wel midden in de nacht doen natuurlijk zodat de bewoners niks doorhebben en de volgende ochtend die zooi tegenkomen![]()
vraag me af of dat gaat worden uitgezonden als je dat doet![]()
Het zal m'n leeftijd wel zijn, maar ik kan echt wel een paar weken zonder de handkarquote:Op maandag 5 september 2005 16:37 schreef Falco het volgende:
Na ruim anderhalve week moet de behoefte toch intens groot zijn om te masturberen.
en het dan de geschidenis in laten gaan alsquote:Op dinsdag 22 november 2005 13:33 schreef Clint_Eastwood het volgende:
of gewoon lozen in het bed van Nathalie![]()
Nathalie gaapt nogal veel, dus is ook een optie...quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:52 schreef BB5kijker het volgende:
Gewoon kwakje tegen Chantal spuiten lijkt me. En Chantal is discreet, die zou zoiets nooit doorvertellen.
Je riskeert ook geDOMINEERD te worden.quote:als je echt ballen hebt doe je het in de badkamer [...]
je riskeert het wel genomineerd te worden
daar weet Dido alles vanquote:Op dinsdag 22 november 2005 16:50 schreef TJDoornbos het volgende:
volgens mij hielp linda roel gewoon in het bed
Krijgt Chantal toch nog haar zaaddonor...quote:Op dinsdag 22 november 2005 15:52 schreef BB5kijker het volgende:
Gewoon kwakje tegen Chantal spuiten lijkt me. En Chantal is discreet, die zou zoiets nooit doorvertellen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |