Randa, als ik niet meer zou zwemmen omdat het pijn doet, moet ik ook maar ophouden met zitten, lopen en liggen
![]()
Ik ben blij met dat beetje lichaamsbeweging wat ik dan nog heb.
Renegate, wat een mooie echo!
MeNicole, wat een belachelijke reactie zeg!
![]()
Ik had de week na m'n eerste echo (nog voor de 12 weken) bloedverlies en toen ik de vlos belde, zei ze dat een echo niks betekende en dat het alsnog mis kon gaan en dat daar niks aan te doen was. Ik was zo geschrokken, dat ik niet meer weet wie ik gesproken heb, anders had ik er wel wat van gezegd! Blijkbaar is meeleven met de zoveelste zwangere af en toe moeilijk
Vicky, ik ben van plan in het ziekenhuis te bevallen. Gelukkig was dit in het Bethel en de verloskamer zit in het andere gebouw.
Een bed huren bij de thuiszorg is ontzettend duur (36 euro per week + 80 euro transportkosten), dus we gaan in onze omgeving ff zoeken naar een extra bed.
Saffier, mooi dat alles goed met je gaat!
![]()
Ik moet nog 2,5 week werken.
Jelief, veel plezier bij de echo! Alleen mijn moeder heeft ons beebje nog voelen bewegen, is nu al eenkennig
Ik zit nu op m'n werk, maar het gaat niet zo best
![]()
Ik werk de salarisadministratie af en ga weer richting huis, heb vandaag een slechte dag. Lopen doet ook erg zeer
![]()
En ik wilde vandaag nog zo graag ff naar Prenatal.. had weer erg leuke kleertjes gezien