Ik miste vorige week ook het berichtje een dag vantevoren en het smsje de volgende dag bestond echter weer uit 2 smsjes ipv 1. Volgens mij zijn ze dus beetje (per ongeluk) aan het kloten geweest. Best wel vervelend als je verwacht een smsje te krijgen omdat je in je hoofd op 3 weken zit en het uitblijft. Deze week kwamen ze echter wel op tijd bij mij.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 22:16 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Hebben de mensen die gebruik maken van de SMS dienst ook een paar SMSjes gemist? Ik heb er vorige week twee gemist die aankondigden dat ik mijn ring uit moest doen. Vandaag had ik wel weer een SMSje, al had die een tijd meegekregen van 5:01, in plaats van de gebruikelijke 7:00. Even kijken wat het SMSje van morgenochtend doet.
Heeft iemand dezelfde problemen (gehad)?
Er is geen ander antwoord mogelijk dan: het kan. Er is geen andere oplossing om zekerheid te krijgen over deze vraag dan stoppen met hormonale anti-conceptie.quote:Op dinsdag 25 oktober 2005 19:34 schreef ikweetgeenleukenaam het volgende:
Wat ik jullie wil vragen is dus of het waarschijnlijk is dat het feit dat mijn vriendin nooit meer zin heeft in sex te wijten is aan de nuvaring?
Kejquote:Op woensdag 26 oktober 2005 08:44 schreef Panthera1984 het volgende:
Ik kan me voorstellen dat als ik stop ook mijn huid beter word, en mijn libido hoger, maar wat heb je eraan als je dan gestressed bent in bed, omdat je niet zwanger wil worden? Condooms scheuren best regelmatig, en zijn gewoon in het algemeen minder prettig. Mijn libido is nu met de ring best goed, beter dan met de pil iig.
@Inu, als je er toch vanaf wiltik heb wel interesse.
Jup, iedereen van 18 loopt zijn geslachtsdeel achterna en wil altijd alles overal doen... Uhu.... Kijk eens verder dan je neus lang is, een leeftijd is echt geen garantie voor seksuele zin danwel onzin.quote:[b]Op vrijdag 28 oktober 2005 01:26 We zijn nog rond de 18 dus normaal zou je denken dat het op dat gebied dan wel allemaal goed zit.
Damn, au3, wat een gestressquote:Op maandag 31 oktober 2005 10:13 schreef AudreyHepburn het volgende:
[knip]
True, maar nu gebeurt er nog wat, terwijl ik met de ring echt nooit zin had....quote:Op donderdag 8 december 2005 10:47 schreef zoeperzazke het volgende:
Condooms geven geen stress wil je zeggen....
Mijn huisarts gaf alleen aan dat hij het in principe alleen voorschreef bij vrouwen die al een kindje gebaard hadden. Deed jouw huisarts er niet moeilijk over?quote:Op donderdag 8 december 2005 11:22 schreef AudreyHepburn het volgende:
Ik ben inmiddels bezig met mijn vierde en laatste ring. Ik heb gisteren mijn intakegesprek gehad bij de gynaecoloog, en als deze cyclus afgelopen is krijg ik een Mirenaspiraaltje.
Waar ik destijds ook al op hoopte, qua bijwerkingen, bleek waar te zijn. Na de derde ring heb ik totaal geen last meer gehad van hormoonbuien. Je lichaam (of ieg, mijn lichaam) heeft blijkbaar die drie maanden nodig om te kunnen acclimatiseren bij een nieuwe pil of ring. Ik heb het nl. ook ongeveer drie maanden gehad toen ik tussentijds een keer stopte met de pil en daarna weer begon. Dus voor de mensen hier die last hebben van huilbuien, maar het verder ideale anticonceptie vinden, als je er drie maanden mee wil uitzitten zou het daarna weleens beter kunnen worden, is mijn ervaring.
Ik ga overstappen op het Mirenaspiraaltje omdat ik het ideaal vind om niet meer elke dag de pil te slikken zoals bij de Nuvaring, en hiermee nog minder hormonen binnen krijg. De Nuvaring had uiteindelijk voor mij niet echt nadelen, afgezien van die drie maanden huilzooi, want nu ik er eenmaal aan gewend ben is het ideaal. De Mirena heeft gewoon nog meer voordelen daar bovenop, dus daarom switch ik.. Vijf jaar lang niet meer ongesteld !
.
. Betrouwbaarste vorm van anticonceptie die er is !
.
. Amper hormonen en de hormonen die erin zitten hebben geen effect op je eierstokken, en dus geen effect op je gemoedstoestand !
.
. Niet meer de tyfus schrikken omdat je te laat bent met inbrengen !
.
. Vijf jaar lang is anticonceptie geen issue !
.
Mijn huisarts plaatst het alleen niet zelf bij vrouwen die niet nooit zwanger waren geweest. Ze zou het sowieso wel kunnen, maar ze zei dat het gewoon fijner zou zijn om het bij de gynaecoloog te doen. Waarschijnlijk wordt het voor haar gevoel bij mij teveel "gewroet" ofzo, en laat ze het liever door een specialist doen.quote:Op donderdag 8 december 2005 11:30 schreef Panthera1984 het volgende:
[..]
Mijn huisarts gaf alleen aan dat hij het in principe alleen voorschreef bij vrouwen die al een kindje gebaard hadden. Deed jouw huisarts er niet moeilijk over?
Je ring werkt precies hetzelfde als de pil. Waar je normaal zou beginnen met de pil slikken, breng je nu je ring in. En drie weken daarna, op de dag die normaal de eerste dag zonder pil zou zijn, haal je m er weer uit op exact hetzelfde tijdstip als je hem ingebracht hebt drie weken eerder.quote:Op donderdag 8 december 2005 12:12 schreef ruby het volgende:
Ik ben nog niet zo ver gekomen om de bijsluiter te lezen, maar op welke dag kun je de ring inbrengen? Is dat de eerste dag van je ongesteldheid ofzo?
Had je niet zo'n doosje waar ook een bijsluiter in zit dan ? Dat lijkt me wat raar, zomaar die ringen uitdelen zonder bijsluiter. Vraag er anders eentje bij de apotheek.quote:Op donderdag 8 december 2005 12:28 schreef ruby het volgende:
Dank je voor je antwoord.
Ja, ik heb de ringen sinds gisteren in huis en de meeste informatie weet ik wel, alleen twijfelde ik over de dag wanneer ik kan beginnen. Maar jouw antwoord bevestigt wat ik al vermoedde.
Ondertussen heb ik de bijsluiter op internet gevonden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |