want?quote:Op dinsdag 6 september 2005 17:07 schreef keijz het volgende:
Wij beginnen trouwens al met -6 punten aangezien de uitwedstrijden bij Jai Hanuman en Wanica Star niet te winnen zijn![]()
Je hebt van die clubs waar je (uit) gewoon niet kúnt winnenquote:
Het laatste. Gecombineerd met - indien nodig - een alles afvlaggende grensrechter, schoppende verdedigers en/of bedreigingen als we per ongeluk voor komen te staan.quote:Op woensdag 7 september 2005 12:20 schreef -Vaduz- het volgende:
Komt dat door het kwaliteitsverschil of een treurige arbitrage?
arbitrage,quote:Op woensdag 7 september 2005 12:20 schreef -Vaduz- het volgende:
Komt dat door het kwaliteitsverschil of een treurige arbitrage?
Is Orka van die sexclub??quote:Op zondag 4 september 2005 19:00 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
4 - 0 verloren van CHC/Orka. Niet dat we minder waren dan CHC/Orka, elke aanval van ons werd afgefloten of afgevlagd door het arbitrale duo van dienst.![]()
En er wordt maar geen actie ondernomen?quote:Op woensdag 7 september 2005 13:31 schreef keijz het volgende:
[..]
arbitrage,
het zijn namelijk haagse ploegen met echt alleen maar negers...Ik hoorde laatst van iemand die er een wedstrijd van 2 uur speelde.. net zo lang totdat ze verloren
lijkt mij ook.quote:Op woensdag 7 september 2005 16:52 schreef pekel het volgende:
Ik neem aan dat de KNVB bij verschillende feedback over desbetreffende club het team/de club uit de competitie kan nemen?
ik ben er zelf nog niet geweest.. ik heb het alleen maar van andere teams gehoord. Maar als het uit de hand loopt ofzo zal er zeker contact opgenomen worden met de knvb, al denk ik niet dat het veel zin heeft aangezien ze er nu toch ook nog inzittenquote:Op woensdag 7 september 2005 16:52 schreef pekel het volgende:
Ik neem aan dat de KNVB bij verschillende feedback over desbetreffende club het team/de club uit de competitie kan nemen?
Je gaat hem niet hakken hoor!!quote:Op donderdag 8 september 2005 17:50 schreef Gollemrulez het volgende:
Stanley_Climbfalll, ben je al bang voor zaterdag??Op welke positie speel je? Ik veelal linksmid, dus als jij rechtsmid staat wordt t nog gezellig....
Kunstgras is wel fijn veld, hebben ze bij RKC Waalwijk ook liggen. Vooral als je een team hebt met kort combinatie voetbal is het erg fijn. Maar toch vind ik dat voetbal op echt gras hoortquote:Op donderdag 8 september 2005 22:37 schreef Gershom het volgende:
Zaterdag met de bus naar Leeuwarden om aan te treden op het kunstgrasveld van Cambuur.. Hopen dat ze gesproeid hebben!!
ik weet nog steeds niet wat ik van kunstgras moet denkenquote:Op vrijdag 9 september 2005 08:33 schreef stame het volgende:
[..]
Kunstgras is wel fijn veld, hebben ze bij RKC Waalwijk ook liggen. Vooral als je een team hebt met kort combinatie voetbal is het erg fijn. Maar toch vind ik dat voetbal op echt gras hoort
Ik ben rechtsbuiten. Kom je nog wel tegen dan. Blijf je ook voor het openingsfeest 's avonds?quote:Op donderdag 8 september 2005 17:50 schreef Gollemrulez het volgende:
Stanley_Climbfalll, ben je al bang voor zaterdag??Op welke positie speel je? Ik veelal linksmid, dus als jij rechtsmid staat wordt t nog gezellig....
precies maak ze in. Die varkensquote:Op donderdag 8 september 2005 18:17 schreef -Vaduz- het volgende:
Zaterdag tegen DETO 8, tegen de club die Dos37 niet kan luchten.
Als dat om 6 uur of later is kan ik wel. Waarschijnlijk na deze pot ook nog met het 1e mee naar Aduard (begint om 15.00 uur)... Kan ook zijn trouwens dat ik linksback sta, niet iedereen is er namelijk...quote:Op vrijdag 9 september 2005 09:20 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Ik ben rechtsbuiten. Kom je nog wel tegen dan. Blijf je ook voor het openingsfeest 's avonds?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |