abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_30783947
quote:
Op woensdag 21 september 2005 10:16 schreef iteejer het volgende:

[..]

Ik denk dat het toch wel handig is om daar even mee te wachten. Als iedereen in privé-overleg gaat over het wel en wee van dit forum, krijg je wéér zo'n groepsvorming en eventuele consolidering van misverstanden.
De sfeer maken we met zijn allen, niet in groepjes of in afzonderlijk overleg. Ik zal met een apart topic komen hierover, dát is de plek om er op in te gaan.
Ow, don´t worry. Dat ging niet over iets wat hier op die manier speelde. Ging meer om een persoonlijke visie van me. Niet iets dat ook maar enigzins iets met FB te maken heeft. Niets dat in het algemeen belang enige relevantie heeft.
En al zeker geen overleg. Niet in groepjes of afzonderlijk.
Ben bang dat je me hier ff verkeerd interpreteerde
Umuntu Ngumuntu Ngabantu
"Those who look before they leap, never leap".
http://www.dierenthuis-naar-almere.nl
  donderdag 22 september 2005 @ 03:08:02 #202
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_30813348
kijk dit soort laffe hufterige acties bedoel ik nou
War Corperatism

het is toch te zielig voor woorden dat zon zak bonen een moderator is
dit is gewoon je eigen hokjesgeest iets laten keuren en het dan in truth dumpen

mede door dit soort zielige figuren is truth nu wat het is.
ja ik heb het over het in truth dumpen niet over de OP doh
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_30813438
quote:
Op donderdag 22 september 2005 03:08 schreef BaajGuardian het volgende:
kijk dit soort laffe hufterige acties bedoel ik nou
War Corperatism

het is toch te zielig voor woorden dat zon zak bonen een moderator is
dit is gewoon je eigen hokjesgeest iets laten keuren en het dan in truth dumpen

mede door dit soort zielige figuren is truth nu wat het is.
ja ik heb het over het in truth dumpen niet over de OP doh
Maakt het wat uit waar het staat dan? Maar goed, ik snap wel wat je bedoelt. Zij zien Truth als dumpplek en dat hoort niet. Punt.

Maar dat Truth geworden is zoals het nu is door hen.........nope, dat denk ik niet Dat heeft andere redenen, denk ik, zie oa mijn mening in Truth-ouwehoer.
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
  donderdag 22 september 2005 @ 03:38:59 #204
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_30813571
die nep moderator heeft nu dus mijn kritiek gedelete , want het zou niet op een *normale* manier gedaan zijn , meneer kent mij dus niet en dat is maar goed ook.

ik vind de gang van zaken hoe topics behandeld worden verre van normaal
en hier moet actie op volgen.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  donderdag 22 september 2005 @ 03:39:54 #205
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_30813579
ik zeg toch , mede door hen , wel even goed lezen morwennetje!
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  donderdag 22 september 2005 @ 03:45:44 #206
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_30813613
even een kopie in feedback voordat meneer sizzler weer mijn post delete.
quote:
dit is dus te belachelijk voor woorden
het moet nu maar eens klaar zijn met het bekrompen in truth gedump van topics die verre van paranormaal ed zijn , er is geen excuus voor..
dit topic is nieteens conspiracienuts zoals velen van de zelfbenoemde *normale* mensen het een naam geven


dit is letterlijk gezegd , zoals ik in mijn door meneer ge-editte post al zei
door een hokjesgeest beoordeling maar in truth gedumpt
en voordat meneer de slimmerik weer mijn post met een laf excuus gaat deleten
maak ik even een kopie voor in feedback en hier ga ik over praten
belachelijk gedrag , en dat noem je modereren...
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_30813662
quote:
Op donderdag 22 september 2005 03:39 schreef BaajGuardian het volgende:
ik zeg toch , mede door hen , wel even goed lezen morwennetje!
I know, popje, maar zijn we niet allen 1

Lees mijn reactie nog maar even, ik ben het met je eens zowaar

I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
pi_30813977
quote:
Op donderdag 22 september 2005 03:38 schreef BaajGuardian het volgende:
die nep moderator heeft nu dus mijn kritiek gedelete , want het zou niet op een *normale* manier gedaan zijn , meneer kent mij dus niet en dat is maar goed ook.

ik vind de gang van zaken hoe topics behandeld worden verre van normaal
en hier moet actie op volgen.
Dat dit uit POL werd gekiept is vanuit hun beleid wel te begrijpen. En ze hadden al een aantal topics die dit onderwerp raakten. Maar idd, het is wel een gegeven dat er elders wat lacherig over de truth gedaan wordt.
Nou zal me dat worst wezen; heel wat meer mensen ergeren zich aan bv discriminerende uitingen op juist fora als POL en NWS dan aan de topics die in TRU staan. En als men net zo resoluut was in het afwijzen van dat soort extremismen als in het afwijzen van TRU onderwerpen zou dat wellicht eea schelen in die kritiek.
Ruimdenkendheid is schijnbaar wél toegestaan als het om politiek of religieus extremisme gaat, en dan met name de rechtse kant op; maar niet waar het om TRU zaken gaat.

Een ander deel van die lacherigheid hebben we over ons zelf afgeroepen door de bij tijden wat erg extreme reacties alhier. Zoals ik bv door Fonkmeistah per email werd betiteld als gluiperige bloedhoer omdat ik iets over hem zei hierboven. Helaas had hij niet de guts om te antwoorden op mijn suggestie die mail in zijn geheel hier te plaatsen; het zou een mooi voorbeeld geweest zijn van wat we hier NIET willen, én een mogelijkheid om forumwide te verkondigen dat dit NIET de truth is, maar een wat losgeslagen user. Ik hoop dat deze vermelding weer wat reacties zijnerzijds zal losweken, ik ben er klaar voor

Truth gaat over het afwijkende, en onverklaarbare. Dat alleen impliceert al dat we hier niet strak inhoudelijk kunnen modereren of oordelen. Of een topic hier nou wel of niet hoort zal me dan ook niet zoveel boeien. Het is de manier van tegenaan kijken die bepaald waar het hoort, meer dan het onderwerp zelf.

Serieuzer genomen worden begint met jezelf wat serieuzer en gecontroleerder uit te drukken. Hoe zeer ik het ook met je eens ben Baaj, je zou het forum, ons en jezelf echt een dienst bewijzen door wat minder te gaan Fonkmeisteren wat taalgebruik betreft. Natuurlijk ben je wie je bent, je poststijl is herkenbaar en dat is prima, maar het kan soms wel es wat minder. Want zoals je steeds weer ziet gaat de discussie dan over de manier waarop jij dingen zegt, ipv over wát je zegt.

Ik heb daar jaren tegenop lopen boxen, dat de vorm meer aandacht krijgt dan de inhoud. Dat het niet kán dat klachten van users als die fel geformuleerd zijn een antwoord krijgen als 'ga eerst maar es normaal nederlands spreken'. Maar goed, die strijd zal wel blijven.

En, waar blijft die mail van je?
pi_30813998
quote:
Op donderdag 22 september 2005 03:23 schreef Morwen het volgende:
Maakt het wat uit waar het staat dan? Maar goed, ik snap wel wat je bedoelt. Zij zien Truth als dumpplek en dat hoort niet. Punt.

Maar dat Truth geworden is zoals het nu is door hen.........nope, dat denk ik niet Dat heeft andere redenen, denk ik, zie oa mijn mening in Truth-ouwehoer.
Bedoel je dit?
quote:
Op donderdag 22 september 2005 02:52 schreef Morwen het volgende:
Geen aanval verder, hoor, maar dat denk ik. Die drempel moet veel lager, ik ken minstens 1 persoon die in Truth zou willen posten maar toch een soort "kliekjes-gevoel" heeft, denk ik. Al heeft hij dat nooit zo aangegeven verder, maar dat merk ik
Ik ben het met je eens. Een beetje een theekrans-idee, dat dreigt uit te breiden over heel truth. In het verleden hadden we dat ook, dat was toen nog veel erger: een vaste groep mensen bekeek toen ieder topic in truth en commentarieerde dat, veelal met oneliners of onesmileys of onewords. En gaven daarmee de indruk een soort algehele truth-jury te zijn, dat heeft toen veel mensen weggejaagd en belemmerd om hier te posten. Heb er allerlei mails over gekregen. Dat heb ik toen gewoon maar de nek om gedraaid, uiteraard was men mij daar niet dankbaar toen.
Gelukkig heb ik een dikke huid
Truth is een forum over het paranormale en onverklaarbare. En geen showcase voor ego's of etalage van individuen of privé-café. Voordat ik mensen beledig: ik zeg niet dat dit iemands bedoeling is. Alleen wel dat met de beste bedoelingen, de gang van zaken onwillekeurig die kant op lijkt te gaan. In ieder geval hebben meerderen die indruk. En dat moeten we bijsturen. Maar dat was nou net één van die dingen waar ik een apart topic aan wil wijden; even wachten op Mirage daarmee.

Dat men verder Truth ziet als dumpplek is iets wat je niet kan veranderen. Als er door crew dat soort dingen hardop gezegd wordt, kun je erop rekenen dat ik in één van de crewfora wel een verbaal oorlogje ontketen. Ik ben daar áls ik iets zeg een stuk heftiger dan hier
Maar om een topic hier af te schieten alléén omdat een ander zegt 'dump het daar maar' vind ik te ver gaan. TS heeft dit gepost, en als dat serieuze bedoelingen had (en die indruk heb ik) moet ik dat respecteren. Een potje gaan voetballen met een topic is niet erg aanmoedigend voor de users
  donderdag 22 september 2005 @ 10:28:48 #210
90061 coz
laat een bericht achter na de
pi_30816980
quote:
Op donderdag 22 september 2005 06:48 schreef iteejer het volgende:
Zoals ik bv door Fonkmeistah per email werd betiteld als gluiperige bloedhoer omdat ik iets over hem zei hierboven. Helaas had hij niet de guts om te antwoorden op mijn suggestie die mail in zijn geheel hier te plaatsen; het zou een mooi voorbeeld geweest zijn van wat we hier NIET willen, én een mogelijkheid om forumwide te verkondigen dat dit NIET de truth is, maar een wat losgeslagen user. Ik hoop dat deze vermelding weer wat reacties zijnerzijds zal losweken, ik ben er klaar voor
quote:
Op woensdag 21 september 2005 01:00 schreef yvonne het volgende:
Fonkmeistah is voor een hele lange tijd hier niet meer welkom.
Leesen verrry carefully, I weel zay zis only once
Ill quit thinking w my dick when u quit fucking with my head
pi_30817574
quote:
Op donderdag 22 september 2005 10:28 schreef coz het volgende:
[..]
Zo ver was ik ook Ik bedoelde dus dat hij me zou mailen dat ik bv zijn mail mocht plaatsen; hij verweet me hem de mogelijkheid ontnomen te hebben zich te verdedigen tegen mijn opmerkingen over hem alhier en verdedigde zich in zijn mail. Met de bij hem gebruikelijke termen.
En die zou ik haar graag weergeven, en becommentarieren
  donderdag 22 september 2005 @ 10:58:58 #212
90061 coz
laat een bericht achter na de
pi_30817726
quote:
Op donderdag 22 september 2005 10:53 schreef iteejer het volgende:
Zo ver was ik ook
het stond ff zo vreemd, mhja kon ook aan mijn caffeine tekort op dat moment liggen
quote:
Ik bedoelde dus dat hij me zou mailen dat ik bv zijn mail mocht plaatsen; hij verweet me hem de mogelijkheid ontnomen te hebben zich te verdedigen tegen mijn opmerkingen over hem alhier en verdedigde zich in zijn mail. Met de bij hem gebruikelijke termen.
En die zou ik haar graag weergeven, en becommentarieren
iig helder zo
Leesen verrry carefully, I weel zay zis only once
Ill quit thinking w my dick when u quit fucking with my head
  donderdag 22 september 2005 @ 14:00:30 #213
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_30823127
de TS van het betreffende topic zegt het zelf nu ook al hoe blij hij met dit laffe gemodereer is.
iteejer , hier moet iets aan gedaan worden , truth begint de afval container van fok te worden.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_30823806
quote:
Op donderdag 22 september 2005 14:00 schreef BaajGuardian het volgende:
de TS van het betreffende topic zegt het zelf nu ook al hoe blij hij met dit laffe gemodereer is.
iteejer , hier moet iets aan gedaan worden , truth begint de afval container van fok te worden.
Man, doe es rustig. Je hebt hier de afgelopen dagen ook behoorlijk Tru zitten te bestoken met rotzooi en zieligdoenerij. Iteejer kan dit prima zelf doen. Je bent hier geen mod, gedraag je dan ook niet als wannabe.
  donderdag 22 september 2005 @ 14:42:48 #215
90061 coz
laat een bericht achter na de
pi_30824571
overigens is 'begint' dus ook overdreven .. ik ken al twee jaar lang niets anders
Leesen verrry carefully, I weel zay zis only once
Ill quit thinking w my dick when u quit fucking with my head
pi_30824585
quote:
Op donderdag 22 september 2005 14:20 schreef Haushofer het volgende:
Man, doe es rustig. Je hebt hier de afgelopen dagen ook behoorlijk Tru zitten te bestoken met rotzooi en zieligdoenerij. Iteejer kan dit prima zelf doen. Je bent hier geen mod, gedraag je dan ook niet als wannabe.
Haushofer, het gedoe van de afgelopen dagen heeft zeker zijn redenen. Rotzooi en zieligdoenerij is een onjuiste kwalificatie, zonder te willen zeggen dat ik dat gedrag goedkeur.
Idd, ik kan dit uitstekend af, ik kom hier ook beslist op terug.
  donderdag 22 september 2005 @ 15:58:17 #217
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_30826935
quote:
Op donderdag 22 september 2005 14:20 schreef Haushofer het volgende:

[..]

Man, doe es rustig. Je hebt hier de afgelopen dagen ook behoorlijk Tru zitten te bestoken met rotzooi en zieligdoenerij. Iteejer kan dit prima zelf doen. Je bent hier geen mod, gedraag je dan ook niet als wannabe.
hoe ik mij gedraag alss mod of niet heb jij niks over te zeggen.
iteejer heeft daar wat over te zeggen.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_30827078
Baaj, ik ben hierover met Sizzler in de weer in het forumcrew-hok. Wordt dus aan gewerkt. Laat het verder maar aan mij (en Mirage als die weer online is) over
pi_30827220
quote:
Op donderdag 22 september 2005 07:01 schreef iteejer het volgende:

[..]

Bedoel je dit?
[..]

Ik ben het met je eens. Een beetje een theekrans-idee, dat dreigt uit te breiden over heel truth. In het verleden hadden we dat ook, dat was toen nog veel erger: een vaste groep mensen bekeek toen ieder topic in truth en commentarieerde dat, veelal met oneliners of onesmileys of onewords. En gaven daarmee de indruk een soort algehele truth-jury te zijn, dat heeft toen veel mensen weggejaagd en belemmerd om hier te posten.
Ik kan me die groep nog wel herinneren, maar dat liep veel meer uit de hand dan nu. Ik heb helemaal niks tegen de mensen in Truth-ouwehoer en ik vind ook niet dat zij Truth overspoelen met hun mening. Het gaat mij er meer om dat de drempel van Truth zo laag mogelijk gehouden moet worden om nieuwe mensen niet af te schrikken. Zeker omdat de ervaringen die ze hebben vaak niet bepaald doorsnee zijn. Maar goed, dat hoef ik jou helemaal niet te vertellen
quote:
Truth is een forum over het paranormale en onverklaarbare. En geen showcase voor ego's of etalage van individuen of privé-café. Voordat ik mensen beledig: ik zeg niet dat dit iemands bedoeling is. Alleen wel dat met de beste bedoelingen, de gang van zaken onwillekeurig die kant op lijkt te gaan. In ieder geval hebben meerderen die indruk. En dat moeten we bijsturen. Maar dat was nou net één van die dingen waar ik een apart topic aan wil wijden; even wachten op Mirage daarmee.
Dan wacht ik daar ook even op. Ik heb wel wat ideeen, maar dat zou dan beter daar passen
quote:
Een potje gaan voetballen met een topic is niet erg aanmoedigend voor de users
Nee, daar heb je gelijk in, maar is er geen overleg voordat een topic een schop krijgt naar een ander forum?
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
pi_30827404
quote:
Op donderdag 22 september 2005 16:07 schreef Morwen het volgende:
Ik heb helemaal niks tegen de mensen in Truth-ouwehoer en ik vind ook niet dat zij Truth overspoelen met hun mening.
Ik vind juist dat de ouwehoer-groep nog het meest gematigd post ...
mss omdat ik er zelf inzit ?
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
  donderdag 22 september 2005 @ 16:15:56 #221
693 ChOas
** Warning: Choking hazard **
pi_30827488
quote:
Op donderdag 22 september 2005 15:58 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

hoe ik mij gedraag alss mod of niet heb jij niks over te zeggen.
iteejer heeft daar wat over te zeggen.
Pot, ketel...
"I contend that we are both atheists. I just believe in one fewer god than you do.
When you understand why you dismiss all the other possible gods, you will understand why I dismiss yours."

[Stephen Roberts]
pi_30827686
quote:
Op donderdag 22 september 2005 16:13 schreef UncleScorp het volgende:

[..]

Ik vind juist dat de ouwehoer-groep nog het meest gematigd post ...
mss omdat ik er zelf inzit ?
Zij posten integer, vind ik, juist ook omdat zij weten hoe gevoelig het ligt. Daarom gaf ik al aan dat het daar niet aan ligt, maar goed ik heb daar misschien wel een betere oplossing voor al zal ik dat dan liever uitleggen in het topic wat Iteejer en Mirage op til hebben staan

U in Ouwehoer? Foei
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
pi_30827910
quote:
Op donderdag 22 september 2005 16:21 schreef Morwen het volgende:
U in Ouwehoer? Foei
Word er volgende maand 40 ... als ik vrouw geweest was had het nog gekund
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_30828110
quote:
Op donderdag 22 september 2005 16:07 schreef Morwen het volgende:
Nee, daar heb je gelijk in, maar is er geen overleg voordat een topic een schop krijgt naar een ander forum?
Dat zou er moeten zijn ja. Maar als ik dan niet online ben gaat dat moeilijk. Kwalijker vind ik het dat een topic, nadat het naar truth gekickt is en daar dus kennelijk geacht wordt thuis te horen, alsnóg door de betreffende mod behandeld wordt, en wel in die mate dat die een hele tekst eruit gooit. Als het in truth moet - prima, maar blijf er dan ook verder van af, zeker met zware ingrepen als het verwijderen van teksten.
Maar dat vecht ik in crewhok wel uit
pi_30828240
Hup Hup iteejer
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
pi_30828346
quote:
Op donderdag 22 september 2005 16:07 schreef Morwen het volgende:
Ik kan me die groep nog wel herinneren, maar dat liep veel meer uit de hand dan nu. Ik heb helemaal niks tegen de mensen in Truth-ouwehoer en ik vind ook niet dat zij Truth overspoelen met hun mening. Het gaat mij er meer om dat de drempel van Truth zo laag mogelijk gehouden moet worden om nieuwe mensen niet af te schrikken. Zeker omdat de ervaringen die ze hebben vaak niet bepaald doorsnee zijn. Maar goed, dat hoef ik jou helemaal niet te vertellen
Oh nee, ik heb ook niks tegen die mensen, of tegen dat forum. En meningen opdringen is bij die mensen al helemaal niet aan de orde. Maar dat het gezellige en slowchatterige van dat topic soms wat over dreigt te waaien naar andere discussies is iets waar we wel op bedacht moeten blijven.
Een niet met naam te noemen user heeft een tijdje de gewoonte gehad om in bijna ieder topic te komen vertellen dat hij het beter wist, dat illustrerend met zwaar ongeloofwaardige formuleringen. Dat doet afbreuk aan het hele forum, is iets van gezegd en dat gaat al een stuk beter.
Dat soort dingen bedoel ik

Maar als jij ideeen hebt - open maar zo'n topic, ik haak daar tzt wel op in. Ik hoef echt niet per definitie de TS te zijn hoor
pi_30828678
quote:
Op donderdag 22 september 2005 14:43 schreef iteejer het volgende:

[..]

Haushofer, het gedoe van de afgelopen dagen heeft zeker zijn redenen. Rotzooi en zieligdoenerij is een onjuiste kwalificatie, zonder te willen zeggen dat ik dat gedrag goedkeur.
Idd, ik kan dit uitstekend af, ik kom hier ook beslist op terug.
Dat zal best, daar zeg ik ook verder niks over. Maar Baaj stelt dat Tru bijna een tweede ONZ wordt, terwijl hijzelf ook nogal zijn uitlatingen doet wanneer het hem uitdoet. Daar kan hij persoonlijke redenen voor hebben, maar ik ga hier ( of ergens anders op Fok) ook niet de boel bijmekaarschelden en baggertopics openen elke keer als ik me kut voel. En dan is het niet raar dat veel mensen Tru zien als een vergaarbak voor idioten: je hoeft hier vaak maar 1 keer een verkeerd woord te zeggen of iemand als Baaj duikt er boven op en raast moord en brand. De beste man zou es naar zichzelf moeten kijken voordat hij die stromen commentaar geeft. En acceptereren dat er ook mensen zijn die anders denken dan hem. Tru slaat best wel een figuur door dergelijke acties. Maar ej, dat vind ik. Ich bin nur ein lürker, en het zijn verder mijn zaken niet. Vind het alleen jammer.
pi_30828868
quote:
Op donderdag 22 september 2005 16:39 schreef iteejer het volgende:

[..]

Maar als jij ideeen hebt - open maar zo'n topic, ik haak daar tzt wel op in. Ik hoef echt niet per definitie de TS te zijn hoor
Ik wacht liever op een topic van jullie beide. Dan kan ik kijken of mijn ideeen uberhaupt ergens op slaan dan wel aansluiten bij jullie ideeen. Het is niet mijn bedoeling om als een Bulldozer even mijn ideeen over jullie heen te walsen namelijk

Leef je trouwens nog
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
  donderdag 22 september 2005 @ 17:07:29 #229
8372 Bastard
Persona non grata
pi_30829329
Mag ik hier ook melden dat ik paf sta van de verbeteringen in dit forum onderdeel
Leuke topics, leuke nieuwe users, veel meer posts... wat is er gebeurd?? Nadert het jaar 2012?
Nee, vind het echt cool zo.

Getekend,
*Ouwe lurkerd*
The truth was in here.
pi_30831366
hoi hoi positieve feedback
I understand how you feel. You see, it's all very clear to me now. The whole thing. It's wonderful.
  donderdag 22 september 2005 @ 18:33:09 #231
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_30831823
quote:
Op donderdag 22 september 2005 16:49 schreef Haushofer het volgende:

[..]

Dat zal best, daar zeg ik ook verder niks over. Maar Baaj stelt dat Tru bijna een tweede ONZ wordt, terwijl hijzelf ook nogal zijn uitlatingen doet wanneer het hem uitdoet. Daar kan hij persoonlijke redenen voor hebben, maar ik ga hier ( of ergens anders op Fok) ook niet de boel bijmekaarschelden en baggertopics openen elke keer als ik me kut voel. En dan is het niet raar dat veel mensen Tru zien als een vergaarbak voor idioten: je hoeft hier vaak maar 1 keer een verkeerd woord te zeggen of iemand als Baaj duikt er boven op en raast moord en brand. De beste man zou es naar zichzelf moeten kijken voordat hij die stromen commentaar geeft. En acceptereren dat er ook mensen zijn die anders denken dan hem. Tru slaat best wel een figuur door dergelijke acties. Maar ej, dat vind ik. Ich bin nur ein lürker, en het zijn verder mijn zaken niet. Vind het alleen jammer.
als je er op uit bent mij uit te lokken vind dit dat best zielig.

je weet niks van mij , *blijkbaar begrijp je geen zak van wat ik allemaal zeg
je hebt een compleet verdraaide perceptie en ziet mij *blijkbaar als een boeman die beschermd word
wanneer dringt het eens tot je door dat je je er niet mee moet bemoeien juist om de 2 bovenstaanden.

of ga je nu met het vrijheid van meningsuiting excuus aan de haal...?

jammeren dat ik ook wel eens grove taal gebruik
weet je hoe we dit noemen?
selectief gelul.
dan nog even zon vingetje wijzen dat truth een figuur slaat door mij , wat een lege aanval

er is een verschil tussen met voorbedachte rade even een topic in truth dumpen/even in truth komen lachen en de gek zetten
en ergens textual hard met de vuist op reageren.

zoals ik jou altijd zie posten ben ik bijna overtuigd dat je eigenlijk bang voor me bent , bang voor mijn kracht in posten , en probeer je me (zoals jij me blijkbaar ziet) in je posts neer te zetten als een hypocriet en arrogant whinertje
het ik gelijk?
dat bedoel ik dus met je kent me niet., en begrijpt niks van wat ik zeg. blijkbaar.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
pi_30832436
quote:
Op donderdag 22 september 2005 16:36 schreef UncleScorp het volgende:
Hup Hup iteejer
Pak ze!
"I reject your reality and substitute my own"- Adam Savage
  donderdag 22 september 2005 @ 19:00:58 #233
693 ChOas
** Warning: Choking hazard **
pi_30832561
-edit-

Tis het ook niet waard

[ Bericht 63% gewijzigd door ChOas op 22-09-2005 19:11:23 ]
"I contend that we are both atheists. I just believe in one fewer god than you do.
When you understand why you dismiss all the other possible gods, you will understand why I dismiss yours."

[Stephen Roberts]
pi_30832980
quote:
Op donderdag 22 september 2005 18:33 schreef BaajGuardian het volgende:

[..]

als je er op uit bent mij uit te lokken vind dit dat best zielig...
Nee, ik ben er niet op uit om je uit te lokken. Dat begrijp je verkeerd. Ik weet idd niet veel van je, ik ga af op je postgedrag. Jij geeft kritiek op zaken waar je zelf ook schuldig aan bent. Of wou je dat ontkennen? Lees je laatste topics en post van de afgelopen dagen nog es door, zou ik zeggen. Ik jammer niet dat je grove taal gebruikt, dat doe ik ook wel es en daar ben ik niet vies van. En ik zeg niet dat Tru een figuur slaat door jou individueel, alleen dat mensen zoals jij andere users die hier niet helemaal bekend zijn kunnen afschrikken. Dat zie ik niet als een lege aanval. De ene keer ga je hier compleet tekeer, en een dag later zit je weer vrolijk wat mee te posten, en ik persoonlijk zit dan gewoon te wachten op een volgende uitbarsting van jou met alle soap erom heen. Dat komt de sfeer niet ten goede. Ik hoop gewoon dat jij je es normaal zou kunnen gedragen, dan zou je kritiek ook wat beter terechtkomen. Want ik ben het wel met je eens dat hier soms users zitten die de boel vergallen met uitlokkerij. Maar met mensen zoals jij wordt het voor bepaalde users ook gewoon een sport om de boel uit te lokken. Het is in mijn ogen een gebrek aan volwassenheid als je daar dan weer constant zo op zit te happen. Grow up.

Je slaat de plank compleet mis als je meent dat ik bang bent voor "jouw kracht in posten". Ik vind dat zelfs tamelijk arrogant om te denken. Die kracht ben je voor mij al lang en breed kwijt, mocht je haar ooit hebben gehad. Respect moet je verdienen. En jij gooit de jouwe hier op Fok al een tijdje te grabbel. Meer woorden hoef ik er ook niet aan vuil te maken, en dat zal ik ook niet meer doen hier.

En Iteejer, als je denkt dat ik me bemoei met zaken waar ik niks mee heb te maken, excuses daarvoor. Moest het ff kwijt.
  donderdag 22 september 2005 @ 20:19:19 #235
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_30835106
tuurlijk begrijp ik het verkeerd , daarom lees ik het ook in jou eigen post .
tja ...

en wat moet ik met respect van mensen die zich als een zootje doorgeslagen kinderren gedragen
een persoon dat daar al kritiek op levert behoeft echt geen respect van dezen

en jij bent blijkbaar ook heel fok want ik gooi mijn respect op fok tegrabbel
tuurlijk.

nu moet je je iig goed aan je belofte houden geen woorden meer vuil te maken
of slik je die ook meteen weer in , net als wat je in je vorige post zei.?
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  donderdag 22 september 2005 @ 20:28:09 #236
693 ChOas
** Warning: Choking hazard **
pi_30835449
-edit-

Nee, ik doe het niet.
"I contend that we are both atheists. I just believe in one fewer god than you do.
When you understand why you dismiss all the other possible gods, you will understand why I dismiss yours."

[Stephen Roberts]
  donderdag 22 september 2005 @ 20:36:55 #237
8372 Bastard
Persona non grata
pi_30835806
quote:
Op donderdag 22 september 2005 20:28 schreef ChOas het volgende:
-edit-

Nee, ik doe het niet.
Cho:
The truth was in here.
  vrijdag 23 september 2005 @ 00:27:52 #238
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_30844797
is reciproke van chaOs (alles cool ,de mods komen er vast wel uit ! )
pi_30861015
Iteejer, gisteren stelde je voor dat ik alvast een topic zou openen over ideeen voor Truth en dat jullie als mods er later op in zouden haken. Ik heb toen aangegeven liever op jullie te wachten maar er staan nu een aantal reacties over dit onderwerp in het ouwehoer-topic en het lijkt me handiger als ik dat topic toch maar open (om het wat meer centraal te houden, zeg maar)

Maar ik weet niet of jullie al iets in de pen of het toetsenbord hebben zitten? Vandaar even mijn vraag, om misverstanden en dubbele topics te voorkomen
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
pi_30861473
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:13 schreef Morwen het volgende:
Iteejer, gisteren stelde je voor dat ik alvast een topic zou openen over ideeen voor Truth en dat jullie als mods er later op in zouden haken. Ik heb toen aangegeven liever op jullie te wachten maar er staan nu een aantal reacties over dit onderwerp in het ouwehoer-topic en het lijkt me handiger als ik dat topic toch maar open (om het wat meer centraal te houden, zeg maar)

Maar ik weet niet of jullie al iets in de pen of het toetsenbord hebben zitten? Vandaar even mijn vraag, om misverstanden en dubbele topics te voorkomen
Ah
Ik heb net een stuk on dat ouwehoerveenlijkentopic van jullie hierover gezet Kijk daar maar
pi_30861741
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:27 schreef iteejer het volgende:

[..]

Ah
Ik heb net een stuk on dat ouwehoerveenlijkentopic van jullie hierover gezet Kijk daar maar
Bedankt daarvoor

Heb ik nog 1 vraagje. Hoe versleep ik reacties van het ene naar het andere topic?
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
pi_30862079
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:34 schreef Morwen het volgende:
Bedankt daarvoor

Heb ik nog 1 vraagje. Hoe versleep ik reacties van het ene naar het andere topic?
Tekst copieeren en plakken
Zelfs we, the great mods, moeten dat op die manier doen
  vrijdag 23 september 2005 @ 16:50:24 #243
90061 coz
laat een bericht achter na de
pi_30862263
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:44 schreef iteejer het volgende:

[..]

Tekst copieeren en plakken
Zelfs we, the great mods, moeten dat op die manier doen
als het je eigen zijn , editen . copy .. paste
maar dat heet dan weer crossposten en vinden ze niet zo lief in t algemeen
Leesen verrry carefully, I weel zay zis only once
Ill quit thinking w my dick when u quit fucking with my head
pi_30862351
quote:
Op vrijdag 23 september 2005 16:50 schreef coz het volgende:
als het je eigen zijn , editen . copy .. paste
maar dat heet dan weer crossposten en vinden ze niet zo lief in t algemeen
morwen vind ik wel lief hoor

als je twee topics wil samenvoegen kan dat weer wel, maar dat moet je aan fa's vragen.
te ingewikkeld voor gewone mods nl vereist speciale skills.
maar enkele posts - idd alleen maar copy ende paste.
pi_30862638
Thanx, guys

Ik snap het zowaar nu
I used to work in a morgue........I am a people person
Only Human
  zaterdag 24 september 2005 @ 03:37:37 #246
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_30878949
quote:
Tekst copieeren en plakken
Zelfs we, the great mods, moeten dat op die manier doen
daar geloof ik niks van ! of jullie moeten wel hele brakke forum software runnen !
  zaterdag 24 september 2005 @ 10:08:23 #247
19194 Oversight
◢◤
pi_30880298
Chello werkt weer, vanavond weer online !!!

vandaag nog her-installeren en herconfigureren......
◢◤
  zondag 25 september 2005 @ 12:00:03 #248
93076 BaajGuardian
De echte BG, die tof is.
pi_30911688
kijk , toen was ik nog op mijjn best :
de counter NWO (oftewel vrije wereld orde) ROTG

en nu heb ik er geen zin meer in.
rara hoe kan dat.
Vraag yvonne maar hoe tof ik ben, die gaf mij er ooit een tagje voor.
  maandag 26 september 2005 @ 23:10:13 #249
45622 merlin693
Huh ! Asmodeus & me
pi_30957690
we al live in the yellow submariene ! come on sing along heads up BG !
  dinsdag 27 september 2005 @ 06:12:30 #250
102993 Enyalius
Keeper of Knowledge
pi_30963131
heb een idee dat de mods weer aan de slag moeten om op te gaan ruimen. zijn gister weer een lading kneusjes langs geweest die grappig probeerden te zijn die verder niks inhoudelijks te melden hadden.
Human beings, by changing the inner attitudes of their minds, can change the outer aspects of their lives.
William James (1842 - 1910)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')