quote:Op vrijdag 9 september 2005 19:59 schreef Stenny het volgende:
Ik weet het al: ze houden stiekem een feestje en gaan later kijken of wij elkaar de hersens hebben ingeslagen. Het is een Fok experiment.![]()
![]()
![]()
naar je bed met een kopje thee met honing !quote:
quote:Op zaterdag 10 september 2005 22:02 schreef Mirage het volgende:
naar je bed met een kopje thee met honing !
[afbeelding]
je zit hier iedereen aan te steken met je geproest.
quote:Op zaterdag 10 september 2005 22:05 schreef iteejer het volgende:
[..]
Heel lief van je
Ja ik ga idd op tijd pitten!
Heb net de dvd 'The Island' gekeken, aanrader!
Draait ie net? Kan wel, geen idee. Maar tis een aparte film, zeker de moeite waard!quote:Op zaterdag 10 september 2005 22:08 schreef nokwanda het volgende:
Draait net in de bioscoop
Illegale versie dus...... bad example...... badbadbad!!!! Tis dat je ziek bent, maar anders......![]()
@Mirage... je vergat de scheut whiskey![]()
quote:Op zaterdag 10 september 2005 22:25 schreef iteejer het volgende:
[..]
Draait ie net? Kan wel, geen idee. Maar tis een aparte film, zeker de moeite waard!
Er zat al whiskey in die thee hoor, aardig wat ook. Laat dat maar aan Mirage over
quote:Op zaterdag 10 september 2005 22:30 schreef Mirage het volgende:
@nokwanda; niet zo scherp zijn.. straks maak je slapende smurfen wakker.. of nog erger.. de paarse smurfen met zuurstof tekort.
let op en leerquote:Op maandag 5 september 2005 23:44 schreef Choices het volgende:
Ik heb geen andere doelen met mn topic dan lekker provoceren.
Las net je post in het Jesus topic. Snap hoe je tot deze zienswijze komt.quote:Op vrijdag 16 september 2005 16:39 schreef BaajGuardian het volgende:
ik vind dat relis maar naar wfl gewezen moeten worden , het begint een beetje irritant te worden hoe men steeds het geloof aanhaalt om hun geschreven mening te geven die dan zogenaamd waar moet zijn , terwijl het niks zegt , enkel hoe beknopt de persoon zelf is,
relis moeten tegen zichzelf beschermd worden.
vandaar >> wfl.
matig? wie? ik?quote:Op vrijdag 16 september 2005 12:24 schreef Mirage het volgende:
matig hoor Enyalius![]()
verkapte, hallo ik ben er even post
Hail hail!quote:Op zaterdag 17 september 2005 14:23 schreef Fonkmeistah het volgende:
Er is niks aan de hand zolang men het geloof van de ander respecteerd en op een beleefde manier ,zoals het een beschaafd mens betaamd, met elkaar communiceert en de verschillen en overeenkomsten bespreekt en zodoende inzicht verschaft over de andere zienswijze
Problemen ontstaan wanneer de ene gelovige in blinde arrogantie meent superieur te zijn over de andere en die begint te beledigen. wat vanzelfsprekend een soortgelijke reactie oproept.
Sociologen en Psychologen hebben boeken vol geschreven over dit toch primitief gedrag, en die moet je uiteraard ook maar geloven..
uiteindelijk komt het er op neer dat wanneer de ene mens de ander beklaagt gelovig te zijn , het dus een nogal knullige Pot, ketel, zwart verhaal is.
disclaimer : je bent vrij om het bovenstaande wel of niet te geloven.
hypocriet.quote:Er is niks aan de hand zolang men het geloof van de ander respecteerd en op een beleefde manier ,zoals het een beschaafd mens betaamd, met elkaar communiceert en de verschillen en overeenkomsten bespreekt en zodoende inzicht verschaft over de andere zienswijze
Problemen ontstaan wanneer de ene gelovige in blinde arrogantie meent superieur te zijn over de andere en die begint te beledigen. wat vanzelfsprekend een soortgelijke reactie oproept.
Sociologen en Psychologen hebben boeken vol geschreven over dit toch primitief gedrag, en die moet je uiteraard ook maar geloven..
Als jij nou eens niet constant op de persoon zou spelen in discussies....quote:
Nee hoor. Zo is ''geloof'' aan de Big Bang ook niet hetzelfde als geloof aan God.quote:Op zaterdag 17 september 2005 18:29 schreef Enyalius het volgende:
iedereen is gelijk en net zo incompetent als de ander
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |