Ik kan me nog een Countdown herinneren waarin Adam Curry vroeg of hij Fish heette vanwege zijn lichaamsgeur. Hij kon er niet om lachenquote:Op zondag 4 september 2005 22:37 schreef Z het volgende:
Ik was gister bij de opnames van de popquizz a gogo, en daar werd de vraag gesteld waarom de zanger van marrilion, Fish, eigenlijk Fish heet? Dus waarom heet hij zo?
Vraag stond in het vorige topic toch? zal het antwoord ook wel staan dan... Maar Brother_52 had het goed als ik me niet vergis...quote:Op zondag 4 september 2005 22:45 schreef Z het volgende:
[..]
Dat zou kunnen, wie krijgt het punt? Die uitputting komt trouwens door overmatig coke-gebruik, maar dat doet het zo slecht in persberichten ...
quote:Op zondag 4 september 2005 22:46 schreef Berkery het volgende:
[..]
Ik kan me nog een Countdown herinneren waarin Adam Curry vroeg of hij Fish heette vanwege zijn lichaamsgeur. Hij kon er niet om lachen
quote:Op zondag 4 september 2005 22:46 schreef Berkery het volgende:
[..]
Ik kan me nog een Countdown herinneren waarin Adam Curry vroeg of hij Fish heette vanwege zijn lichaamsgeur. Hij kon er niet om lachen
het gaat om de rechter dame...quote:Op zondag 4 september 2005 22:46 schreef peaceman het volgende:
Ik zal eens een 'pittige' doen. Wie?
[afbeelding]
geen idee, behoudens het feit dat het geen dame is...quote:Op zondag 4 september 2005 23:02 schreef ranja het volgende:
die linker dame is een toevallige passant?
dat kan van diverse dingen zijn...quote:Op zondag 4 september 2005 23:05 schreef ranja het volgende:
overigens ken ik haar wel. die rechtse dus. maar waarvan.
Moe....voldaan....slaap...........waarom zit ik eigenlijk nog achter m'n beeldscherm.............veels te moe........ga slapen............tot morgen.........weltruzzzzzzzzzzzzzzzzzzztenquote:Op zondag 4 september 2005 23:16 schreef peaceman het volgende:
Hey Sack, hoe is het?
Zo 'moeilijk' was ie nou. Charmain +1quote:Op maandag 5 september 2005 06:23 schreef Charmian het volgende:
Dame is Madonna?
*is voor de rest van de dag aan 't werk
quote:Op maandag 5 september 2005 08:49 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Morrisey?
Ook niequote:Op maandag 5 september 2005 08:52 schreef RichardQuest het volgende:
Michael Stipe?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |