Het is Lutjebroekquote:Op zaterdag 3 september 2005 12:16 schreef _Etter_ het volgende:
[..]
Leek me ook een goed idee want een winkel in het centrum van R'dam is duurder dan Lutjesbroek dus zal knippen ook duurder zijn. Ik betaal 20 euro voor wassen en knippen in R'dam centrum.
Idd. Heel raar.quote:Op maandag 3 oktober 2005 17:47 schreef ReDoX het volgende:
Pf mijn kapper kost ook 15 euro ofzo, en m'n haar groeit zó snel :S
Nu ben ik eigenlijk van plan om een tondeuse te gaan kopen. M'n haar is meestal zo'n 15-20mm bovenop en ik doe 't dan met gel een beetje recht omhoogde zijkanten doet de kapper normaal altijd wat korter.
Zou het heel raar staan om met een tondeuse gewoon alles met 15-20mm te doen, dus ook de zijkanten? Beetje zonde om nou zo'n ding te kopen en het ziet er dan heel raar uit
Hehe 5-10cm is wel weer heel langquote:Op maandag 3 oktober 2005 18:10 schreef ymme het volgende:
[..]
Idd. Heel raar.
Doe dan bovenop 15-20 cm, en de zijkanten 5-10 cm..
foto?quote:Op maandag 3 oktober 2005 20:04 schreef BrauN het volgende:
Ik laat mijn gezuster wekelijks mijn hoofd bewerken met de tondeuse. Gratis en het ziet er prima uit. Misschien van de winter m'n haar toch maar weer eens laten groeien, maar voorlopig bevalt dit wel.
Wel vernieuwend zo, baard en bril d'rafquote:Op maandag 3 oktober 2005 20:45 schreef BrauN het volgende:
[..]
[afbeelding]
Disclaimer: Ik had 10 uur autogereden, vandaar die rotte bek.
quote:Op zaterdag 3 september 2005 15:03 schreef Molluck het volgende:
20 euro voor knippen inclusief wassen
Standaard dingen gaan tot max 12mm ofzo.quote:Op maandag 3 oktober 2005 18:39 schreef ReDoX het volgende:
10 euro is best goedkoop, zoiets kost het hier bij de kapperschool al.
Is zoiets met een tondeuse een beetje eenvoudig te fixen?
Waar in Utrecht ?quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 10:46 schreef Quinazoline het volgende:
18 voor wassen en knippen in utrecht
Doe maar goedkoopquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 14:32 schreef Sessy het volgende:
2-5 Euro. Ik ga altijd in Rusland of in de Oekraine naar de kapper![]()
Ben een meisje.
huh? Ik vond zweden echt veel en veel goedkoper wat de kappers betreft.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:57 schreef ennuik het volgende:
Veel, veel, veel te veel.
Knippen, kleurtje, wassen en stylen. Kopje thee met een koekje. In totaal 2,5 uur en 880 Zweedse kronen = 92 euro (!!!) kwijt. In Nederland was dit altijd tussen de 50 en 60 euro maar ik heb het hier niet goedkoper kunnen vinden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |