Ik kreeg vroeger als peuter wel eens een soort van ligapapje. Ze week zo'n ligakoek dan in warme melk, was best lekker. Ik weet alleen niet of je nog van die naturel ligakoeken hebt, tegenwoordig zit er altijd wat in of op.quote:Op vrijdag 2 september 2005 19:41 schreef Crashcat het volgende:
Chinese Rijstepap met rundvlees of kip ^^
Wekrt altijd
Anders condensed milk met heet water en biscuit erin!!
Krijg weer trek![]()
En dan de pot in de koelkast zetten zodat het lekker koud is.quote:Op vrijdag 2 september 2005 20:15 schreef charon het volgende:
Appelmoes
Toppertje !quote:
Jaquote:
Met Pringels paprika ?quote:
Deal... ik meld me wel als het zover is.quote:
Dat zal nog wel komen... Aspirines helpten mij de dag altijd door trouwens. Die helpen echt.quote:Op zaterdag 3 september 2005 18:21 schreef paarse_paashaas het volgende:
voornamelijk water en thee met honing. heb dat fruitonbijt geprobeerd, maar damn wat is dat zoet zeg. moet trouwens wel zeggen dat ik ook totaal geen hongergevoel heb.
NEEEE!! Geen ibuprofen met je Pfeiffer mên! Dat is echt uberslecht voor je nu.quote:Op zaterdag 3 september 2005 18:26 schreef paarse_paashaas het volgende:
asperines. Ibuprofen is het hier!
huh? hoe dat zo?quote:Op zaterdag 3 september 2005 18:30 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
NEEEE!! Geen ibuprofen met je Pfeiffer mên! Dat is echt uberslecht voor je nu.![]()
Omdat je lichaam nu nogal slecht werkt en die kunstmatige sjit je meer schade toebrengt dan goed voor je is. zeg maar.quote:
bullcrap, ibuprofen werkt ontsteking remmend en pijnverlichtend! en gok eens wat ik heb; een keelontsteking (!) en ten gevolge van o.a. die ontsteking behoorlijke pijn.quote:Op zaterdag 3 september 2005 18:39 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Omdat je lichaam nu nogal slecht werkt en die kunstmatige sjit je meer schade toebrengt dan goed voor je is. zeg maar.![]()
Dude, waar heb je het over?quote:Op zaterdag 3 september 2005 18:40 schreef MouseOver het volgende:
Arme twist. Probeer eens een olvaritje
Maar je hebt niet alleen maar een keelontsteking, je hebt pfeiffer. Mijn huisarts raadde mij toen ibuprofen ten zeerste af omdat het te zwaar is. Ik kon beter gewone asprine nemen volgens haar.quote:Op zaterdag 3 september 2005 18:40 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
bullcrap, ibuprofen werkt ontsteking remmend en pijnverlichtend! en gok eens wat ik heb; een keelontsteking (!) en ten gevolge van o.a. die ontsteking behoorlijke pijn.
In active topics stond twisted_fok als lastpost in dit topic. Ik had verkeerd gekeken en meende dat zij ts was.quote:Op zaterdag 3 september 2005 18:42 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
Dude, waar heb je het over?
lees anders eerst tenminste de Oppo eens ofzo!
http://nl.wikipedia.org/wiki/Aspirinequote:Het werkt ontstekingsremmend, pijnstillend en koortsverlagend; de werking is vergelijkbaar met die van acetylsalicylzuur
quote:Ibuprofen is een pijnstillend middel dat behoort tot de groep van niet-hormonale ontstekingsremmers (NSAID's)
zo te lezen werken asperine en Ibu exact 't zelfde!quote:NSAIDs is de afkorting van Non-Steroidal Anti-Inflammatory Drugs, zijn ontstekingsremmende geneesmiddelen die niet behoren tot de groep van de corticosteroïden. Een ander woord hiervoor is prostaglandinesynthetaseremmers
Voorbeelden zijn ibuprofen, diclofenac, en acetylsalicylzuur.
Dat bewijst gelijk dat ibu niet sterker is dan een gewone asprine? Ik weet het ook niet hoor, maar ik nam gewoon aan dat mn huisarts er wel verstand van had op zich.quote:Op zaterdag 3 september 2005 19:41 schreef paarse_paashaas het volgende:
vage huisarts heb je, T_F;
http://nl.wikipedia.org/wiki/Ibuprofen
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Aspirine
http://nl.wikipedia.org/wiki/NSAID
[..]
[..]
zo te lezen werken asperine en Ibu exact 't zelfde!
nee, ibuprofen is wel degelijk een zwaarder middel dan asperine, maar als ik per dag nou bijv. 4 ibuprofen 400 slik in plaats van 10 asperine, en de werkzame hoeveelheid stof is hetzelfde, waarom zou ibu dan zo slecht zijn?quote:Op zaterdag 3 september 2005 20:15 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Dat bewijst gelijk dat ibu niet sterker is dan een gewone asprine? Ik weet het ook niet hoor, maar ik nam gewoon aan dat mn huisarts er wel verstand van had op zich.
Maar houd er nou rekening mee dat je niet alleen een keelontsteking hebt, maar pfeiffer. Antibiotica is ook slecht voor je als je pfeiffer hebt (en die weet ik uit ervaring wel heel zeker), terwijl je dat normaal ook kan krijgen voor een keelontsteking.
Ik dacht dat je helemaal loos ging met die dingen.quote:Op zaterdag 3 september 2005 21:26 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
nee, ibuprofen is wel degelijk een zwaarder middel dan asperine, maar als ik per dag nou bijv. 4 ibuprofen 400 slik in plaats van 10 asperine, en de werkzame hoeveelheid stof is hetzelfde, waarom zou ibu dan zo slecht zijn?
Antibiotica/penicilline/e.d zijn me ook afgeraden door m'n huisarts, maar pijnstillers, mits niet overdadig gebruikt, gaf niets.
Ik wil van de pijn af, niet in een coma raken ofzo!quote:Op zaterdag 3 september 2005 22:28 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Ik dacht dat je helemaal loos ging met die dingen.
Maar als je het er met je huisarts over hebt gehad.![]()
true.quote:Al die huisartsen hebben ook allemaal een andere mening, andere ervaringen met pfeiffer. Dat kan echt zo verwarrend zijn.![]()
En toch zou ik er erg mee uitkijken... Je lichaam is al vreselijk verzwakt + chemische overdosis aan troep die je lichaam nog verder verzwakt + een maag die geirriteerd raakt door de ibu en dan ook niet normaal eten...quote:Op zaterdag 3 september 2005 22:32 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
Ik wil van de pijn af, niet in een coma raken ofzo!
[..]
true.
m'n neus is trouwens ook net weer open gegaan, al weet ik niet of ik dat echt als voordeel moet zien, ik kan nu dus namelijk m'n tong en keel ruiken, en dat ruikt niet echt plezierig..
rightquote:Besides aspirine werkt bloedverdunnend ibu ontstekingsremmend dat is het grote verschil tussen beide.
for real, haring?quote:Op maandag 5 september 2005 16:54 schreef Doekes het volgende:
Bij keelpijn: haring eten.
Is nog lekker ook!![]()
Damn sure it's for realquote:Op maandag 5 september 2005 21:15 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
for real, haring?!
zoute of zure?
Of honing dat verzacht ook,quote:Op woensdag 7 september 2005 10:02 schreef Faceoff het volgende:
alleen als het ijs en ijskoud is (verdoofd)
of idd zoute dingen (drop ofzo)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |