Vorige delenquote:Hier zit je in het DIG-café. Je zit hier tussen de vaste gasten van DIG. Natuurlijk is het hier erg gezellig en zorgen we er met zijn allen voor dat het ook gezellig blijft. We hebben het hier over allerhande zaken en een vraag op zijn tijd kan natuurlijk ook. Gelukkig hebben we ook uitsmijters (Marty26, Slarioux en Jump) voor het geval dat er een keertje ruzie is of er wat uit de hand loopt.
Een paar punten waar je goed op moet letten:discussie over moderatie hoort in het FB-topic. schelden, flamen, mensen belachelijk maken hoort niet. Ook niet ergens anders. probeer plaatjes zoveel mogelijk te resizen Geen gespam, geen ge-etter.
Je begrijpt het goed, dit is een van de vele delen van de slowchatreeks in DIG en er zullen er zeker nog wel meer komen.
Je kan velen van de vaste gasten ook vinden op IRC in het kanaal #DIG!
Nog een extra toevoeging:quote:
Game on!quote:DIG is al jaren een van de meest serieuze fora op Fok!. Met een niet aflatende rij van mods van kaliberheeft dit forum het volgehouden tussen de soms flink verbaggerde fora (sorry, collega's
).
Hoe dan ook, dat houden we graag zo, en het geldt ook voor slowchat. Daarom het vriendelijke verzoek om van deze reeks geen eindeloze "hoi/doei" reeks te maken. Ga niet smilie-chatten, maar probeer een leuk gesprek te houden. Geen eindeloze gesprekken over de kat van de buren en weet ik wat. Slowchat moet een toevoeging zijn op ons chat-kanaal. En als dat niet lukt, dan gaat deze reeks gewoon weer dicht.
Het heet niet voor niets slowchatten. Het kanaal #DIG is een kanaal waar het serieuze en het lollige elkaar goed in stand houden. Laten we er voor zorgen dat dat hier ook kan.
hoei hoertjequote:Op vrijdag 2 september 2005 08:30 schreef Godlike02 het volgende:
Mogguh sletje
Lekker zitten gamen. Donderdags avond altijd gamen met wat gastenquote:
En lekker gespeeld?quote:Op vrijdag 2 september 2005 08:44 schreef Godlike02 het volgende:
Ik heb gister ook nog even 2 potjes gedaan
Keurigquote:
quote:
Netjesquote:
Weekend nog plannen dan?quote:Op vrijdag 2 september 2005 09:12 schreef Godlike02 het volgende:
Ik was ook verbaasd
http://bf2s.com die is erg okequote:Op vrijdag 2 september 2005 09:13 schreef Godlike02 het volgende:
Ik ben mn beste BF2 stats site kwijt
Heb alleen de url thuis
Valt wel mee hoor.quote:
Ben benieuwdquote:Op vrijdag 2 september 2005 09:20 schreef Godlike02 het volgende:
Dan zijn mijn punten weer niet door gekomen
Kijk thuis wel ff
is goed man ik hoor het welquote:Op vrijdag 2 september 2005 10:19 schreef Godlike02 het volgende:
ja bel even
of om half 2 of om drie uur
of beide
jij telt niet meer meequote:Op vrijdag 2 september 2005 15:45 schreef devzero het volgende:
* devzero kijkt het nederlandse weer op teletekst![]()
quote:
Alleen een paar stevige regenbuien, meer niet. New Orleans is 6 uur rijden van hier; dus een redelijke afstandquote:nog last gehad van Katrina? of was ie daar nog orkaan sterkte 1 oid?
Je mag de doos met floppies dragenquote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/748284/2/50#30223322]zaterdag 3 september 2005
voor een servermigratie
Heb voorbije dagen wat minder tijd gehad voor FOK!quote:
Was het vanwege liefde?quote:Op zaterdag 3 september 2005 22:38 schreef Jump het volgende:
[..]
Heb voorbije dagen wat minder tijd gehad voor FOK!
Ik heb vandaag de ganse dag op het dak gezetenquote:
nee hoor er moeten 95 plekken worden geghostquote:Op zaterdag 3 september 2005 09:11 schreef devzero het volgende:
[..]
Je mag de doos met floppies dragen
Zo raar is dat nou ook weer niet. Hier hebben ze in een verzorgingstehuis zelfs een internetcafe.quote:Op zaterdag 3 september 2005 23:02 schreef mschol het volgende:
[..]
nee hoor er moeten 95 plekken worden geghost
en d\at in een verzorgings tehuis
ja die hebben ze hier ook alleen zijn ze kennelijk vergeten het internet aan te leggenquote:Op zaterdag 3 september 2005 23:05 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Zo raar is dat nou ook weer niet. Hier hebben ze in een verzorgingstehuis zelfs een internetcafe.
Lekker handigquote:Op zaterdag 3 september 2005 23:15 schreef mschol het volgende:
[..]
ja die hebben ze hier ook alleen zijn ze kennelijk vergeten het internet aan te leggen![]()
maar m;n weekend is in iedergeval naar z'n grootje:
zat en zondag om 9.00 beginnen en waarschiojnlijk allebei om 18:00 eindigen (als het morgen niet langer duurt)
Nou ik heb ook een levende doos.. maar een livebox van een ander.. die moest ik gisteren installeren.. pff wat een pauper ding zeg..quote:Op zondag 4 september 2005 11:35 schreef Godlike02 het volgende:
Ik heb wel een levende doos maar niet van wanadoo
quote:Op zondag 4 september 2005 00:31 schreef Giem het volgende:
je wattes ??
Is dialect voor "ik ben voort"quote:Op zondag 4 september 2005 05:24 schreef devzero het volgende:
schoonmaken. Hoewel je met die belgen maar nooit weet wat voor platvloerse opmerking er achter schuil gaat.
Valt best mee met Jump hoorquote:Op zondag 4 september 2005 05:24 schreef devzero het volgende:
schoonmaken. Hoewel je met die belgen maar nooit weet wat voor platvloerse opmerking er achter schuil gaat.
ik heb het makkelijk kunnen uithouden hoor die twee dagen... enkel heb ik volgens mij meer "Watte?" gezegd dan hij dat heb gedaanquote:Op zondag 4 september 2005 17:08 schreef devzero het volgende:
[..]
Ik zou je graag geloven, maar die vork is dan weer wel verdacht![]()
Elkaar verstaan viel beter mee dan ik verwachtquote:Op zondag 4 september 2005 17:48 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
ik heb het makkelijk kunnen uithouden hoor die twee dagen... enkel heb ik volgens mij meer "Watte?" gezegd dan hij dat heb gedaanMaar uitkuisen, brol, kamion en ander soortgelijke woorden waren al een gewenning na het chatten
Prik me eens niet met dat vorkquote:
indd. ik heb wel geprobeerd om me in te houden met wat plat rotterdamse woordenquote:Op zondag 4 september 2005 17:49 schreef Jump het volgende:
[..]
Elkaar verstaan viel beter mee dan ik verwacht
soz aai.gifquote:
* devzero hoort toch liever vlaams dan rotterdamsquote:Op zondag 4 september 2005 17:51 schreef BlueCurl het volgende:
indd. ik heb wel geprobeerd om me in te houden met wat plat rotterdamse woorden
goeie morgen iedereenquote:Op maandag 5 september 2005 03:37 schreef devzero het volgende:
[..]
* devzero hoort toch liever vlaams dan rotterdams
ik heb van het weekend volle dagen gedraaitquote:Op maandag 5 september 2005 11:46 schreef Marty26 het volgende:
damm lekker weer vandaag ik wil naar huis
quote:Op maandag 5 september 2005 12:26 schreef Jump het volgende:
Ik ben nog thuis. Heb nog 3 weken vakantie [afbeelding]
quote:
quote:Op maandag 5 september 2005 12:26 schreef Jump het volgende:
Ik ben nog thuis. Heb nog 3 weken vakantie [afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |