Wieringen. Niet de wieringermeerquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 10:34 schreef ChrisJX het volgende:
[..]![]()
Je zei dat het een Wieringer naam was, dan neem ik aan dat je het over de Wieringermeer hebt
Een jongen bij mij op de middelbare school heette zo, en ik vond het altijd heel goed bij 'm passen. Gewoon een kaaskopt, maar het klopte juist wel op de een of andere manier.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 10:52 schreef renzell het volgende:
Ik vind Salvador zo'n mooie naam!Is er iemand die die mening met mij deelt? En tja... ik weet het... zo noem je je kind niet enzo... Ik houd zelf ook wel van Piet en dat soort Hollandsch eenvoud, maar Salvador vind ik een uitzondering. Eigenlijk niks voor mij, maar echt, het had niet heel veel gescheeld of Julius had zo geheten.
Fans van Kanequote:Op zaterdag 8 oktober 2005 20:33 schreef Anitra het volgende:
Ik kwam hier in de krant bij de geboorteberichtjes de naam Boet Dinand tegen.
Ik vind het een rare naam.
hahaha neequote:Op zaterdag 8 oktober 2005 22:15 schreef renzell het volgende:
Dat neefje heeft toch niet toevallig een moeer die Viktorien heet of wel...
Boet?? Verschrikkelijk...quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 20:33 schreef Anitra het volgende:
Ik kwam hier in de krant bij de geboorteberichtjes de naam Boet Dinand tegen.
Ik vind het een rare naam.
Boet, zo heet het katertje van vrienden van mij, volgens mij is het Hebreeuws (dacht ik hoor) en betekent het "Jochie"quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 21:28 schreef Vava het volgende:
[..]
Fans van Kanemaar Boet.... ik vind het ook raar ja
Het is dan ook geen Myrhon maar Myhronquote:Op maandag 10 oktober 2005 14:24 schreef anneja het volgende:
Ik denk bij 'Myrhon' trouwens eerder aan een kunststof dan aan een kind.
Ah ja, dat verandert de zaak inderdaad volledig, ineens klinkt het als een slangensoortquote:Op maandag 10 oktober 2005 15:04 schreef Igraine het volgende:
[..]
Het is dan ook geen Myrhon maar Myhron
![]()
Ja, dat is alleen niet de juiste uitspraak...quote:Op maandag 10 oktober 2005 15:50 schreef anneja het volgende:
[..]
Ah ja, dat verandert de zaak inderdaad volledig, ineens klinkt het als een slangensoort
Laat mij raden, je schrijft Myhron, je zegt Katie?quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:01 schreef Igraine het volgende:
[..]
Ja, dat is alleen niet de juiste uitspraak...
![]()
quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:24 schreef anneja het volgende:
[..]
Laat mij raden, je schrijft Myhron, je zegt Katie?
Ja bijna...quote:Op maandag 10 oktober 2005 16:24 schreef anneja het volgende:
[..]
Laat mij raden, je schrijft Myhron, je zegt Katie?
gezegend met welshe vrienden
Voor een kater vind ik Boet wel een hele stoere naamquote:Op maandag 10 oktober 2005 14:31 schreef Vivi het volgende:
[..]
Boet, zo heet het katertje van vrienden van mij, volgens mij is het Hebreeuws (dacht ik hoor) en betekent het "Jochie"
Hun hond heet trouwens Isotek
Maar dat was geen vrije keuze geloof ik
Darren vawege Darren Hayes? Die is leukquote:Op maandag 10 oktober 2005 17:03 schreef Lotjeb het volgende:
Ik wil later een Anne en een Simon of een Amber en een Darren
Of een mix ervanEn ik zou mij kinderen graag meerdere namen geven, ze vernoemen naar onze ouders of andere familieleden
![]()
Ik zie het al helemaal voor me, mooi klein blond meisje![]()
Anna (mijn zusje) Helena (mijn moeder) Wilhelmina (moeder vriend), roepnaam Anne![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |